Uitslag in PDF sprint nummers 

Uitslag in PDF Afstand nummers 

Uitslag in PDF Kamp nummers

 

    Sprintnummers      
    Meisjes eendjes   60 m Reeks 1
           
1 1434 DESCHODT AMALIA VACBL Meisjes Eendjes 10.95
2 1202 HAERINCK LENTHEL AVI Meisjes Eendjes 11.30
3 815 CUVELIER EVI   Meisjes Eendjes 11.60
4 2183 DE CONINCK DEME VACBL Meisjes Eendjes 12.45
5 2093 VANDERHAEGEN LUCA ABM Meisjes Eendjes 14.70
6 2094 VANDERHAEGEN NOA ABM Meisjes Eendjes 15.04
           
    Jongens eendjes   60 m Reeks 1
           
1 2085 VANDECASTEELE MATHIS AVI Jongens Eendjes 11.50
2 813 VANDEPITTE LUCA ABM Jongens Eendjes 11.98
3 2122 DESCHODT KORNEEL VACBL Jongens Kuikentjes 12.31
4 816 LAPERRE AVBM Jongens Eendjes 12.78
5 2227 DOBBELAERE JACK AVI Jongens Eendjes 13.18
           
    Jongens eendjes   60 m Reeks 2
           
1 2029 DEKEYZER LEON ABM Jongens Eendjes 10.70
2 819 GELLYNCK SEP   Jongens Eendjes 11.85
3 2244 RAIA MATHIS ABM Jongens Eendjes 12.48
4 1200 BUYSE LARS AVI Jongens Eendjes 13.34
5 2378 LAVAERT REMI AVI Jongens Eendjes 15.61
           
    Jongens eendjes   60 m  Totaal
           
1 2029 DEKEYZER LEON ABM Jongens Eendjes 10.70
2 2085 VANDECASTEELE MATHIS AVI Jongens Eendjes 11.50
3 819 GELLYNCK SEP   Jongens Eendjes 11.85
4 813 VANDEPITTE LUCA ABM Jongens Eendjes 11.98
5 2122 DESCHODT KORNEEL VACBL Jongens Kuikentjes 12.31
6 2244 RAIA MATHIS ABM Jongens Eendjes 12.48
7 816 LAPERRE AVBM Jongens Eendjes 12.78
8 2227 DOBBELAERE JACK AVI Jongens Eendjes 13.18
9 1200 BUYSE LARS AVI Jongens Eendjes 13.34
10 2378 LAVAERT REMI AVI Jongens Eendjes 15.61
           
    Meisjes benjamins   80 m Reeks 1
           
1 1210 MAES ILONE AVI Meisjes Benjamins 13.48
2 1928 DEKEYZER MAELLE ABM Meisjes Benjamins 13.89
3 2260 CLAEYS IMANI VAD Meisjes Benjamins 14.14
4 2030 RAIA ALICIA ABM Meisjes Benjamins 14.49
5 2182 DE CONINCK MARE VACBL Meisjes Benjamins 14.79
           
    Meisjes benjamins   80 m Reeks 2
           
1 814 KOETHER FLORA   Meisjes Benjamins 14.05
2 1000 ANRAED CAMILLE AVI Meisjes Benjamins 14.31
3 1932 D'HONDT EMMA ABM Meisjes Benjamins 14.62
4 807 VERCRUYSSE MARGO ABM Meisjes Benjamins 15.67
5 1003 DEMOL OONA AVI Meisjes Benjamins 16.59
           
    Meisjes benjamins   80 m Reeks 3
           
1 1005 NINCLAUS LOBKE AVI Meisjes Benjamins 14.09
2 1948 TOYE FRAN ABM Meisjes Benjamins 14.48
3 1923 CLARYSSE PHILINE ABM Meisjes Benjamins 14.93
4 1927 DECLERCK LARA ABM Meisjes Benjamins 15.68
5 2279 DESMET AMBER VAD Meisjes Benjamins 16.68
           
