Uitslag in PDF sprint nummers 

Uitslag in PDF Afstand nummers 

Uitslag in PDF Kamp nummers

 

    Sprintnummers      
    Meisjes eendjes   60 m Reeks 1
           
1 1434 DESCHODT AMALIA VACBL Meisjes Eendjes 10.95
2 1202 HAERINCK LENTHEL AVI Meisjes Eendjes 11.30
3 815 CUVELIER EVI   Meisjes Eendjes 11.60
4 2183 DE CONINCK DEME VACBL Meisjes Eendjes 12.45
5 2093 VANDERHAEGEN LUCA ABM Meisjes Eendjes 14.70
6 2094 VANDERHAEGEN NOA ABM Meisjes Eendjes 15.04
           
    Jongens eendjes   60 m Reeks 1
           
1 2085 VANDECASTEELE MATHIS AVI Jongens Eendjes 11.50
2 813 VANDEPITTE LUCA ABM Jongens Eendjes 11.98
3 2122 DESCHODT KORNEEL VACBL Jongens Kuikentjes 12.31
4 816 LAPERRE AVBM Jongens Eendjes 12.78
5 2227 DOBBELAERE JACK AVI Jongens Eendjes 13.18
           
    Jongens eendjes   60 m Reeks 2
           
1 2029 DEKEYZER LEON ABM Jongens Eendjes 10.70
2 819 GELLYNCK SEP   Jongens Eendjes 11.85
3 2244 RAIA MATHIS ABM Jongens Eendjes 12.48
4 1200 BUYSE LARS AVI Jongens Eendjes 13.34
5 2378 LAVAERT REMI AVI Jongens Eendjes 15.61
           
    Jongens eendjes   60 m  Totaal
           
1 2029 DEKEYZER LEON ABM Jongens Eendjes 10.70
2 2085 VANDECASTEELE MATHIS AVI Jongens Eendjes 11.50
3 819 GELLYNCK SEP   Jongens Eendjes 11.85
4 813 VANDEPITTE LUCA ABM Jongens Eendjes 11.98
5 2122 DESCHODT KORNEEL VACBL Jongens Kuikentjes 12.31
6 2244 RAIA MATHIS ABM Jongens Eendjes 12.48
7 816 LAPERRE AVBM Jongens Eendjes 12.78
8 2227 DOBBELAERE JACK AVI Jongens Eendjes 13.18
9 1200 BUYSE LARS AVI Jongens Eendjes 13.34
10 2378 LAVAERT REMI AVI Jongens Eendjes 15.61
           
    Meisjes benjamins   80 m Reeks 1
           
1 1210 MAES ILONE AVI Meisjes Benjamins 13.48
2 1928 DEKEYZER MAELLE ABM Meisjes Benjamins 13.89
3 2260 CLAEYS IMANI VAD Meisjes Benjamins 14.14
4 2030 RAIA ALICIA ABM Meisjes Benjamins 14.49
5 2182 DE CONINCK MARE VACBL Meisjes Benjamins 14.79
           
    Meisjes benjamins   80 m Reeks 2
           
1 814 KOETHER FLORA   Meisjes Benjamins 14.05
2 1000 ANRAED CAMILLE AVI Meisjes Benjamins 14.31
3 1932 D'HONDT EMMA ABM Meisjes Benjamins 14.62
4 807 VERCRUYSSE MARGO ABM Meisjes Benjamins 15.67
5 1003 DEMOL OONA AVI Meisjes Benjamins 16.59
           
    Meisjes benjamins   80 m Reeks 3
           
1 1005 NINCLAUS LOBKE AVI Meisjes Benjamins 14.09
2 1948 TOYE FRAN ABM Meisjes Benjamins 14.48
3 1923 CLARYSSE PHILINE ABM Meisjes Benjamins 14.93
4 1927 DECLERCK LARA ABM Meisjes Benjamins 15.68
5 2279 DESMET AMBER VAD Meisjes Benjamins 16.68
           
    Meisjes benjamins   80 m totaal
           
1 1210 MAES ILONE AVI Meisjes Benjamins 13.48
2 1928 DEKEYZER MAELLE ABM Meisjes Benjamins 13.89
3 814 KOETHER FLORA ABM Meisjes Benjamins 14.05
4 1005 NINCLAUS LOBKE AVI Meisjes Benjamins 14.09
5 2260 CLAEYS IMANI VAD Meisjes Benjamins 14.14
6 1000 ANRAED CAMILLE AVI Meisjes Benjamins 14.31
7 1948 TOYE FRAN ABM Meisjes Benjamins 14.48
8 2030 RAIA ALICIA ABM Meisjes Benjamins 14.49
9 1932 D'HONDT EMMA ABM Meisjes Benjamins 14.62
10 2182 DE CONINCK MARE VACBL Meisjes Benjamins 14.79
11 1923 CLARYSSE PHILINE ABM Meisjes Benjamins 14.93
12 807 VERCRUYSSE MARGO ABM Meisjes Benjamins 15.67
13 1927 DECLERCK LARA ABM Meisjes Benjamins 15.68
14 1003 DEMOL OONA AVI Meisjes Benjamins 16.59
15 2279 DESMET AMBER VAD Meisjes Benjamins 16.68
           
    Jongens  benjamins 80 m REEKS1
           
1 1018 VANDEMAELE KORNEEL AVI Jongens Benjamins 12.63
2 805 KERRINCKX ROBBE   Jongens Benjamins 13.56
3 2142 TAVEIRNE LEWIS ABM Jongens Benjamins 13.87
4 2377 LAVAERT LEON AVI Jongens Benjamins 15.84
           
    Jongens  benjamins 80 m REEKS2
           
1 1011 HAERINCK MILLAU AVI Jongens Benjamins 12.93
2 2084 VANDECASTEELE THIBEAU AVI Jongens Benjamins 13.49
3 2034 DOBBELAERE VIC AVI Jongens Benjamins 15.00
4 2372 ODONGO LAVAERT DESERRANNO ABM Jongens Benjamins 17.18
           
    Jongens  benjamins 80 m TOTAAL
           
1 1018 VANDEMAELE KORNEEL AVI Jongens Benjamins 12.63
2 1011 HAERINCK MILLAU AVI Jongens Benjamins 12.93
3 2084 VANDECASTEELE THIBEAU AVI Jongens Benjamins 13.49
4 805 KERRINCKX ROBBE   Jongens Benjamins 13.56
5 2142 TAVEIRNE LEWIS ABM Jongens Benjamins 13.87
6 2034 DOBBELAERE VIC AVI Jongens Benjamins 15.00
7 2377 LAVAERT LEON AVI Jongens Benjamins 15.84
8 2372 ODONGO LAVAERT DESERRANNO ABM Jongens Benjamins 17.18
           
    Meisjes Pupillen   80 m REEKS1
           
1 1856 ZAHAFI AYA ABM Meisjes Pupillen 12.32
2 2078 BACQUAERT ANNELORE AVI Meisjes Pupillen 13.30
3 1926 DE LEEUW NORA ABM Meisjes Pupillen 13.68
4 1658 SAINT-GERMAIN MARGAUX A.C. STADEN Meisjes Pupillen 13.99
5 1025 BUYSE AYCO AVI Meisjes Pupillen 14.47
           
    Meisjes Pupillen   80 m REEKS2
           
1 2141 TAVEIRNE ALEXX ABM Meisjes Pupillen 12.60
2 817 VANSTEENKISTE CLAIRE ABM Meisjes Pupillen 12.93
3 1735 TERRYN LANA A.C. STADEN Meisjes Pupillen 13.34
4 1219 KETELS FLORE AVI Meisjes Pupillen 13.68
5 1026 CLINCKEMAILLIE NAOMI AVI Meisjes Pupillen 13.98
    Meisjes Pupillen   80 m TOTAAL
           
1 1856 ZAHAFI AYA ABM Meisjes Pupillen 12.32
2 2141 TAVEIRNE ALEXX ABM Meisjes Pupillen 12.60
3 817 VANSTEENKISTE CLAIRE ABM Meisjes Pupillen 12.93
4 2078 BACQUAERT ANNELORE AVI Meisjes Pupillen 13.30
5 1735 TERRYN LANA A.C. STADEN Meisjes Pupillen 13.34
6 1926 DE LEEUW NORA ABM Meisjes Pupillen 13.68
7 1219 KETELS FLORE AVI Meisjes Pupillen 13.68
8 1026 CLINCKEMAILLIE NAOMI AVI Meisjes Pupillen 13.98
9 1658 SAINT-GERMAIN MARGAUX A.C. STADEN Meisjes Pupillen 13.99
10 1025 BUYSE AYCO AVI Meisjes Pupillen 14.47
           
    Jongens  Pupillen   80 m REEKS1
           
1 806 KERRINCKX JARNE   Jongens Pupillen 12.51
2 2108 CUVELIER WOUT ABM Jongens Pupillen 13.14
3 1861 MAES PEPIJN AVI Jongens Pupillen 13.44
4 2226 LOPEZ ARRASSI HAMID AVI Jongens Pupillen 14.02
           
    Jongens  Pupillen   80 m REEKS2
           
1 1876 TOYE JASPER ABM Jongens Pupillen 12.70
2 1931 D'HONDT ALEX ABM Jongens Pupillen 13.06
3 1950 VERMOORTELE ARAN ABM Jongens Pupillen 13.77
4 1829 DECLERCK TRISTAN RTOM Jongens Pupillen 14.00
           
    Jongens  Pupillen   80 m TOTAAL
           
1 806 KERRINCKX JARNE   Jongens Pupillen 12.51
2 1876 TOYE JASPER ABM Jongens Pupillen 12.70
3 1931 D'HONDT ALEX ABM Jongens Pupillen 13.06
4 2108 CUVELIER WOUT ABM Jongens Pupillen 13.14
5 1861 MAES PEPIJN AVI Jongens Pupillen 13.44
6 1950 VERMOORTELE ARAN ABM Jongens Pupillen 13.77
7 1829 DECLERCK TRISTAN RTOM Jongens Pupillen 14.00
8 2226 LOPEZ ARRASSI HAMID AVI Jongens Pupillen 14.02
           
    Meisjes Miniemen   80 m  
           
1 1660 DECLEIR FLORENCE A.C. STADEN Meisjes Miniemen 11.53
2 1855 ZAHAFI HIND ABM Meisjes Miniemen 11.93
3 1666 SAINT-GERMAIN AMELIE A.C. STADEN Meisjes Miniemen 12.23
4 1664 PREYERS TISHA A.C. STADEN Meisjes Miniemen 13.22
5 1921 BEAUCARNE GRIET ABM Meisjes Miniemen 14.66
           