    Meisjes benjamins   80 m totaal
           
1 1210 MAES ILONE AVI Meisjes Benjamins 13.48
2 1928 DEKEYZER MAELLE ABM Meisjes Benjamins 13.89
3 814 KOETHER FLORA ABM Meisjes Benjamins 14.05
4 1005 NINCLAUS LOBKE AVI Meisjes Benjamins 14.09
5 2260 CLAEYS IMANI VAD Meisjes Benjamins 14.14
6 1000 ANRAED CAMILLE AVI Meisjes Benjamins 14.31
7 1948 TOYE FRAN ABM Meisjes Benjamins 14.48
8 2030 RAIA ALICIA ABM Meisjes Benjamins 14.49
9 1932 D'HONDT EMMA ABM Meisjes Benjamins 14.62
10 2182 DE CONINCK MARE VACBL Meisjes Benjamins 14.79
11 1923 CLARYSSE PHILINE ABM Meisjes Benjamins 14.93
12 807 VERCRUYSSE MARGO ABM Meisjes Benjamins 15.67
13 1927 DECLERCK LARA ABM Meisjes Benjamins 15.68
14 1003 DEMOL OONA AVI Meisjes Benjamins 16.59
15 2279 DESMET AMBER VAD Meisjes Benjamins 16.68
           
    Jongens  benjamins 80 m REEKS1
           
1 1018 VANDEMAELE KORNEEL AVI Jongens Benjamins 12.63
2 805 KERRINCKX ROBBE   Jongens Benjamins 13.56
3 2142 TAVEIRNE LEWIS ABM Jongens Benjamins 13.87
4 2377 LAVAERT LEON AVI Jongens Benjamins 15.84
           
    Jongens  benjamins 80 m REEKS2
           
1 1011 HAERINCK MILLAU AVI Jongens Benjamins 12.93
2 2084 VANDECASTEELE THIBEAU AVI Jongens Benjamins 13.49
3 2034 DOBBELAERE VIC AVI Jongens Benjamins 15.00
4 2372 ODONGO LAVAERT DESERRANNO ABM Jongens Benjamins 17.18
           
    Jongens  benjamins 80 m TOTAAL
           
1 1018 VANDEMAELE KORNEEL AVI Jongens Benjamins 12.63
2 1011 HAERINCK MILLAU AVI Jongens Benjamins 12.93
3 2084 VANDECASTEELE THIBEAU AVI Jongens Benjamins 13.49
4 805 KERRINCKX ROBBE   Jongens Benjamins 13.56
5 2142 TAVEIRNE LEWIS ABM Jongens Benjamins 13.87
6 2034 DOBBELAERE VIC AVI Jongens Benjamins 15.00
7 2377 LAVAERT LEON AVI Jongens Benjamins 15.84
8 2372 ODONGO LAVAERT DESERRANNO ABM Jongens Benjamins 17.18
           
    Meisjes Pupillen   80 m REEKS1
           
1 1856 ZAHAFI AYA ABM Meisjes Pupillen 12.32
2 2078 BACQUAERT ANNELORE AVI Meisjes Pupillen 13.30
3 1926 DE LEEUW NORA ABM Meisjes Pupillen 13.68
4 1658 SAINT-GERMAIN MARGAUX A.C. STADEN Meisjes Pupillen 13.99
5 1025 BUYSE AYCO AVI Meisjes Pupillen 14.47
           
    Meisjes Pupillen   80 m REEKS2
           
1 2141 TAVEIRNE ALEXX ABM Meisjes Pupillen 12.60
2 817 VANSTEENKISTE CLAIRE ABM Meisjes Pupillen 12.93
3 1735 TERRYN LANA A.C. STADEN Meisjes Pupillen 13.34
4 1219 KETELS FLORE AVI Meisjes Pupillen 13.68
5 1026 CLINCKEMAILLIE NAOMI AVI Meisjes Pupillen 13.98
    Meisjes Pupillen   80 m TOTAAL
           
1 1856 ZAHAFI AYA ABM Meisjes Pupillen 12.32
2 2141 TAVEIRNE ALEXX ABM Meisjes Pupillen 12.60
3 817 VANSTEENKISTE CLAIRE ABM Meisjes Pupillen 12.93
4 2078 BACQUAERT ANNELORE AVI Meisjes Pupillen 13.30
5 1735 TERRYN LANA A.C. STADEN Meisjes Pupillen 13.34
6 1926 DE LEEUW NORA ABM Meisjes Pupillen 13.68
7 1219 KETELS FLORE AVI Meisjes Pupillen 13.68
8 1026 CLINCKEMAILLIE NAOMI AVI Meisjes Pupillen 13.98
9 1658 SAINT-GERMAIN MARGAUX A.C. STADEN Meisjes Pupillen 13.99
10 1025 BUYSE AYCO AVI Meisjes Pupillen 14.47
           
    Jongens  Pupillen   80 m REEKS1
           
1 806 KERRINCKX JARNE   Jongens Pupillen 12.51
2 2108 CUVELIER WOUT ABM Jongens Pupillen 13.14
3 1861 MAES PEPIJN AVI Jongens Pupillen 13.44
4 2226 LOPEZ ARRASSI HAMID AVI Jongens Pupillen 14.02
           
    Jongens  Pupillen   80 m REEKS2
           
1 1876 TOYE JASPER ABM Jongens Pupillen 12.70
2 1931 D'HONDT ALEX ABM Jongens Pupillen 13.06
3 1950 VERMOORTELE ARAN ABM Jongens Pupillen 13.77
4 1829 DECLERCK TRISTAN RTOM Jongens Pupillen 14.00
           
    Jongens  Pupillen   80 m TOTAAL
           
1 806 KERRINCKX JARNE   Jongens Pupillen 12.51
2 1876 TOYE JASPER ABM Jongens Pupillen 12.70
3 1931 D'HONDT ALEX ABM Jongens Pupillen 13.06
4 2108 CUVELIER WOUT ABM Jongens Pupillen 13.14
5 1861 MAES PEPIJN AVI Jongens Pupillen 13.44
6 1950 VERMOORTELE ARAN ABM Jongens Pupillen 13.77
7 1829 DECLERCK TRISTAN RTOM Jongens Pupillen 14.00
8 2226 LOPEZ ARRASSI HAMID AVI Jongens Pupillen 14.02
           
    Meisjes Miniemen   80 m  
           
1 1660 DECLEIR FLORENCE A.C. STADEN Meisjes Miniemen 11.53
2 1855 ZAHAFI HIND ABM Meisjes Miniemen 11.93
3 1666 SAINT-GERMAIN AMELIE A.C. STADEN Meisjes Miniemen 12.23
4 1664 PREYERS TISHA A.C. STADEN Meisjes Miniemen 13.22
5 1921 BEAUCARNE GRIET ABM Meisjes Miniemen 14.66
           
    Jongens Miniemen   80 m Reeks 1
           
1 2116 DECEUNINCK WOUT RTOM Jongens Miniemen 10.93
2 1218 KETELS STEF AVI Jongens Miniemen 12.02
3 1734 TERRYN SANDER A.C. STADEN Jongens Miniemen 12.34
4 1880 TOYE SIMON ABM Jongens Miniemen 12.69
           
    Jongens Miniemen   80 m Reeks 2
           
1 820 VIERSTRAETE EMIELE ABM Jongens Miniemen 12.33
2 1844 LEBRUN LUCA RTOM Jongens Miniemen 12.58
3 2092 BOUCIQUE WANNES ABM Jongens Miniemen 13.38
4 1045 DEVILLERS JERO AVI Jongens Miniemen 15.00
           
    Jongens Miniemen   80 m TOTAAL
           
1 2116 DECEUNINCK WOUT RTOM Jongens Miniemen 10.93
2 1218 KETELS STEF AVI Jongens Miniemen 12.02
3 820 VIERSTRAETE EMIELE ABM Jongens Miniemen 12.33
4 1734 TERRYN SANDER A.C. STADEN Jongens Miniemen 12.34
5 1844 LEBRUN LUCA RTOM Jongens Miniemen 12.58
6 1880 TOYE SIMON ABM Jongens Miniemen 12.69
7 2092 BOUCIQUE WANNES ABM Jongens Miniemen 13.38
8 1045 DEVILLERS JERO AVI Jongens Miniemen 15.00
    Meisjes Kadetten   80 m  
           
1 1672 BEERNAERT EMILIE A.C. STADEN Meisjes Kadetten 11.80
2 1515 POLFLIET ALANA AVI Meisjes Kadetten 12.47
3 1804 VANDECANDELAERE IOWANA RTOM Meisjes Kadetten 12.76
           
    Jongens Kadetten   80 m  
1 1057 BUYSE JARNE AVI Jongens kadetten 11.12
2 1283 VERSCHUERE GAUTHIER ABM Jongens kadetten 11.51
3 1059 DEBOUVER DUSTIN AVI Jongens kadetten 12.14
           
    Meisjes Scholieren   100 m  
           
1 1677 BEERNAERT JULIE A.C. STADEN Meisjes scholieren 14.69
2 1285 DECLERCK ELKE GTH Meisjes scholieren 15.49
3 1995 DEVOS KIRSTEN AVI Meisjes scholieren 18.40
           