    Jongens Miniemen   80 m Reeks 1
           
1 2116 DECEUNINCK WOUT RTOM Jongens Miniemen 10.93
2 1218 KETELS STEF AVI Jongens Miniemen 12.02
3 1734 TERRYN SANDER A.C. STADEN Jongens Miniemen 12.34
4 1880 TOYE SIMON ABM Jongens Miniemen 12.69
           
    Jongens Miniemen   80 m Reeks 2
           
1 820 VIERSTRAETE EMIELE ABM Jongens Miniemen 12.33
2 1844 LEBRUN LUCA RTOM Jongens Miniemen 12.58
3 2092 BOUCIQUE WANNES ABM Jongens Miniemen 13.38
4 1045 DEVILLERS JERO AVI Jongens Miniemen 15.00
           
    Jongens Miniemen   80 m TOTAAL
           
1 2116 DECEUNINCK WOUT RTOM Jongens Miniemen 10.93
2 1218 KETELS STEF AVI Jongens Miniemen 12.02
3 820 VIERSTRAETE EMIELE ABM Jongens Miniemen 12.33
4 1734 TERRYN SANDER A.C. STADEN Jongens Miniemen 12.34
5 1844 LEBRUN LUCA RTOM Jongens Miniemen 12.58
6 1880 TOYE SIMON ABM Jongens Miniemen 12.69
7 2092 BOUCIQUE WANNES ABM Jongens Miniemen 13.38
8 1045 DEVILLERS JERO AVI Jongens Miniemen 15.00
    Meisjes Kadetten   80 m  
           
1 1672 BEERNAERT EMILIE A.C. STADEN Meisjes Kadetten 11.80
2 1515 POLFLIET ALANA AVI Meisjes Kadetten 12.47
3 1804 VANDECANDELAERE IOWANA RTOM Meisjes Kadetten 12.76
           
    Jongens Kadetten   80 m  
1 1057 BUYSE JARNE AVI Jongens kadetten 11.12
2 1283 VERSCHUERE GAUTHIER ABM Jongens kadetten 11.51
3 1059 DEBOUVER DUSTIN AVI Jongens kadetten 12.14
           
    Meisjes Scholieren   100 m  
           
1 1677 BEERNAERT JULIE A.C. STADEN Meisjes scholieren 14.69
2 1285 DECLERCK ELKE GTH Meisjes scholieren 15.49
3 1995 DEVOS KIRSTEN AVI Meisjes scholieren 18.40
           
    Jongens  Scholieren 100 m  
           
1 1493 VANPOUCKE JOREN DAPALO Jongens scholieren 12.89
           
    Dames Juniors   100 m  
           
1 2393 DEMUYNCK JANNE ABM Dames Juniores 14.25
2 1496 GOUHIE LOES DAPALO Dames Juniores 14.53
3 1811 MAHIEU JODIE RTOM Dames Juniores 16.88
           
    Jongens  Juniores   100 m  
           
1 1799 GILBERT JASON RTOM Heren Juniors 12.50
2 1223 VAN HEUVELN JORDI AVI Heren Juniors 13.16
3 1980 ZAJDA ALEXIS RTOM Heren Juniors 13.85
           
    Dames Seniors 1   100 m  
           
1 1070 CALLENS JANA AVI Dames Seniores 1 14.79
           
    Heren Seniors 1   100 m  
           
1 1914 DELHAYE TJORVEN ABM Heren Seniors 1 14.63
           
    Dames Seniors 2   100 m  
           
1 1690 PARMENTIER TANYA A.C. STADEN Dames Seniores 2 16.50
2 1907 DECONINCK LEENTJE ABM Dames Seniores 2 17.21
           
    Heren Seniors 2   100 m  
           
1 2079 BACQUAERT DAVY AVI Heren Seniors 2 14.39
           
           
    Dames Sportiva 1   100 m  
           
1 1689 MUYSSEN HEIDI A.C. STADEN Dames Sportiva's 1 16.24
2 1080 DESTATSBADER VICKY AVI Dames Sportiva's 1 16.33
3 1818 DEMETS JOKE RTOM Dames Sportiva's 1 18.58
4 1584 BERTELOOT ASTRID DAPALO Dames Sportiva's 1 18.94
           
    Dames Sportiva 2   100 m  
           
1 818 CARETTE SABINE SODIBRUG #N/B 22.81
           
           
    Heren Veteranen 1   100 m  
           
1 2077 FERTEIN BENNY AVI Heren Veteranen 1 13.80
2 1733 TERRYN CHRISTOPHE A.C. STADEN Heren Veteranen 1 14.29
3 2205 FAUVARQUE BJORN DAPALO Heren Veteranen 1 29.89
           
    Heren Veteranen 2   100 m  
           
1 1970 DESCHACHT JAN SODIBRUG Heren Veteranen 2 15.19
2 1222 VAN HEUVELN HENDRIK AVI Heren Veteranen 2 16.17
           
    Heren Veteranen 3   100 m  
           
1 1232 VAN DEN BORRE HERMAN IND Heren Veteranen 3 19.39
2 1562 LEFEVRE LUCIEN VAD Heren Veteranen 3 19.68

k

 

   

Afstand nummers

     
    Meisjes benjamin   600m  
           
1 1005 NINCLAUS LOBKE AVI Meisjes Benjamins 2.18.31
2 2182 DE CONINCK MARE VACBL Meisjes Benjamins 2.21.60
3 2260 CLAEYS IMANI VAD Meisjes Benjamins 2.24.35
4 1000 ANRAED CAMILLE AVI Meisjes Benjamins 2.24.91
5 1927 DECLERCK LARA ABM Meisjes Benjamins 2.27.66
6 1210 MAES ILONE AVI Meisjes Benjamins 2.28.74
7 1932 D'HONDT EMMA ABM Meisjes Benjamins 2.33.60
8 1948 TOYE FRAN ABM Meisjes Benjamins 2.35.09
9 814 KOETHER FLORA ABM Meisjes Benjamins 2.37.71
10 1003 DEMOL OONA AVI Meisjes Benjamins 2.49.45
11 2279 DESMET AMBER VAD Meisjes Benjamins 2.53.95
           
    Jongens benjamin   600m  
           
1 2084 VANDECASTEELE THIBEAU AVI Jongens Benjamins 2.06.58
2 1018 VANDEMAELE KORNEEL AVI Jongens Benjamins 2.07.86
3 1011 HAERINCK MILLAU AVI Jongens Benjamins 2.11.04
4 2034 DOBBELAERE VIC AVI Jongens Benjamins 2.29.21
5 2142 TAVEIRNE LEWIS ABM Jongens Benjamins 2.31.89
6 805 KERRINCKX ROBBE   Jongens Benjamins 2.32.17
7 2377 LAVAERT LEON AVI Jongens Benjamins 2.35.71
8 2372 ODONGO LAVAERT DESERRANNO ABM Jongens Benjamins 2.58.00
           
    Meisjes Pupillen   600m  
           
1 1735 TERRYN LANA A.C. STADEN Meisjes Pupillen 2.06.69
2 1026 CLINCKEMAILLIE NAOMI AVI Meisjes Pupillen 2.08.61
3 2141 TAVEIRNE ALEXX ABM Meisjes Pupillen 2.10.15
4 2078 BACQUAERT ANNELORE AVI Meisjes Pupillen 2.10.42
5 1658 SAINT-GERMAIN MARGAUX A.C. STADEN Meisjes Pupillen 2.14.32
6 817 VANSTEENKISTE CLAIRE ABM Meisjes Pupillen 2.15.02
7 1219 KETELS FLORE AVI Meisjes Pupillen 2.17.86
8 1025 BUYSE AYCO AVI Meisjes Pupillen 2.18.96
9 1856 ZAHAFI AYA ABM Meisjes Pupillen 2.21.57
10 1926 DE LEEUW NORA ABM Meisjes Pupillen 2.23.15
           
    Jongens Pupillen   600m  
           
1 1861 MAES PEPIJN AVI Jongens Pupillen 2.05.98
2 2108 CUVELIER WOUT ABM Jongens Pupillen 2.10.80
3 1876 TOYE JASPER ABM Jongens Pupillen 2.12.16
4 1829 DECLERCK TRISTAN RTOM Jongens Pupillen 2.14.47
5 806 KERRINCKX JARNE   Jongens Pupillen 2.18.10
6 1950 VERMOORTELE ARAN ABM Jongens Pupillen 2.21.16
7 1931 D'HONDT ALEX ABM Jongens Pupillen 2.21.86
           
    Meisjes en Jongens miniemen 600m  
           
1 2116 DECEUNINCK WOUT RTOM Jongens Miniemen 1.51.79
2 1218 KETELS STEF AVI Jongens Miniemen 1.54.44
3 1844 LEBRUN LUCA RTOM Jongens Miniemen 1.55.69
4 1660 DECLEIR FLORENCE A.C. STADEN Meisjes Miniemen 1.59.98
5 1734 TERRYN SANDER A.C. STADEN Jongens Miniemen 2.01.54
6 2092 BOUCIQUE WANNES ABM Jongens Miniemen 2.03.53
7 1666 SAINT-GERMAIN AMELIE A.C. STADEN Meisjes Miniemen 2.04.91
8 1880 TOYE SIMON ABM Jongens Miniemen 2.18.36
9 820 VIERSTRAETE EMILE ABM Jongens Miniemen 2.20.12
10 1664 PREYERS TISHA A.C. STADEN Meisjes Miniemen 2.21.00
           
    Meisjes  miniemen   600m  
           
1 1660 DECLEIR FLORENCE A.C. STADEN Meisjes Miniemen 1.59.98
2 1666 SAINT-GERMAIN AMELIE A.C. STADEN Meisjes Miniemen 2.04.91
3 1664 PREYERS TISHA A.C. STADEN Meisjes Miniemen 2.21.00
           
    Jongens miniemen   600m  
           
1 2116 DECEUNINCK WOUT RTOM Jongens Miniemen 1.51.79
2 1218 KETELS STEF AVI Jongens Miniemen 1.54.44
3 1844 LEBRUN LUCA RTOM Jongens Miniemen 1.55.69
4 1734 TERRYN SANDER A.C. STADEN Jongens Miniemen 2.01.54
5 2092 BOUCIQUE WANNES ABM Jongens Miniemen 2.03.53
6 1880 TOYE SIMON ABM Jongens Miniemen 2.18.36
7 820 VIERSTRAETE EMILE ABM Jongens Miniemen 2.20.12
           