    Jongens  Scholieren 100 m  
           
1 1493 VANPOUCKE JOREN DAPALO Jongens scholieren 12.89
           
    Dames Juniors   100 m  
           
1 2393 DEMUYNCK JANNE ABM Dames Juniores 14.25
2 1496 GOUHIE LOES DAPALO Dames Juniores 14.53
3 1811 MAHIEU JODIE RTOM Dames Juniores 16.88
           
    Jongens  Juniores   100 m  
           
1 1799 GILBERT JASON RTOM Heren Juniors 12.50
2 1223 VAN HEUVELN JORDI AVI Heren Juniors 13.16
3 1980 ZAJDA ALEXIS RTOM Heren Juniors 13.85
           
    Dames Seniors 1   100 m  
           
1 1070 CALLENS JANA AVI Dames Seniores 1 14.79
           
    Heren Seniors 1   100 m  
           
1 1914 DELHAYE TJORVEN ABM Heren Seniors 1 14.63
           
    Dames Seniors 2   100 m  
           
1 1690 PARMENTIER TANYA A.C. STADEN Dames Seniores 2 16.50
2 1907 DECONINCK LEENTJE ABM Dames Seniores 2 17.21
           
    Heren Seniors 2   100 m  
           
1 2079 BACQUAERT DAVY AVI Heren Seniors 2 14.39
           
           
    Dames Sportiva 1   100 m  
           
1 1689 MUYSSEN HEIDI A.C. STADEN Dames Sportiva's 1 16.24
2 1080 DESTATSBADER VICKY AVI Dames Sportiva's 1 16.33
3 1818 DEMETS JOKE RTOM Dames Sportiva's 1 18.58
4 1584 BERTELOOT ASTRID DAPALO Dames Sportiva's 1 18.94
           
    Dames Sportiva 2   100 m  
           
1 818 CARETTE SABINE SODIBRUG #N/B 22.81
           
           
    Heren Veteranen 1   100 m  
           
1 2077 FERTEIN BENNY AVI Heren Veteranen 1 13.80
2 1733 TERRYN CHRISTOPHE A.C. STADEN Heren Veteranen 1 14.29
3 2205 FAUVARQUE BJORN DAPALO Heren Veteranen 1 29.89
           
    Heren Veteranen 2   100 m  
           
1 1970 DESCHACHT JAN SODIBRUG Heren Veteranen 2 15.19
2 1222 VAN HEUVELN HENDRIK AVI Heren Veteranen 2 16.17
           
    Heren Veteranen 3   100 m  
           
1 1232 VAN DEN BORRE HERMAN IND Heren Veteranen 3 19.39
2 1562 LEFEVRE LUCIEN VAD Heren Veteranen 3 19.68

k

 

   

Afstand nummers

     
    Meisjes benjamin   600m  
           
1 1005 NINCLAUS LOBKE AVI Meisjes Benjamins 2.18.31
2 2182 DE CONINCK MARE VACBL Meisjes Benjamins 2.21.60
3 2260 CLAEYS IMANI VAD Meisjes Benjamins 2.24.35
4 1000 ANRAED CAMILLE AVI Meisjes Benjamins 2.24.91
5 1927 DECLERCK LARA ABM Meisjes Benjamins 2.27.66
6 1210 MAES ILONE AVI Meisjes Benjamins 2.28.74
7 1932 D'HONDT EMMA ABM Meisjes Benjamins 2.33.60
8 1948 TOYE FRAN ABM Meisjes Benjamins 2.35.09
9 814 KOETHER FLORA ABM Meisjes Benjamins 2.37.71
10 1003 DEMOL OONA AVI Meisjes Benjamins 2.49.45
11 2279 DESMET AMBER VAD Meisjes Benjamins 2.53.95
           
    Jongens benjamin   600m  
           
1 2084 VANDECASTEELE THIBEAU AVI Jongens Benjamins 2.06.58
2 1018 VANDEMAELE KORNEEL AVI Jongens Benjamins 2.07.86
3 1011 HAERINCK MILLAU AVI Jongens Benjamins 2.11.04
4 2034 DOBBELAERE VIC AVI Jongens Benjamins 2.29.21
5 2142 TAVEIRNE LEWIS ABM Jongens Benjamins 2.31.89
6 805 KERRINCKX ROBBE   Jongens Benjamins 2.32.17
7 2377 LAVAERT LEON AVI Jongens Benjamins 2.35.71
8 2372 ODONGO LAVAERT DESERRANNO ABM Jongens Benjamins 2.58.00
           