    Dames    800m  
           
1 1496 GOUHIE LOES DAPALO Dames Juniores 2.38.58
2 1515 POLFLIET ALANA AVI Meisjes Kadetten 2.40.11
3 1672 BEERNAERT EMILIE A.C. STADEN Meisjes Kadetten 2.43.27
4 1907 DECONINCK LEENTJE ABM Dames Seniores 2 2.45.26
5 1690 PARMENTIER TANYA A.C. STADEN Dames Seniores 2 3.02.74
6 1804 VANDECANDELAERE IOWANA RTOM Meisjes Kadetten 3.04.83
7 1080 DESTATSBADER VICKY AVI Dames Sportiva's 1 3.06.07
8 1070 CALLENS JANA AVI Dames Seniores 1 3.07.08
9 1677 BEERNAERT JULIE A.C. STADEN Meisjes scholieren 3.09.83
10 1736 BEEUWSAERT ISABELLE A.C. STADEN Dames Sportiva's 1 3.16.53
11 1995 DEVOS KIRSTEN AVI Meisjes scholieren 3.53.33
12 1818 DEMETS JOKE RTOM Dames Sportiva's 1 4.10.59
13 818 CARETTE SABINE SODIBRUG Dames Sportiva's 2 4.13.21
14 1584 BERTELOOT ASTRID DAPALO Dames Sportiva's 1 4.16.59
15 1911 GEERAERT RIKA ABM Dames Sportiva's 3 5.02.39
           
    Heren    800m  
           
1 1283 VERSCHUERE GAUTHIER ABM Jongens kadetten 2.24.30
2 2077 FERTEIN BENNY AVI Heren Veteranen 1 2.25.10
3 1493 VANPOUCKE JOREN DAPALO Jongens scholieren 2.28.52
4 1059 DEBOUVER DUSTIN AVI Jongens kadetten 2.32.62
5 1223 VAN HEUVELN JORDI AVI Heren Juniors 2.33.62
6 1057 BUYSE JARNE AVI Jongens kadetten 2.36.54
7 1914 DELHAYE TJORVEN ABM Heren Seniors 1 2.46.87
8 1733 TERRYN CHRISTOPHE A.C. STADEN Heren Veteranen 1 2.49.79
9 2079 BACQUAERT DAVY AVI Heren Seniors 2 2.52.41
10 1222 VAN HEUVELN HENDRIK AVI Heren Veteranen 2 2.56.96
11 2205 FAUVARQUE BJORN DAPALO Heren Veteranen 1 23.05.21
12 1980 ZAJDA ALEXIS RTOM Heren Juniors 3.11.11
13 1562 LEFEVRE LUCIEN VAD Heren Veteranen 3 3.58.20
14 1970 DESCHACHT JAN SODIBRUG Heren Veteranen 2 4.45.91
           
    Heren Kadetten   800m  
           
1 1283 VERSCHUERE GAUTHIER ABM Jongens kadetten 2.24.30
2 1059 DEBOUVER DUSTIN AVI Jongens kadetten 2.32.62
3 1057 BUYSE JARNE AVI Jongens kadetten 2.36.54
           
    Heren Scholieren   800m  
           
1 1493 VANPOUCKE JOREN DAPALO Jongens scholieren 2.28.52
           
    Heren veteranen 1   800m  
           
1 2077 FERTEIN BENNY AVI Heren Veteranen 1 2.25.10
2 1733 TERRYN CHRISTOPHE A.C. STADEN Heren Veteranen 1 2.49.79
3 2205 FAUVARQUE BJORN DAPALO Heren Veteranen 1 23.05.21
           
    Heren veteranen 2   800m  
           
1 1222 VAN HEUVELN HENDRIK AVI Heren Veteranen 2 2.56.96
2 1970 DESCHACHT JAN SODIBRUG Heren Veteranen 2 4.45.91
           
    Heren veteranen 2   800m  
           
1 1562 LEFEVRE LUCIEN VAD Heren Veteranen 3 3.58.20
           
    Heren Seniors 1   800m  
           
1 1914 DELHAYE TJORVEN ABM Heren Seniors 1 2.46.87
           
    Heren Seniors 2   800m  
           
1 2079 BACQUAERT DAVY AVI Heren Seniors 2 2.52.41

 

    Kampnummers      
    Meisjes eendjes   Kogel 1 kg  
           
1 815 CUVELIER EVI ABM Meisjes Eendjes 3m19
2 1202 HAERINCK LENTHEL AVI Meisjes Eendjes 2m48
3 2093 VANDERHAEGEN LUCA ABM Meisjes Eendjes 2m29
4 2183 DE CONINCK DEME VACBL Meisjes Eendjes 2m01
5 2094 VANDERHAEGEN NOA ABM Meisjes Eendjes 1m84
           
    Jongens eendjes   Kogel 1 kg  
           
1 2085 VANDECASTEELE MATHIS AVI Jongens Eendjes 4m27
2 2029 DEKEYZER LEON ABM Jongens Eendjes 3m48
3 816 LAPERRE LIAM ABM Jongens Eendjes 3m25
4 1200 BUYSE LARS AVI Jongens Eendjes 3m21
5 813 VANDEPITTE LUCA ABM Jongens Eendjes 2m68
6 819 GELLYNCK SEP ABM Jongens Eendjes 2m55
7 2227 DOBBELAERE JACK AVI Jongens Eendjes 1m97
8 2378 LAVAERT REMI AVI Jongens Eendjes 1m81
           
           
    Jongens Pupillen   Kogel 2 kg  
           
1 1829 DECLERCK TRISTAN RTOM Jongens Pupillen 6m19
2 806 KERRINCKX JARNE   Jongens Pupillen 5m97
3 1950 VERMOORTELE ARAN ABM Jongens Pupillen 5m85
4 2108 CUVELIER WOUT ABM Jongens Pupillen 5m23
5 1931 D'HONDT ALEX ABM Jongens Pupillen 5m19
6 1861 MAES PEPIJN AVI Jongens Pupillen 5m01
           
    Meisjes Pupillen   Kogel 2 kg  
           
1 2141 TAVEIRNE ALEXX ABM Meisjes Pupillen 5m90
2 1856 ZAHAFI AYA ABM Meisjes Pupillen 5m61
3 1735 TERRYN LANA A.C. STADEN Meisjes Pupillen 5m50
4 1025 BUYSE AYCO AVI Meisjes Pupillen 4m84
5 1026 CLINCKEMAILLIE NAOMI AVI Meisjes Pupillen 4m51
6 1658 SAINT-GERMAIN MARGAUX A.C. STADEN Meisjes Pupillen 4m44
7 1219 KETELS FLORE AVI Meisjes Pupillen 4m40
8 817 VANSTEENKISTE CLAIRE ABM Meisjes Pupillen 3m99
9 1926 DE LEEUW NORA ABM Meisjes Pupillen 3m37
10 2078 BACQUAERT ANNELORE AVI Meisjes Pupillen 3m27
           
           
    MEISJES KADETTEN   Kogel 3 kg  
           
1 1804 VANDECANDELAERE IOWANA RTOM Meisjes Kadetten 7m88
2 1515 POLFLIET ALANA AVI Meisjes Kadetten 6m45
3 1672 BEERNAERT EMILIE A.C. STADEN Meisjes Kadetten 6m17
           
    JONGENS KADETTEN Kogel 4 kg  
           
1 1283 VERSCHUERE GAUTHIER ABM Jongens kadetten 6m10
2 1057 BUYSE JARNE AVI Jongens kadetten 6m04
3 1059 DEBOUVER DUSTIN AVI Jongens kadetten 5m39
           
    DAMES JUNIOR    Kogel 4 kg  
           
1 1811 MAHIEU JODIE RTOM Dames Juniores 7m83
2 2393 DEMUYNCK JANNE ABM Dames Juniores 7m03
3 1496 GOUHIE LOES DAPALO Dames Juniores 6m97
           
    DAMES SENIOREN 1   Kogel 4 kg  
           
1 1070 CALLENS JANA AVI Dames Seniores 1 5m55
           
    DAMES SENIOREN 2   Kogel 4 kg  
           
1 1690 PARMENTIER TANYA A.C. STADEN Dames Seniores 2 7m27
           
    MEISJES KADETTEN   Kogel 3 kg  
           
1 1804 VANDECANDELAERE IOWANA RTOM Meisjes Kadetten 7m88
2 1515 POLFLIET ALANA AVI Meisjes Kadetten 6m45
3 1672 BEERNAERT EMILIE A.C. STADEN Meisjes Kadetten 6m17
           
    JONGENS KADETTEN Kogel 4 kg  
           
1 1283 VERSCHUERE GAUTHIER ABM Jongens kadetten 6m10
2 1057 BUYSE JARNE AVI Jongens kadetten 6m04
3 1059 DEBOUVER DUSTIN AVI Jongens kadetten 5m39
           
    DAMES SPORTIVA 1   Kogel 4 kg  
           
1 1080 DESTATSBADER VICKY AVI Dames Sportiva's 1 6m48
2 1818 DEMETS JOKE RTOM Dames Sportiva's 1 6m33
3 1584 BERTELOOT ASTRID DAPALO Dames Sportiva's 1 6m14
4 1689 MUYSSEN HEIDI A.C. STADEN Dames Sportiva's 1 5m46
           
    DAMES SPORTIVA 2   Kogel 4 kg  
           
1 818 CARETTE SABINE   Dames Sportiva's 2 4m25
           
    MEISJES Benjamins   ver  
           
1 1210 MAES ILONE AVI Meisjes Benjamins 2m97
2 2260 CLAEYS IMANI VAD Meisjes Benjamins 2m70
3 1000 ANRAED CAMILLE AVI Meisjes Benjamins 2m62
4 1927 DECLERCK LARA ABM Meisjes Benjamins 2m58
5 1948 TOYE FRAN ABM Meisjes Benjamins 2m50
6 2182 DE CONINCK MARE VACBL Meisjes Benjamins 2m44
7 1923 CLARYSSE PHILINE ABM Meisjes Benjamins 2m43
8 814 KOETHER FLORA ABM Meisjes Benjamins 2m41
9 1005 NINCLAUS LOBKE AVI Meisjes Benjamins 2m31
10 1928 DEKEYZER MAELLE ABM Meisjes Benjamins 2m20
10 2279 DESMET AMBER VAD Meisjes Benjamins 2m20
12 1932 D'HONDT EMMA ABM Meisjes Benjamins 1m97
13 807 VERCRUYSSE MARGO ABM Meisjes Benjamins 1m94
14 1003 DEMOL OONA AVI Meisjes Benjamins 1m58
           
    Jongens Benjamins   ver  
           
1 1011 HAERINCK MILLAU AVI Jongens Benjamins 3m04
2 2084 VANDECASTEELE THIBEAU AVI Jongens Benjamins 2m85
3 1018 VANDEMAELE KORNEEL AVI Jongens Benjamins 2m75
4 2034 DOBBELAERE VIC AVI Jongens Benjamins 2m40
5 2377 LAVAERT LEON AVI Jongens Benjamins 2m23
6 805 KERRINCKX ROBBE   Jongens Benjamins 1m98
7 2372 ODONGO LAVAERT DESERRANNO ABM Jongens Benjamins 1m77
           
    Meisjes Miniemen   ver  
           
1 1666 SAINT-GERMAIN AMELIE A.C. STADEN Meisjes Miniemen 3m69
2 1855 ZAHAFI HIND ABM Meisjes Miniemen 3m25
3 1664 PREYERS TISHA A.C. STADEN Meisjes Miniemen 2m42
4 1921 BEAUCARNE GRIET ABM Meisjes Miniemen 2m32
           
    Jongens Miniemen   ver  
           
1 2116 DECEUNINCK WOUT RTOM Jongens Miniemen 3m86
2 1734 TERRYN SANDER A.C. STADEN Jongens Miniemen 3m80
3 1880 TOYE SIMON ABM Jongens Miniemen 3m59
4 1218 KETELS STEF AVI Jongens Miniemen 3m49
5 820 VIERSTRAETE EMILE ABM Jongens Miniemen 3m29
6 1844 LEBRUN LUCA RTOM Jongens Miniemen 3m23
7 2092 BOUCIQUE WANNES ABM Jongens Miniemen 2m97
8 1045 DEVILLERS JERO AVI Jongens Miniemen 2m28
           
    MEISJES SCHOLIEREN VER  
           
1 1285 DECLERCK ELKE GTH Meisjes scholieren 3m79
2 1677 BEERNAERT JULIE A.C. STADEN Meisjes scholieren 3m74
3 1995 DEVOS KIRSTEN AVI Meisjes scholieren 2m72
           
    JONGENS SCHOLIEREN VER  
1          
  1493 VANPOUCKE JOREN DAPALO Jongens scholieren 4m06
           
    Heren Juniors   ver  
           
1 1799 GILBERT JASON RTOM Heren Juniors 5m08
2 1980 ZAJDA ALEXIS RTOM Heren Juniors 4m69
3 1223 VAN HEUVELN JORDI AVI Heren Juniors 3m06
           
    Heren senior 1   ver  
           
1 1914 DELHAYE TJORVEN ABM Heren Seniors 1 2m77
           
    Heren senior 2   ver  
           
1 2079 BACQUAERT DAVY AVI Heren Seniors 2 4m11
           
    Heren veteranen1   ver  
           
1 2077 FERTEIN BENNY AVI Heren Veteranen 1 4m31
2 1733 TERRYN CHRISTOPHE A.C. STADEN Heren Veteranen 1 4m05
3 1826 GILBERT DAVE RTOM Heren Veteranen 1 4m04
4 2205 FAUVARQUE BJORN DAPALO Heren Veteranen 1 2m94
           
    Heren veteranen 2   ver  
           
1 1970 DESCHACHT JAN SODIBRUG Heren Veteranen 2 3m44
ABM pistemeeting 27/04/2019    
           
MEISJES EENDJES 80m REEKS 1  
           
1 1434 DESCHODT AMALIA VACBL Meisjes Eendjes 14.71
2 1202 HAERINCK LENTHEL AVI Meisjes Eendjes 15.56
3 2045 DE BUE JENTE VACBL Meisjes Eendjes 17.25
4 1501 SAELENS ISMENE VAD Meisjes Kuikentjes 18.84
           
JONGENS EENDJES 80m REEKS 1  
           
1 2085 VANDECASTEELE MATHIS AVI Jongens Eendjes 15.46
2 809 DE BUE WARRE #N/B #N/B 15.65
3 2122 DESCHODT KORNEEL VACBL Jongens Kuikentjes 16.93
4 2227 DOBBELAERE JACK AVI Jongens Eendjes 18.70
           
JONGENS EENDJES 80m REEKS 2  
    80m      
1 2029 DEKEYZER LEON ABM Jongens Eendjes 14.51
2 2244 RAIA MATHIS ABM Jongens Eendjes 16.43
3 1200 BUYSE LARS AVI Jongens Eendjes 17.04
           
MEISJES BENJAMINS 80M REEKS 1  
           
1 1005 NINCLAUS LOBKE AVI Meisjes Benjamins 14.30
2 2030 RAIA ALICIA ABM Meisjes Benjamins 14.68
3 1927 DECLERCK LARA ABM Meisjes Benjamins 15.09
4 1923 CLARYSSE PHILINE ABM Meisjes Benjamins 15.61
5 1003 DEMOL OONA AVI Meisjes Benjamins 16.50
6 2279 DESMET AMBER VAD Meisjes Benjamins 16.82
           
MEISJES BENJAMINS 80M REEKS 2  
           
1 1210 MAES ILONE AVI Meisjes Benjamins 13.90
2 2260 CLAEYS IMANI VAD Meisjes Benjamins 14.19
3 1928 DEKEYZER MAELLE ABM Meisjes Benjamins 14,45
4 2120 REDDE LENA DAPALO Meisjes Benjamins 14.68
5 1000 ANRAED CAMILLE AVI Meisjes Benjamins 14.90
           
JONGENS BENJAMINS 80M REEKS 2  
           
1 1011 HAERINCK MILLAU AVI Jongens Benjamins 13.36
2 2084 VANDECASTEELE THIBEAU AVI Jongens Benjamins 16.67
3 1500 SAELENS THIBO VAD Jongens Benjamins 13.96
4 2034 DOBBELAERE VIC AVI Jongens Benjamins 15.32
           
MEISJES PUPILLEN 100M REEKS 1  
           
1 1735 TERRYN LANA A.C. STADEN Meisjes Pupillen 16.89
2 1026 CLINCKEMAILLIE NAOMI AVI Meisjes Pupillen 17.31
3 1025 BUYSE AYCO AVI Meisjes Pupillen 18.16
           
MEISJES PUPILLEN 100M REEKS 2  
           
1 811 ZAHAFI AYA #N/B #N/B 15.45
2 1219 KETELS FLORE AVI Meisjes Pupillen 16.82
3 1508 DESMET JULIE VAD Meisjes Pupillen 17.46
4 2123 DENIJS LUNA VACBL Meisjes Pupillen 18.19
           
JONGENS PUPILLEN 100M REEKS 1  
           
1 2291 DAELS RUBE RTOM Jongens Pupillen 16.25
2 1861 MAES PEPIJN AVI Jongens Pupillen 16.84
3 1510 DE SMET LUCA VAD Jongens Pupillen 17.31
4 1950 VERMOORTELE ARAN ABM Jongens Pupillen 17.71
5 1829 DECLERCK TRISTAN RTOM Jongens Pupillen 18.02
           
MEISJES MINIEMEN 100M    
           
1 1660 DECLEIR FLORENCE A.C. STADEN Meisjes Miniemen 14.71
2 1040 DEBOUVER ALISON AVI Meisjes Miniemen 15.91
3 1338 DECLERCK SHANIA VACBL Meisjes Miniemen 16.37
4 1809 LIPS RHUNE RTOM Meisjes Miniemen 16.91
           
JONGENS MINIEMEN 100M REEKS1  
           
1 1669 DUPLACIE LAURENS A.C. STADEN Jongens Miniemen 14,23
2 1734 TERRYN SANDER A.C. STADEN Jongens Miniemen 15.21
3 1844 LEBRUN LUCA RTOM Jongens Miniemen 15.53
4 1045 DEVILLERS JERO AVI Jongens Miniemen 18.93
           
JONGENS MINIEMEN 100M REEKS2  
           
1 2116 DECEUNINCK WOUT RTOM Jongens Miniemen 13.47
2 1218 KETELS STEF AVI Jongens Miniemen 14.80
3 1051 VAN MOSSELVELDE MAXIM AVI Jongens Miniemen 15.48
4 1795 VANROBAEYS RUBEN RTOM Jongens Miniemen 16.67
           
MEISJES KADETTEN 100M    
           
1 1672 BEERNAERT EMILIE A.C. STADEN Meisjes Kadetten 14.69
2 1804 VANDECANDELAERE IOWANA RTOM Meisjes Kadetten 15.41
3 1515 POLFLIET ALANA AVI Meisjes Kadetten 15.73
4 1885 TURPYN JILL ABM Meisjes Kadetten 16,95
5 2290 SEGERS LAURA RTOM Meisjes Kadetten 17.82
           
JONGENS KADETTEN 100M    
           
1 1057 BUYSE JARNE AVI Jongens kadetten 14.54
2 1059 DEBOUVER DUSTIN AVI Jongens kadetten 15.67
           
DAMES SCHOLIEREN 100M    
           
1 1449 ANNE MARGAUX GTH Meisjes scholieren 14.59
2 1677 BEERNAERT JULIE A.C. STADEN Meisjes scholieren 14.86
3 1285 DECLERCK ELKE GTH Meisjes scholieren 15.12
4 1995 DEVOS KIRSTEN AVI Meisjes scholieren 18.31
           
HEREN SCHOLIEREN 100M    
           
1 1835 VANROBAEYS TOMAS RTOM Jongens scholieren 13,90
           
DAMES JUNIORES 200M    
           
1 1496 GOUHIE LOES DAPALO Dames Juniores 31.61
2 802 MAHIUE JODY RTOM Dames Juniores 37,33
3 1810 VANROBAEYS JOKE RTOM Dames Juniores 40,21
           
HEREN JUNIORES 200M    
           
1 1223 VAN HEUVELN JORDI AVI Heren Juniors 27.70
  803 ZAJDA ALEXIS #N/B #N/B 30.81
           
DAMES SENIORES 1 200M    
           
1 1070 CALLENS JANA AVI Dames Seniores 1 31.31
2 1071 VANHEE LISA AVI Dames Seniores 1 34.60
           
DAMES SPORTIVA'S 1 200M    
           
1 1689 MUYSSEN HEIDI A.C. STADEN Dames Sportiva's 1 34,64
2 1080 DESTATSBADER VICKY AVI Dames Sportiva's 1 35.38
3 1818 DEMETS JOKE RTOM Dames Sportiva's 1 47.78
           
HEREN SENIORES 1 200M    
           
1 808 MOHAMMED BIZOURANE ABM #N/B 27.43
4 1914 DELHAYE TJORVEN ABM Heren Seniors 1 30.18
3 1706 WALLICAN SIMON A.C. STADEN Heren Seniors 1 30.53
           
HEREN VETERANEN 1 200M    
           
1 2077 FERTEIN BENNY AVI Heren Veteranen 1 29,60
2 1996 MAES WIM AVI Heren Veteranen 1 33.69
           