    Meisjes Pupillen   600m  
           
1 1735 TERRYN LANA A.C. STADEN Meisjes Pupillen 2.06.69
2 1026 CLINCKEMAILLIE NAOMI AVI Meisjes Pupillen 2.08.61
3 2141 TAVEIRNE ALEXX ABM Meisjes Pupillen 2.10.15
4 2078 BACQUAERT ANNELORE AVI Meisjes Pupillen 2.10.42
5 1658 SAINT-GERMAIN MARGAUX A.C. STADEN Meisjes Pupillen 2.14.32
6 817 VANSTEENKISTE CLAIRE ABM Meisjes Pupillen 2.15.02
7 1219 KETELS FLORE AVI Meisjes Pupillen 2.17.86
8 1025 BUYSE AYCO AVI Meisjes Pupillen 2.18.96
9 1856 ZAHAFI AYA ABM Meisjes Pupillen 2.21.57
10 1926 DE LEEUW NORA ABM Meisjes Pupillen 2.23.15
           
    Jongens Pupillen   600m  
           
1 1861 MAES PEPIJN AVI Jongens Pupillen 2.05.98
2 2108 CUVELIER WOUT ABM Jongens Pupillen 2.10.80
3 1876 TOYE JASPER ABM Jongens Pupillen 2.12.16
4 1829 DECLERCK TRISTAN RTOM Jongens Pupillen 2.14.47
5 806 KERRINCKX JARNE   Jongens Pupillen 2.18.10
6 1950 VERMOORTELE ARAN ABM Jongens Pupillen 2.21.16
7 1931 D'HONDT ALEX ABM Jongens Pupillen 2.21.86
           
    Meisjes en Jongens miniemen 600m  
           
1 2116 DECEUNINCK WOUT RTOM Jongens Miniemen 1.51.79
2 1218 KETELS STEF AVI Jongens Miniemen 1.54.44
3 1844 LEBRUN LUCA RTOM Jongens Miniemen 1.55.69
4 1660 DECLEIR FLORENCE A.C. STADEN Meisjes Miniemen 1.59.98
5 1734 TERRYN SANDER A.C. STADEN Jongens Miniemen 2.01.54
6 2092 BOUCIQUE WANNES ABM Jongens Miniemen 2.03.53
7 1666 SAINT-GERMAIN AMELIE A.C. STADEN Meisjes Miniemen 2.04.91
8 1880 TOYE SIMON ABM Jongens Miniemen 2.18.36
9 820 VIERSTRAETE EMILE ABM Jongens Miniemen 2.20.12
10 1664 PREYERS TISHA A.C. STADEN Meisjes Miniemen 2.21.00
           
    Meisjes  miniemen   600m  
           
1 1660 DECLEIR FLORENCE A.C. STADEN Meisjes Miniemen 1.59.98
2 1666 SAINT-GERMAIN AMELIE A.C. STADEN Meisjes Miniemen 2.04.91
3 1664 PREYERS TISHA A.C. STADEN Meisjes Miniemen 2.21.00
           
    Jongens miniemen   600m  
           
1 2116 DECEUNINCK WOUT RTOM Jongens Miniemen 1.51.79
2 1218 KETELS STEF AVI Jongens Miniemen 1.54.44
3 1844 LEBRUN LUCA RTOM Jongens Miniemen 1.55.69
4 1734 TERRYN SANDER A.C. STADEN Jongens Miniemen 2.01.54
5 2092 BOUCIQUE WANNES ABM Jongens Miniemen 2.03.53
6 1880 TOYE SIMON ABM Jongens Miniemen 2.18.36
7 820 VIERSTRAETE EMILE ABM Jongens Miniemen 2.20.12
           
    Dames    800m  
           
1 1496 GOUHIE LOES DAPALO Dames Juniores 2.38.58
2 1515 POLFLIET ALANA AVI Meisjes Kadetten 2.40.11
3 1672 BEERNAERT EMILIE A.C. STADEN Meisjes Kadetten 2.43.27
4 1907 DECONINCK LEENTJE ABM Dames Seniores 2 2.45.26
5 1690 PARMENTIER TANYA A.C. STADEN Dames Seniores 2 3.02.74
6 1804 VANDECANDELAERE IOWANA RTOM Meisjes Kadetten 3.04.83
7 1080 DESTATSBADER VICKY AVI Dames Sportiva's 1 3.06.07
8 1070 CALLENS JANA AVI Dames Seniores 1 3.07.08
9 1677 BEERNAERT JULIE A.C. STADEN Meisjes scholieren 3.09.83
10 1736 BEEUWSAERT ISABELLE A.C. STADEN Dames Sportiva's 1 3.16.53
11 1995 DEVOS KIRSTEN AVI Meisjes scholieren 3.53.33
12 1818 DEMETS JOKE RTOM Dames Sportiva's 1 4.10.59
13 818 CARETTE SABINE SODIBRUG Dames Sportiva's 2 4.13.21
14 1584 BERTELOOT ASTRID DAPALO Dames Sportiva's 1 4.16.59
15 1911 GEERAERT RIKA ABM Dames Sportiva's 3 5.02.39
           
    Heren    800m  
           
1 1283 VERSCHUERE GAUTHIER ABM Jongens kadetten 2.24.30
2 2077 FERTEIN BENNY AVI Heren Veteranen 1 2.25.10
3 1493 VANPOUCKE JOREN DAPALO Jongens scholieren 2.28.52
4 1059 DEBOUVER DUSTIN AVI Jongens kadetten 2.32.62
5 1223 VAN HEUVELN JORDI AVI Heren Juniors 2.33.62
6 1057 BUYSE JARNE AVI Jongens kadetten 2.36.54
7 1914 DELHAYE TJORVEN ABM Heren Seniors 1 2.46.87
8 1733 TERRYN CHRISTOPHE A.C. STADEN Heren Veteranen 1 2.49.79
9 2079 BACQUAERT DAVY AVI Heren Seniors 2 2.52.41
10 1222 VAN HEUVELN HENDRIK AVI Heren Veteranen 2 2.56.96
11 2205 FAUVARQUE BJORN DAPALO Heren Veteranen 1 23.05.21
12 1980 ZAJDA ALEXIS RTOM Heren Juniors 3.11.11
13 1562 LEFEVRE LUCIEN VAD Heren Veteranen 3 3.58.20
14 1970 DESCHACHT JAN SODIBRUG Heren Veteranen 2 4.45.91
           
    Heren Kadetten   800m  
           
1 1283 VERSCHUERE GAUTHIER ABM Jongens kadetten 2.24.30
2 1059 DEBOUVER DUSTIN AVI Jongens kadetten 2.32.62
3 1057 BUYSE JARNE AVI Jongens kadetten 2.36.54
           
    Heren Scholieren   800m  
           
1 1493 VANPOUCKE JOREN DAPALO Jongens scholieren 2.28.52
           
    Heren veteranen 1   800m  
           
1 2077 FERTEIN BENNY AVI Heren Veteranen 1 2.25.10
2 1733 TERRYN CHRISTOPHE A.C. STADEN Heren Veteranen 1 2.49.79
3 2205 FAUVARQUE BJORN DAPALO Heren Veteranen 1 23.05.21
           
    Heren veteranen 2   800m  
           
1 1222 VAN HEUVELN HENDRIK AVI Heren Veteranen 2 2.56.96
2 1970 DESCHACHT JAN SODIBRUG Heren Veteranen 2 4.45.91
           
    Heren veteranen 2   800m  
           
1 1562 LEFEVRE LUCIEN VAD Heren Veteranen 3 3.58.20
           
    Heren Seniors 1   800m  
           
1 1914 DELHAYE TJORVEN ABM Heren Seniors 1 2.46.87
           
    Heren Seniors 2   800m  
           
1 2079 BACQUAERT DAVY AVI Heren Seniors 2 2.52.41

 

    Kampnummers      
    Meisjes eendjes   Kogel 1 kg  
           
1 815 CUVELIER EVI ABM Meisjes Eendjes 3m19
2 1202 HAERINCK LENTHEL AVI Meisjes Eendjes 2m48
3 2093 VANDERHAEGEN LUCA ABM Meisjes Eendjes 2m29
4 2183 DE CONINCK DEME VACBL Meisjes Eendjes 2m01
5 2094 VANDERHAEGEN NOA ABM Meisjes Eendjes 1m84
           
    Jongens eendjes   Kogel 1 kg  
           
1 2085 VANDECASTEELE MATHIS AVI Jongens Eendjes 4m27
2 2029 DEKEYZER LEON ABM Jongens Eendjes 3m48
3 816 LAPERRE LIAM ABM Jongens Eendjes 3m25
4 1200 BUYSE LARS AVI Jongens Eendjes 3m21
5 813 VANDEPITTE LUCA ABM Jongens Eendjes 2m68
6 819 GELLYNCK SEP ABM Jongens Eendjes 2m55
7 2227 DOBBELAERE JACK AVI Jongens Eendjes 1m97
8 2378 LAVAERT REMI AVI Jongens Eendjes 1m81
           