HEREN VETERANEN 2 & 3 200M    
  1970 DESCHACHT JAN  SODIBRUG heren Veteranen 2 30.26
1 812 VANROKEGEM LUC   Heren Veteranen 3 31.32
2 1173 DE RAMMELAERE FRANKY AVI Heren Veteranen 2 32.39
3 1222 VAN HEUVELN HENDRIK AVI Heren Veteranen 2 32.68

 

ABM pistemeeting 27/04/2019    
           
BENJAMINS Jongens en Meisjes 800m    
           
1 1011 HAERINCK MILLAU AVI Jongens Benjamins 3.01.27
2 2084 VANDECASTEELE THIBEAU AVI Jongens Benjamins 3.06.84
3 1005 NINCLAUS LOBKE AVI Meisjes Benjamins 3.21.29
4 1210 MAES ILONE AVI Meisjes Benjamins 3.24.11
5 1000 ANRAED CAMILLE AVI Meisjes Benjamins 3.24.98
6 2034 DOBBELAERE VIC AVI Jongens Benjamins 3.28.19
7 1500 SAELENS THIBO VAD Jongens Benjamins 3.29.02
8 2260 CLAEYS IMANI VAD Meisjes Benjamins 3.31.60
9 2030 RAIA ALICIA ABM Meisjes Benjamins 3.34.82
10 1923 CLARYSSE PHILINE ABM Meisjes Benjamins 3.36.41
11 1927 DECLERCK LARA ABM Meisjes Benjamins 3.38.24
12 1003 DEMOL OONA AVI Meisjes Benjamins 4.02.01
13 2279 DESMET AMBER VAD Meisjes Benjamins 5.15.43
           
MEISJES BENJAMINS 800M    
           
1 1005 NINCLAUS LOBKE AVI Meisjes Benjamins 3.21.29
2 1210 MAES ILONE AVI Meisjes Benjamins 3.24.11
3 1000 ANRAED CAMILLE AVI Meisjes Benjamins 3.24.98
4 2260 CLAEYS IMANI VAD Meisjes Benjamins 3.31.60
5 2030 RAIA ALICIA ABM Meisjes Benjamins 3.34.82
6 1923 CLARYSSE PHILINE ABM Meisjes Benjamins 3.36.41
7 1927 DECLERCK LARA ABM Meisjes Benjamins 3.38.24
8 1003 DEMOL OONA AVI Meisjes Benjamins 4.02.01
9 2279 DESMET AMBER VAD Meisjes Benjamins 5.15.43
           
JONGENS BENJAMINS 800M    
           
1 1011 HAERINCK MILLAU AVI Jongens Benjamins 3.01.27
2 2084 VANDECASTEELE THIBEAU AVI Jongens Benjamins 3.06.84
3 2034 DOBBELAERE VIC AVI Jongens Benjamins 3.28.19
4 1500 SAELENS THIBO VAD Jongens Benjamins 3.29.02
           
PUPILLEN meisjes en jongens 800m    
           
1 1861 MAES PEPIJN AVI Jongens Pupillen 2.59.84
2 1735 TERRYN LANA A.C. STADEN Meisjes Pupillen 3.02.13
3 1026 CLINCKEMAILLIE NAOMI AVI Meisjes Pupillen 3.03.08
4 2291 DAELS RUBE RTOM Jongens Pupillen 3.07.40
5 1025 BUYSE AYCO AVI Meisjes Pupillen 3.08.93
6 1219 KETELS FLORE AVI Meisjes Pupillen 3.14.85
7 1508 DESMET JULIE VAD Meisjes Pupillen 3.33.33
8 2123 DENIJS LUNA VACBL Meisjes Pupillen 3.42.00
           
MEISJES PUPILLEN 800M    
           
1 1735 TERRYN LANA A.C. STADEN Meisjes Pupillen 3.02.13
2 1026 CLINCKEMAILLIE NAOMI AVI Meisjes Pupillen 3.03.08
3 1025 BUYSE AYCO AVI Meisjes Pupillen 3.08.93
4 1219 KETELS FLORE AVI Meisjes Pupillen 3.14.85
5 1508 DESMET JULIE VAD Meisjes Pupillen 3.33.33
6 2123 DENIJS LUNA VACBL Meisjes Pupillen 3.42.00
           
JONGENS PUPILLEN      
           
1 1861 MAES PEPIJN AVI Jongens Pupillen 2.59.84
2 2291 DAELS RUBE RTOM Jongens Pupillen 3.07.40
           
MINIEMEN Meisjes en Jongens 1Mijl    
           
1 1844 LEBRUN LUCA RTOM Jongens Miniemen 5.52.07
2 2116 DECEUNINCK WOUT RTOM Jongens Miniemen 5.55.00
3 1218 KETELS STEF AVI Jongens Miniemen 5.59.08
4 1040 DEBOUVER ALISON AVI Meisjes Miniemen 6.01.22
5 1669 DUPLACIE LAURENS A.C. STADEN Jongens Miniemen 6.06.29
6 1051 VAN MOSSELVELDE MAXIM AVI Jongens Miniemen 6.29.88
7 1795 VANROBAEYS RUBEN RTOM Jongens Miniemen 6.31.84
8 1734 TERRYN SANDER A.C. STADEN Jongens Miniemen 6.42.52
9 1660 DECLEIR FLORENCE A.C. STADEN Meisjes Miniemen 6.48.87
10 1809 LIPS RHUNE RTOM Meisjes Miniemen 6.56.63
11 1338 DECLERCK SHANIA VACBL Meisjes Miniemen 6.58.70
           
MEISJES MINIEMEN 1Mijl    
           
1 1040 DEBOUVER ALISON AVI Meisjes Miniemen 6.01.22
2 1660 DECLEIR FLORENCE A.C. STADEN Meisjes Miniemen 6.48.87
3 1809 LIPS RHUNE RTOM Meisjes Miniemen 6.56.63
4 1338 DECLERCK SHANIA VACBL Meisjes Miniemen 6.58.70
           
JONGENS MINIEMEN 1Mijl    
           
1 1844 LEBRUN LUCA RTOM Jongens Miniemen 5.52.07
2 2116 DECEUNINCK WOUT RTOM Jongens Miniemen 5.55.00
3 1218 KETELS STEF AVI Jongens Miniemen 5.59.08
4 1669 DUPLACIE LAURENS A.C. STADEN Jongens Miniemen 6.06.29
5 1051 VAN MOSSELVELDE MAXIM AVI Jongens Miniemen 6.29.88
6 1795 VANROBAEYS RUBEN RTOM Jongens Miniemen 6.31.84
7 1734 TERRYN SANDER A.C. STADEN Jongens Miniemen 6.42.52
           
KADETTEN en SCHOLIEREN  Meisjes en Jongens      
           
1 1835 VANROBAEYS TOMAS RTOM Jongens scholieren 5.49.01
2 1059 DEBOUVER DUSTIN AVI Jongens kadetten 5.49.99
3 1057 BUYSE JARNE AVI Jongens kadetten 5.59.76
4 1515 POLFLIET ALANA AVI Meisjes Kadetten 6.01.42
5 1692 BEERNAERT EMILIE A.C. STADEN Meisjes Kadetten 6.26.42
6 1677 BEERNAERT JULIE A.C. STADEN Meisjes scholieren 6.56.90
7 1885 TURPYN JILL ABM Meisjes Kadetten 7.03.77
           
MEISJES KADETTEN      
           
1 1515 POLFLIET ALANA AVI Meisjes Kadetten 6.01.42
2 1692 BEERNAERT EMILIE A.C. STADEN Meisjes Kadetten 6.26.42
3 1885 TURPYN JILL ABM Meisjes Kadetten 7.03.77
           
JONGENS KADETTEN      
           
1 1835 VANROBAEYS TOMAS RTOM Jongens scholieren 5.49.01
2 1059 DEBOUVER DUSTIN AVI Jongens kadetten 5.49.99
3 1057 BUYSE JARNE AVI Jongens kadetten 5.59.76
           
MEISJES SCHOLIEREN 3000M    
           
1 1677 BEERNAERT JULIE A.C. STADEN Meisjes scholieren 6.56.90
           
HEREN SCHOLIEREN      
           
1 1835 VANROBAEYS TOMAS RTOM Jongens scholieren 5.49.01
           
DAMES  Jun - sen -spor 3000M    
           
1 1080 DESTATSBADER VICKY AVI Dames Sportiva's 1 13.21.34
2 1736 BEEUWSAERT ISABELLE A.C. STADEN Dames Sportiva's 1 13.34.52
3 1496 GOUHIE LOES DAPALO Dames Juniores 13.47.11
4 810 LAVENS ELIEN  RTOM Dames senioren 2 13.58.45
5 1070 CALLENS JANA AVI Dames Seniores 1 14.03.10
6 1071 VANHEE LISA AVI Dames Seniores 1 14.21.79
7 1384 CLOET FABIENNE VACBL Dames Sportiva's 1 14.29.63
8 1810 VANROBAEYS JOKE RTOM Dames Juniores 14.51.65
9 1818 DEMETS JOKE RTOM Dames Sportiva's 1 14.43.17
10 1911 GEERAERT RIKA ABM Dames Sportiva's 3 20.10.48
11 1531 BRULEZ SABINE AVI Dames Sportiva's 1 20.14.57
12 1535 MAHIEU MARINA   Dames Sportiva's 2 20.15.19
           
DAMES JUNIORES 3000m    
           
1 1070 CALLENS JANA AVI Dames Seniores 1 14.03.10
2 1071 VANHEE LISA AVI Dames Seniores 1 14.21.79
           
DAMES SENIORES 1      
      3000m    
1 1496 GOUHIE LOES DAPALO Dames Juniores 13.47.11
2 1810 VANROBAEYS JOKE RTOM Dames Juniores 14.51.65
           
DAMES SENIORES 2      
           
1 810 LAVENS ELIEN  RTOM Dames senioren 2 13.58.45
           
DAMES SPORTIVA'S 1      
           
1 1080 DESTATSBADER VICKY AVI Dames Sportiva's 1 13.21.34
2 1736 BEEUWSAERT ISABELLE A.C. STADEN Dames Sportiva's 1 13.34.52
3 1384 CLOET FABIENNE VACBL Dames Sportiva's 1 14.29.63
4 1818 DEMETS JOKE RTOM Dames Sportiva's 1 14.43.17
5 1531 BRULEZ SABINE AVI Dames Sportiva's 1 20.14.57
           