           
    Jongens Pupillen   Kogel 2 kg  
           
1 1829 DECLERCK TRISTAN RTOM Jongens Pupillen 6m19
2 806 KERRINCKX JARNE   Jongens Pupillen 5m97
3 1950 VERMOORTELE ARAN ABM Jongens Pupillen 5m85
4 2108 CUVELIER WOUT ABM Jongens Pupillen 5m23
5 1931 D'HONDT ALEX ABM Jongens Pupillen 5m19
6 1861 MAES PEPIJN AVI Jongens Pupillen 5m01
           
    Meisjes Pupillen   Kogel 2 kg  
           
1 2141 TAVEIRNE ALEXX ABM Meisjes Pupillen 5m90
2 1856 ZAHAFI AYA ABM Meisjes Pupillen 5m61
3 1735 TERRYN LANA A.C. STADEN Meisjes Pupillen 5m50
4 1025 BUYSE AYCO AVI Meisjes Pupillen 4m84
5 1026 CLINCKEMAILLIE NAOMI AVI Meisjes Pupillen 4m51
6 1658 SAINT-GERMAIN MARGAUX A.C. STADEN Meisjes Pupillen 4m44
7 1219 KETELS FLORE AVI Meisjes Pupillen 4m40
8 817 VANSTEENKISTE CLAIRE ABM Meisjes Pupillen 3m99
9 1926 DE LEEUW NORA ABM Meisjes Pupillen 3m37
10 2078 BACQUAERT ANNELORE AVI Meisjes Pupillen 3m27
           
           
    MEISJES KADETTEN   Kogel 3 kg  
           
1 1804 VANDECANDELAERE IOWANA RTOM Meisjes Kadetten 7m88
2 1515 POLFLIET ALANA AVI Meisjes Kadetten 6m45
3 1672 BEERNAERT EMILIE A.C. STADEN Meisjes Kadetten 6m17
           
    JONGENS KADETTEN Kogel 4 kg  
           
1 1283 VERSCHUERE GAUTHIER ABM Jongens kadetten 6m10
2 1057 BUYSE JARNE AVI Jongens kadetten 6m04
3 1059 DEBOUVER DUSTIN AVI Jongens kadetten 5m39
           
    DAMES JUNIOR    Kogel 4 kg  
           
1 1811 MAHIEU JODIE RTOM Dames Juniores 7m83
2 2393 DEMUYNCK JANNE ABM Dames Juniores 7m03
3 1496 GOUHIE LOES DAPALO Dames Juniores 6m97
           
    DAMES SENIOREN 1   Kogel 4 kg  
           
1 1070 CALLENS JANA AVI Dames Seniores 1 5m55
           
    DAMES SENIOREN 2   Kogel 4 kg  
           
1 1690 PARMENTIER TANYA A.C. STADEN Dames Seniores 2 7m27
           
    MEISJES KADETTEN   Kogel 3 kg  
           
1 1804 VANDECANDELAERE IOWANA RTOM Meisjes Kadetten 7m88
2 1515 POLFLIET ALANA AVI Meisjes Kadetten 6m45
3 1672 BEERNAERT EMILIE A.C. STADEN Meisjes Kadetten 6m17
           
    JONGENS KADETTEN Kogel 4 kg  
           
1 1283 VERSCHUERE GAUTHIER ABM Jongens kadetten 6m10
2 1057 BUYSE JARNE AVI Jongens kadetten 6m04
3 1059 DEBOUVER DUSTIN AVI Jongens kadetten 5m39
           
    DAMES SPORTIVA 1   Kogel 4 kg  
           
1 1080 DESTATSBADER VICKY AVI Dames Sportiva's 1 6m48
2 1818 DEMETS JOKE RTOM Dames Sportiva's 1 6m33
3 1584 BERTELOOT ASTRID DAPALO Dames Sportiva's 1 6m14
4 1689 MUYSSEN HEIDI A.C. STADEN Dames Sportiva's 1 5m46
           