DAMES SPORTIVA'S 2      
           
1 1535 MAHIEU MARINA   Dames Sportiva's 2 20.15.19
           
DAMES SPORTIVA'S 3      
           
1 1911 GEERAERT RIKA ABM Dames Sportiva's 3 20.10.48
           
HEREN   Jun - sen -spor 3000M    
           
1 808 MOHAMMED BIZOURANE ABM Heren Seniors 1 10.35.94
2 2077 FERTEIN BENNY AVI Heren Veteranen 1 10.40.40
3 1917 DELEU PETER ABM Heren Veteranen 1 11.52.18
4 1173 DE RAMMELAERE FRANKY AVI Heren Veteranen 2 12.31.87
5 1706 WILLEM SIMON  A.C.staden Heren Seniors 1 12.46.01
6 1914 DELHAYE TJORVEN ABM Heren Seniors 1 13.09.95
7 1411 DECLERCK SAMMY VACBL Heren Veteranen 1 13.33.38
8 1996 MAES WIM AVI Heren Veteranen 1 15.20.71
9 1970 DESCHACHT JAN SODIBRUG Heren Veteranen 2 16.14.04
           
HEREN SENIORES 1      
           
1 808 MOHAMMED BIZOURANE ABM Heren Seniors 1 10.35.94
2 1706 WILiCM SIMON  A.C.staden Heren Seniors 1 12.46.01
3 1914 DELHAYE TJORVEN ABM Heren Seniors 1 13.09.95
           
HEREN VETERANEN 1 3000M    
           
1 2077 FERTEIN BENNY AVI Heren Veteranen 1 10.40.40
2 1917 DELEU PETER ABM Heren Veteranen 1 11.52.18
3 1411 DECLERCK SAMMY VACBL Heren Veteranen 1 13.33.38
4 1996 MAES WIM AVI Heren Veteranen 1 15.20.71
           
HEREN VETERANEN 2 3000M    
           
1 1173 DE RAMMELAERE FRANKY AVI Heren Veteranen 2 12.31.87
2 1970 DESCHACHT JAN SODIBRUG Heren Veteranen 2 16.14.04

 

 

ABM pistemeeting 27/04/2019    
           
EENDJES MEISJES VER    
           
1 1202 HAERINCK LENTHEL AVI Meisjes Eendjes 1m88
2 1501 SAELENS ISMENE VAD Meisjes Kuikentjes 1m48
           
EENDJES JONGENS  VER    
           
1 2029 DEKEYZER LEON ABM Jongens Eendjes 2m45
2 2244 RAIA MATHIS ABM Jongens Eendjes 1m98
3 2085 VANDECASTEELE MATHIS AVI Jongens Eendjes 1m89
4 2227 DOBBELAERE JACK AVI Jongens Eendjes 1m76
5 1200 BUYSE LARS AVI Jongens Eendjes 1m67
           
BENJAMINS MEISJES Kogel 1kg    
           
1 1005 NINCLAUS LOBKE AVI Meisjes Benjamins 4m78
2 1210 MAES ILONE AVI Meisjes Benjamins 4m46
3 1923 CLARYSSE PHILINE ABM Meisjes Benjamins 4m39
4 1928 DEKEYZER MAELLE ABM Meisjes Benjamins 4m30
5 2279 DESMET AMBER VAD Meisjes Benjamins 4m22
5 2030 RAIA ALICIA ABM Meisjes Benjamins 4m22
7 2260 CLAEYS IMANI VAD Meisjes Benjamins 3m84
8 1000 ANRAED CAMILLE AVI Meisjes Benjamins 3m67
9 2120 REDDE LENA DAPALO Meisjes Benjamins 3m61
10 1927 DECLERCK LARA ABM Meisjes Benjamins 2m89
11 1003 DEMOL OONA AVI Meisjes Benjamins 2m63
           
BENJAMINS JONGENS  Kogel 1kg    
           
1 1011 HAERINCK MILLAU AVI Jongens Benjamins 4m58
1 2034 DOBBELAERE VIC AVI Jongens Benjamins 4m44
3 2084 VANDECASTEELE THIBEAU AVI Jongens Benjamins 4m31
4 1500 SAELENS THIBO VAD Jongens Benjamins 4m18
           
PUPILLEN MEISJES Ver    
           
1 811 ZAHAFI AYA #N/B #N/B 3m67
2 1735 TERRYN LANA A.C. STADEN Meisjes Pupillen 3m39
3 1025 BUYSE AYCO AVI Meisjes Pupillen 2m99
4 1026 CLINCKEMAILLIE NAOMI AVI Meisjes Pupillen 2m90
5 1508 DESMET JULIE VAD Meisjes Pupillen 2m82
6 1219 KETELS FLORE AVI Meisjes Pupillen 2m80
7 2123 DENIJS LUNA VACBL Meisjes Pupillen 2m26
           
PUPILLEN JONGENS  Ver    
           
1 2291 DAELS RUBE RTOM Jongens Pupillen 3m35
2 1510 DE SMET LUCA VAD Jongens Pupillen 3m21
3 1829 DECLERCK TRISTAN RTOM Jongens Pupillen 3m20
4 1861 MAES PEPIJN AVI Jongens Pupillen 3m09
           
MINIEMEN MEISJES Kogel 2kg    
           
1 1338 DECLERCK SHANIA VACBL Meisjes Miniemen 6m41
2 1809 LIPS RHUNE RTOM Meisjes Miniemen 4m87
3 1040 DEBOUVER ALISON AVI Meisjes Miniemen 4m54
           
MINIEMEN JONGENS Kogel 3kg    
           
1 2116 DECEUNINCK WOUT RTOM Jongens Miniemen 8m57
2 1734 TERRYN SANDER A.C. STADEN Jongens Miniemen 6m67
3 1844 LEBRUN LUCA RTOM Jongens Miniemen 5m91
4 1795 VANROBAEYS RUBEN RTOM Jongens Miniemen 5m49
5 1051 VAN MOSSELVELDE MAXIM AVI Jongens Miniemen 5m42
6 1218 KETELS STEF AVI Jongens Miniemen 4m88
7 1054 DEVILLERS JERO AVI Jongens Miniemen 3m36
           
KADETTEN MEISJES Ver    
           
1 1672 BEERNAERT EMILIE A.C. STADEN Meisjes Kadetten 4m20
2 1804 VANDECANDELAERE IOWANA RTOM Meisjes Kadetten 3m92
3 1515 POLFLIET ALANA AVI Meisjes Kadetten 3m61
4 1885 TURPYN JILL ABM Meisjes Kadetten 3m25
5 2290 SEGERS LAURA RTOM Meisjes Kadetten 3m00
           
KADETTEN JONGENS  Ver    
           
1 1059 DEBOUVER DUSTIN AVI Jongens kadetten 3m99
2 1057 BUYSE JARNE AVI Jongens kadetten 3m99
           
SCHOLIEREN DAMES Kogel 3kg    
           
1 1285 DECLERCK ELKE GTH Meisjes scholieren 6m68
2 1449 ANNE MARGAUX GTH Meisjes scholieren 5m95
3 1677 BEERNAERT JULIE A.C. STADEN Meisjes scholieren 5m02
4 1995 DEVOS KIRSTEN AVI Meisjes scholieren 4m40
           
SCHOLIEREN HEREN Kogel 5kg    
           
1 1835 VANROBAEYS TOMAS RTOM Jongens scholieren 6m81
           
JUNIORES DAMES Ver    
           
1 1496 GOUHIE LOES DAPALO Dames Juniores 3m86
2 802 MAHIEU JODIE RTOM Dames juniores 3m24
3 1810 VANROBAEYS JOKE RTOM Dames Juniores 3m09
           
SENIORES 1 DAMES Ver    
           
1 1070 CALLENS JANA AVI Dames Seniores 1 3m76
           
SENIORES 2 DAMES Ver    
           
1 810 LAVENS ELIEN RTOM #N/B 3m49
           
SPORTIVA'S 1 DAMES Ver    
           
1 1689 MUYSSEN HEIDI A.C. STADEN Dames Sportiva's 1 3m67
2 1080 DESTATSBADER VICKY AVI Dames Sportiva's 1 2m98
3 1818 DEMETS JOKE RTOM Dames Sportiva's 1 2m90
4 1819 COOLS KAROLIEN RTOM Dames Sportiva's 1 2m12
           
HEREN JUNIORES Kogel 7,25kg    
           
1 803 ZAJDA ALEXIS RTOM Heren Juniors 8m12
1 1366 DECLERCK DYLAN VACBL Heren Juniors 7m01
           
SENIORS 1 HEREN Kogel 7,25kg    
           
1 1706 WALLICAN SIMON A.C. STADEN Heren Seniors 1 5m82
2 1914 DELHAYE TJORVEN ABM Heren Seniors 1 4m78
           
SENIORS 2 HEREN Kogel 7,25kg    
           
1 1821 DECLERCK KRISTOF RTOM Heren Seniors 2 8m48
           
VETERANEN 1 HEREN Kogel 5kg    
           
1 1826 GILBERT DAVE RTOM Heren Veteranen 1 12m43
2 1917 DELEU PETER ABM Heren Veteranen 1 8m66
3 1996 MAES WIM AVI Heren Veteranen 1 7m72
           
VETERANEN 2 HEREN Kogel 5kg    
           
1 1970 DESCHACHT JAN sodibrug Heren Veteranen 2 8m11
2 1173 DE RAMMELAERE FRANKY AVI Heren Veteranen 2 6m60
           
VETERANEN 3 HEREN Kogel 5kg    
           
1 1567 DE SMET MARTIN VAD Heren Veteranen 3 7m20
2 812 VANROKEGEM LUC #N/B Heren Veteranen 3 6m93
           

 

 

 

 26 Dec SAN SILVESTERCROSS 2017

Volledige uitslag  8,5KM  
RANK Naam/Name Totaal  
75 Eveline Deblauwe 35:07:167 14,52 km/h
86 Steven Lecluyse 35:48.921 14.24 km/h
107 Filip De Rynck 36:56.681 13.80 km/h
119 Siggi Remmerie 37:17.922 13.67 km/h
148 Michiel Battheu 38:11.428 13.35 km/h
158 Luc De Lombaert 38:34.427 13.22 km/h
167 Romain Ossieur 38:47.675 13.15 km/h
210 Lut Vandenbussche 40:06.690 12.71 km/h

 

17 Dec KerstCorrida Deerlijk 

Volledige uitslag  15KM       
RANK Naam Cat cat rank Tijd
7 Bart Verbeke M10 3 00:51:56
30 Robin Soenen M08 2 00:56:19
45 Nicolas Vanhuysse M11 9 00:57:53
55 Dominique Coulon M12 4 00:58:27
87 Eveline Deblauwe V10 4 01:00:58
105 Isabel Vermeulen V12 1 01:02:20
153 Siggi Remmerie M13 11 01:05:13
166 Filip DE Rynck M15 2 01:05:49
177 Filiep Sercu M13 17 01:06:24
194 Leentje Deconinck V10 8 01:07:26
196 Romain Ossieur M16 1 01:07:28
214 Luc Delombaert M14 6 01:08:08
220 Michiel Battheu M12 28 01:08:20
283 Lut Vandenbussche V15 1 01:10:51
469 Frank Lecointre M14 21 01:19:35
567 Pascal Ameye V12 10 01:23:49
599 Marnix Vandepitte M15 16 01:25:40
689 Dorine Seys V13 11 01:30:39
     

Volledige uitslag  5Km

     
RANK Naam Cat cat rank Tijd
11 Koen Van Hamme M10 8 00:16:31
87 Timothy Desramault M09 16 00:19:39
200 Geert Buysse M13 13 00:22:37
227 Tjorven Delhaye M09 32 00:23:08
661 Rita Lambrechts V15 2 00:28:16
757 Mia Yserbijt V13 9 00:29:08

 

 

3 dec Kerstloop Waregem

Volledige uitslag  9,7KM uitslag 9,7 km
RANK Naam/Name Totaal
49 Dominique Coulon 37'48"
80 Isabel Vermeulen 40'00"
136 Filiep Sercu 43'14"
     
Volledige uitslag  4,3KM  uitslag 4,3km
RANK Naam/Name Totaal
47 Peter Deleu 17'25"
118 Mia Yserbyt 23'55"
     

 

25 Nov Milcobel race Langemark

Volledige uitslag  8,750KM uitslagen Milcobelrun
RANK Naam/Name Totaal
18 Koen Van Hamme 29'37"
20 Bart Verbeke 29'58"
55 Dominique Coulon 33'10"
146 Siggi Remmerie  
195 Filiep Sercu  
     
     
Volledige uitslag  2,8KM  
RANK Naam/Name Totaal
28 Pieter Deleu 11'58
     
Volledige uitslag  5,8KM  
RANK Naam/Name Totaal
6 Eveline Deblauwe 22'26"
10 Isabel Vermeulen 23'11"
109 Mia Yserbyt 32'03"

 

18 Nov 2017 Roeselare Westlaan Run

Volledige uitslag  3,3KM  
RANK Naam/Name Totaal
15 Peter Deleu 12'46"
     

 

18 Nov 2017 Route 62 Gistel

Volledige uitslag  7,3KM  
RANK Naam/Name Totaal  
6 Dominique Coulon 27'08" 1pl Cat
46 Mia Yserbyt  42'26"  3de cat
       
Volledige uitslag  12KM  
RANK Naam/Name Totaal  
? Isabel vermeulen 51'16" 1pl Cat
       

 

14 Sept Marathon Amsterdam

Volledige uitslag  21,1KM 17 000 deelnemers
RANK Naam/Name Totaal
175 Coulon Dominique 1u27'05"
373 Steven Lecluyse 1u31'14"
416 Eveline Deblauwe 1u32'06"
817 Romain Ossieur 1u37'11"
1095 Luc De Lombaert 1u39'36"
1142 Dominique Schietgat 1u39'52"
2860 Myrian Hoornaert 1u49'56"
5632 Peter Deleu 1u59'43"
5778 Jan Van Osselaar 2u00'00"
15484 Mia Yserbyt 3u16'52"

 

 14 Sept Marathon Amsterdam

Volledige uitslag  42,2KM 18 000 deelnemers
RANK Naam/Name Totaal
80 Verbeke Bart 2u38'41"
190 Van Hamme Koen 2u48'48"
549 Vanhuysse Nicolas 3u02'00"
1143 Isabel Vermeulen 3u17'48"
2140 Siggi Remmerie 3u32'22"
2283 Valerie Broeckmans 3u34'11"
3920 Filiep Sercu 3u51'43"
4374 Geert Buyse 3u54'18"
5501 Emmanuel Vandenberghe  4u02'48"

 

zondag 8 oktober Trimardloop Langemark

Volledige uitslag  10,4KM  
RANK Naam/Name Totaal
35 Dominique Coulon 00:41:09
 3de dames  Isabel Vermeulen 00:42:54

 

zondag 8 oktober Dwars Door Hasselt

Volledige uitslag  5KM  op 3737
RANK Naam/Name Totaal
229 Tjorven delhaye 00:22:11
     

 

 

 

zondag 8 oktober Cross Menen

Volledige uitslag  ?KM  
RANK Naam/Name Totaal
9 Deleu Peter bij de veteranen 1
     

 

zaterdag 7 oktober oktober Geluwe

Volledige uitslag  7,1KM    
RANK Naam/Name Totaal    
9 Filip Sercu 00:32:46  

 

24 sept Leiemarathon Heren 42 KM

Volledige uitslag  42KM volledig   
RANK Naam/Name Totaal    
33 Michiel Batthieu 03:17:32    

 

24 Sept LeieMarathon Halve Marathon Dames

Volledige uitslag  21KM volledig
RANK Naam/Name Totaal
14 Isabel Vermeulen 01:31:59
26 Valerie Broeckmans 01:38:39

 

24 Sept LeieMarathon Halve Marathon heren

Volledige uitslag  21KM volledig
RANK Naam/Name Totaal
26 Niels Declerck 01:15:34
34 Koen Van Hamme 01:17:20
44 Robin Soenen 01:20:45
52 Nicolas Vanhuysse 01:21:28
115 Dominique Coulon 01:28:20
156 Filip De Rynck 01:34:24
164 Filiep Sercu 01:35:23
193 Siggi Remmerie 01:38:12
198 Wim Goddyn 01:38:38
353 Geert Buyse 01:56:27
372 Emmanuel Vandenberghe 01:57:58
378 Tjorven Delhaye 01:59:24

 

24 Sept LeieMarathon 10km Dames

Volledige uitslag  10KM volledig
RANK Naam/Name Totaal
38 Pascale Ameye 00:54:26
39 Vanessa Hooghe 00:54:26
53 Dorine Seys 00:56:15

 

24 Sept LeieMarathon 10km Heren

Volledige uitslag  10KM volledig
RANK Naam/Name Totaal
30 Ossieur Romain 00:42:52
33 Luc De Lombaert 00:43:39
76 Devolder Yves 00:50:22
88 Vandepitte Marnix 00:51:39

 

24 Sept LeieMarathon 5km Heren

Volledige uitslag  5KM Volledig
RANK Naam/Name Totaal
27 Deleu Peter 00:21:27
     

 

24 sept Leiemarathon 5km Dames

Volledige uitslag  5KM Volledig 
RANK Naam/Name Totaal
110 Jacqueline Canniere 00:33:57
     

 

 

17 sept Bruggenloop Kortrijk 10KM

Volledige uitslag  10KM Volledige uitslag
RANK Naam/Name Totaal  
12 Dominique Coulon 38'22"  
  Isabel Vermeulen  42'10" 3pl D
  Tjorven Delhaye 48'57"  

 

15 sept Dadizele 7,4KM

Volledige uitslag  7,4KM    
RANK Naam/Name Totaal    
1 Dominique Coulon      
1 Isabel Vermeulen    Kampioen  
         

 

Flanders Field Marathon Ieper
Volledige uitslag  42 KM    
RANK Naam/Name Totaal    
 126  Leentje Deconinck  03:39:07 D+35   1
         
Minsk halve marathon
Volledige uitslag  21 KM op 2153 deelnemers  
RANK Naam/Name Totaal    
55 Nicolas Vanhuysse 01:26:56 H+40 3
         
9 sept Rumbeke Loopt
Volledige uitslag  11,4KM    
RANK Naam/Name Totaal    
36 Filip De Rynck 00:46:58    
? Lut Vandenbussche 00:49:14 D+40 3
         
Laat Mie Moar lopen Veurne
Volledige uitslag 5 KM op 427 deelnemers  
RANK Naam/Name Totaal    
14 Timothy Desramault 00:19:07    
         
         
Nieuwpoort
Volledige uitslag 7 KM    
rank Naam/Name Totaal    
5 Dominque Coulon 00:27:22    
         
         
Halve Marathon Nieuwpoort
Volledige uitslag  21 KM op 2153 deelnemers  
RANK Naam/Name Totaal    
5 Isabel Vermeulen 01:33:55   2
         
Dentergem
Volledige uitslag 9 KM op 2153 deelnemers  
RANK Naam/Name Totaal    
54 Peter Deleu 00:42:18    
         

 

Blommeghemloop Uitslag Jeugdreeksen  
  Uitslag 4,8km  
  Uitslag 10,5 km  

 

25 aug Stasegemloopt
Volledige uitslag  5 KM Online uitslag
RANK Naam/Name Totaal
17 Deleu Peter 21'30"
     
     
Volledige uitslag  10 KM Online uitslag
RANK Naam/Name Totaal
2 Bart Verbeke 33'10"
33 Steven Lecluyse 37'53"
129 Geert Buyse 48'09"

 

15 aug Wembley Heule

Volledige uitslag  10KM  
RANK Naam/Name Totaal
8 Koen Verhamme 00:35:52
66 Filip Derynck 00:44:28
73 Valerie Broeckmans 00:45:23
75 Wim Godyn 00:45:24
86 Lut Vandenbussche 00:47:34
97 Geert Buysse 00:49:06
     
Volledige uitslag  5,2KM  
RANK Naam/Name Totaal
2 Eveline De Blouwe 00:22:19
     

 

14 Juli Wulvergem

Volledige uitslag  8,46KM  
RANK Naam/Name Totaal
1 Bart Verbeke 00:29:59
36 Timothy Desramault 00:37:02
41 Peter Deleu 00:38:52
43 Filiep Sercu 00:39:02

 

1 Juli Kastelenloop Wallzmoteloop 

Volledige uitslag 14,1 KM  
RANK Naam/Name Totaal
6 Steven Lecluyse 00:59:37
11 Ossieur Romano 01:02:41

 

7 Juli Toontjesloop Langemarkt

Volledige uitslag  8,4KM  
RANK Naam/Name Totaal  
19 Dominique Coulon 00:31:11  
44 Isabel Vermeulen 00:33:38 3de dame
       
       

 7 Juli Avondjogging Zevergem

Volledige uitslag  5KM  
RANK Naam/Name Totaal  
30 Peter deleu 00:21:41  
       

 

5 Juni 17 SinksenLoop kortrijk

Volledige uitslag  10KM  
plaats Naam/Name Totaal  
4 Niels Declerck 37'50"  
6 Verbeke Bart 38'09"  
20 Douwe Devestele 41'36"  
27 Dominique Coulon 42'25"  
45 Steven Lecluyse 44'10"  
79 Isabel Vermeulen 45'54" 1ste+45
95 Filiep De Rynck 46'37"  
123 Fliep Sercu 47'41"  
168 Leentje Deconinck 49'02"  
188 Dominiek Schietgat 49'44"  
197 Valerie Broeckmans 50'10"  
1192 Mia Yserbyt 1u07'55"  