    DAMES SPORTIVA 2   Kogel 4 kg  
           
1 818 CARETTE SABINE   Dames Sportiva's 2 4m25
           
    MEISJES Benjamins   ver  
           
1 1210 MAES ILONE AVI Meisjes Benjamins 2m97
2 2260 CLAEYS IMANI VAD Meisjes Benjamins 2m70
3 1000 ANRAED CAMILLE AVI Meisjes Benjamins 2m62
4 1927 DECLERCK LARA ABM Meisjes Benjamins 2m58
5 1948 TOYE FRAN ABM Meisjes Benjamins 2m50
6 2182 DE CONINCK MARE VACBL Meisjes Benjamins 2m44
7 1923 CLARYSSE PHILINE ABM Meisjes Benjamins 2m43
8 814 KOETHER FLORA ABM Meisjes Benjamins 2m41
9 1005 NINCLAUS LOBKE AVI Meisjes Benjamins 2m31
10 1928 DEKEYZER MAELLE ABM Meisjes Benjamins 2m20
10 2279 DESMET AMBER VAD Meisjes Benjamins 2m20
12 1932 D'HONDT EMMA ABM Meisjes Benjamins 1m97
13 807 VERCRUYSSE MARGO ABM Meisjes Benjamins 1m94
14 1003 DEMOL OONA AVI Meisjes Benjamins 1m58
           
    Jongens Benjamins   ver  
           
1 1011 HAERINCK MILLAU AVI Jongens Benjamins 3m04
2 2084 VANDECASTEELE THIBEAU AVI Jongens Benjamins 2m85
3 1018 VANDEMAELE KORNEEL AVI Jongens Benjamins 2m75
4 2034 DOBBELAERE VIC AVI Jongens Benjamins 2m40
5 2377 LAVAERT LEON AVI Jongens Benjamins 2m23
6 805 KERRINCKX ROBBE   Jongens Benjamins 1m98
7 2372 ODONGO LAVAERT DESERRANNO ABM Jongens Benjamins 1m77
           
    Meisjes Miniemen   ver  
           
1 1666 SAINT-GERMAIN AMELIE A.C. STADEN Meisjes Miniemen 3m69
2 1855 ZAHAFI HIND ABM Meisjes Miniemen 3m25
3 1664 PREYERS TISHA A.C. STADEN Meisjes Miniemen 2m42
4 1921 BEAUCARNE GRIET ABM Meisjes Miniemen 2m32
           
    Jongens Miniemen   ver  
           
1 2116 DECEUNINCK WOUT RTOM Jongens Miniemen 3m86
2 1734 TERRYN SANDER A.C. STADEN Jongens Miniemen 3m80
3 1880 TOYE SIMON ABM Jongens Miniemen 3m59
4 1218 KETELS STEF AVI Jongens Miniemen 3m49
5 820 VIERSTRAETE EMILE ABM Jongens Miniemen 3m29
6 1844 LEBRUN LUCA RTOM Jongens Miniemen 3m23
7 2092 BOUCIQUE WANNES ABM Jongens Miniemen 2m97
8 1045 DEVILLERS JERO AVI Jongens Miniemen 2m28
           
    MEISJES SCHOLIEREN VER  
           
1 1285 DECLERCK ELKE GTH Meisjes scholieren 3m79
2 1677 BEERNAERT JULIE A.C. STADEN Meisjes scholieren 3m74
3 1995 DEVOS KIRSTEN AVI Meisjes scholieren 2m72
           
    JONGENS SCHOLIEREN VER  
1          
  1493 VANPOUCKE JOREN DAPALO Jongens scholieren 4m06
           
    Heren Juniors   ver  
           
1 1799 GILBERT JASON RTOM Heren Juniors 5m08
2 1980 ZAJDA ALEXIS RTOM Heren Juniors 4m69
3 1223 VAN HEUVELN JORDI AVI Heren Juniors 3m06
           
    Heren senior 1   ver  
           
1 1914 DELHAYE TJORVEN ABM Heren Seniors 1 2m77
           
    Heren senior 2   ver  
           
1 2079 BACQUAERT DAVY AVI Heren Seniors 2 4m11
           
    Heren veteranen1   ver  
           
1 2077 FERTEIN BENNY AVI Heren Veteranen 1 4m31
2 1733 TERRYN CHRISTOPHE A.C. STADEN Heren Veteranen 1 4m05
3 1826 GILBERT DAVE RTOM Heren Veteranen 1 4m04
4 2205 FAUVARQUE BJORN DAPALO Heren Veteranen 1 2m94
           
    Heren veteranen 2   ver  
           
1 1970 DESCHACHT JAN SODIBRUG Heren Veteranen 2 3m44