 

 

5 juni 17 Sinksen loop Kortrijk Recreatieve loopcel ABMarke

Volledige uitslag  5 KM  
RANK Naam/Name Totaal  
236 Vandepitte Marnix 21'58" 1ste M60
482 Baert Marie 25'13"  
487 Taveirne Luc 25'16" 3de M60
768 Verbeke Eric 27'37" 2de M65
911 Lecluyse Christine 28'38"  
1028 Patricia Six 29'22"  
1029 Degrendele Sharon 29'22"  
1155 Bosteels Dominique 30'05"  
1179 Delmeire Adelbert 30'26"  
1198 Delmeire Lien 30'35"  
       

5-17 Sinksen loop Kortrijk

Volledige uitslag  11 KM  
RANK Naam/Name Totaal  
521 Bekaert Francis 56'37"  
1151 Ameye Pascale 1u07'03"  
1152 Seys Dorine 1u07'04"  
       

 

13 Mei Dwars door Wervik

Volledige uitslag  14KM  
RANK   Totaal
18 Dominique Coulon  54'35"
42 Isabel Vermeulen 1u00'18"
55 Filip Sercu 1u03'24"
61 Romain Ossieur 1u04'10"

 

1 Mei  Knokke

Volledige uitslag  10KM  
RANK Naam/Name Totaal
149 Timothy Desramault  00:41:08
     
     

1 Mei Tinnekes run Heule

Volledige uitslag  10KM  
RANK Naam/Name Totaal
10 Nicolas Vanhuyse 00:41:08
30 Filip derynck 00:39:56
58 Filiep Sercu 00:41:39
97 Geert Buysse 00:46:58

 

29 Mei  Gistel

Volledige uitslag  10KM    
RANK Naam/Name Totaal    
16 Verbeke Bart 00:36:14    
         
Volledige uitslag  5 KM    
RANK Naam/Name Totaal    
6 Peter Deleu 00:14:53    

 

Pistemeeting ABMarke 22 April 2017

Vansteenkiste Claire (M benjamin)

2e op 100m

4e op 800m

 

 

Toye Jasper
(J benjamin)

1e op 100m

2e op 800m

4e met kogelstoten

Verhaeghe Boris
(J benjamin)

2e op 100m

1e op 800m

5e met kogelstoten

Verhaeghe Ruben
(J pupil)

1e op 100m

3e op 800m

4e met verspringen

Toye Simon
(J pupil)

6e op 100m

7e op 800m

5e met verspringen

Axelle Christiaens
(M miniem)

1e op 100m

1e op 1 mijl met nieuw provinciaal record 5’54”

3e met kogelstoten

Jill Turpyn
(M miniem)

5e op 100m

5e op 1 mijl

6e met kogelstoten

Marthe Buls
(M miniem)

6e op 100m

 

 

Stef Goddyn
(J miniem)

5e op 100m

 

1e met kogelstoten

Quinten Vanhuysse
(J miniem)

6e op 100m

 

2e met kogelstoten

Mathisse Pinoy
(J kadet)

1e op 200m

5e op 1 mijl

1e met verspringen

Raf Versavel
(J kadet)

4e op 200m

3e op 1 mijl

4e met verspringen

Maxim Theys
(J kadet)

5e op 200m

4e op 1 mijl

5e met verspringen

Mathieu Theys
(J scholier)

3e op 200m

3e op 1 mijl

 

Kira Decabooter
(D juniore)

1e op 200m

 

1e speerwerpen

 

 

Rudy Bekaertloop Rollegem-Kapelle

Volledige uitslag  13KM  
Naam/Name Totaal  
Niels Declercq 44’37”  
Bart Verbeke 45’08”  
Koen Van Hamme 46’18”  
Dominique Coulon  49’39”  
Isabel Vermeulen 54’25” 3de
Filip De Rynck 55’56”  
Filiep Sercu 58’11"  
Lut Vandenbussche 1u.00’05” 3de
     
Volledige uitslag  4,5KM  
Naam/Name Totaal  
Peter Deleu 16’46”.  

 

 

Pistemeeting Gent

Volledige uitslag 1000m  
RANK Naam/Name Totaal
1 Deleu Peter ?
     

 

19 maart  Marathon Van Utrecht

Volledige uitslag  42,2 KM  
RANK Naam/Name Totaal  
85 Valerie Broeckmans 03:34:08 1ste Dame reeks
130 Filip Derynck 03:49:07  

Halve Marathon Van Utrecht

Volledige uitslag  21,1 KM  
RANK Naam/Name Totaal  
130 Lut Vandenbussche  01:40:32 1ste D +55
850 Emmanuel Vandenberghe  01:54:43  

 

19 maart Halve Marathon Sluis

Volledige uitslag  21,1 KM  
RANK Naam/Name Totaal
23 Bart Verbeke  01:16:54
75 Dominique Coulon  01:25:30
149 Isabelle Vermeulen 01:32:52
204 Michiel Battheu  01:36:48

 

19 maart Kasseiloop Eernegem

Volledige uitslag  5 KM  
RANK Naam/Name Totaal
10 Peter Deleu 00:19:50

 

19 maart Loopwedstrijd L'Hernninoise

Volledige uitslag  11,8 KM  
RANK Naam/Name Totaal
1 Niels Declerck  00:40:27
512 Mia yserbijt  01:12:21

 

12 Maart Nord C Trial in Koksijde
Volledige uitslag 31 km  
RANK Naam/Name Totaal  
25 Dominique Coulon  2u.31’54”  
69 Isabel Vermeulen 2u.46’23” 1dames+40

 

12 Maart Cross Gavers Harelbeke

Volledige uitslag   
RANK Naam/Name Totaal  
3 Leentje Deconinck   D Seniores
3 Mia Yserbyt    D Sportiva's 2
4 Rika Geeraert    D Sportiva's 3
2 Robin Soenen    Juniores
3 Bart Verbeke   Seniores2
7 Nicolas Vanhuysse   veteranen
11 Peter Deleu    Veteranen
       
Jeugd      
1 Axelle Christiaens   D Miniemen
13 Jill Turpyn   D Miniemen
13 Oliva Debie   D  benjamins
15 Aline Vereecke   D  benjamins
       
5 Raf Versavel   H kadetten
8 Mathisse Pinoy   H kadetten

 

11 Maart Spa-Francochamps Run
Volledige uitslag 14 KM  
RANK Naam/Name Totaal
9 Timothy Desramault 1u02'05"

 

11 Maart Sas Van Gent
Volledige uitslag 6KM  
RANK Naam/Name Totaal
9 Deleu Peter 25'00"

 

26 febr Kortrmark Loopt

Volledige uitslag  10KM  
RANK Naam/Name Totaal
96 Filiep De Rynck 41'20"
145 Filip Sercu 44'20"
179 Lut Vandenbussche 46'23"
     
Volledige uitslag  5 KM  
RANK Naam/Name Totaal
31 Peter Deleu 19'45"

 

12 Febr Parkloop Dadizele

Volledige uitslag   
RANK Naam/Name Reeks 
1 Axelle Christiaens D miniemen
15 Jill Turpyn D Miniemen
11 Tuur Claerhout H eendjes
5 Raf Versavel H Kadetten
11 Mathisse Pinoy  H Kadetten
4 Kira Decabooter D Juniores
4 Leentje Deconinck  D Seniores
3 Robin Soens H Juniores
5 Bart Verbeke Veteranen 1
8 Nicolas Vanhuysse Veteranen 1
11 Peter Deleu  Veteranen 1
4 Mia Yserbyt Spotiva’s 2
4 Rika Geeraert  Spotiva’s 3

 

11 Febr Jogging AS Velainois Celles

Volledige uitslag  10KM deelnemers 1031  
RANK Naam/Name Totaal    
675 Mia Yserbijt 00:59:57    
         

 

5 Febr Halve Marathon Cadzand

Volledige uitslag  21,1KM  
RANK Naam/Name Totaal  
7 Bart Verbeke 1u17'36" 3pl  H+35
70 Dominique Coulon 1u29'57"  
108 Nicolas Vanhuyse 1u33'06"  
164 Isabel Vermeulen 1u37'24" 2pl  D+45
177 Wim Godyn 1u38'31"  
183 Filip Derynck 1u38'36" 3pl  H+55
259 Valerie Broeckmans 1u46'07" 3pl  D+45
361 Filiep Sercu 1u46'41"  
520 Lut Vandenbussche 1u55'13" 1pl  D+55

 

29 Jan Boezinge 

Volledige uitslag 4KM  
RANK Naam/Name Totaal
14 Deleu Peter 16'05"
     
     
Volledige uitslag  12KM  
RANK Naam/Name Totaal
18 Niels Declerck 42'55"
25 Bart verbeke 43'41"
27 Koen Van hamme 44'03"
56 Dominique Coulon 48'25"
88 Filip De Rynck 51'58"
95 Isabel Vermeulen 52'30"
140 Deleu Peter 59'18"
205 Mia Yserbyt 1u12'13"

 

Terneuzen 

Volledige uitslag  5KM  
RANK Naam/Name Totaal
5 Deleu Peter 00:20:07
     

 

 

14 Jan 17 E3 loop Harelbeke

Volledige uitslag  10KM  
RANK Naam/Name Totaal  
8 Dominique Coulon 00:33:49  
11 Peter Deleu 00:36:07  
13 Filip De Rynck 00:36:31  
16 Isabel Vermeulen 00:37:15 2de dame
19 Lut Vandenbussche 00:40:30  
25 Lore Coulon 00:43:23  
32 Mia Yserbyt 00:47:24  
       

 

 

 

 

 

Beste Atleten 

gelieve de datum van julie wedstrijd erbij te vermelden bij het doorgeven van je uitslag

Als het kan mag je ook de website van de organisatie meedelen .

13Jan Fintro Corrida Lombardsijde

Volledige uitslag  5,5KM  Uitslag
RANK Naam/Name Totaal
2 Evelien Deblauwe 22'41"
18 Peter Deleu  24'04"
Volledige uitslag  10KM HEREN  
RANK Naam/Name Totaal
98 Filip De Rynck 46'23"
124 Siggi Remmerie 48'08"
138 Dirk Cottignies 49'31"
167 Geert Buyse 51'26"
DAMES
23 Lut Vandenbusche 53'47"
65 Mia Yserbyt 1u14'11"

 

5 Jan Filou happy new years run Zele

Volledige uitslag  5,1KM Uitslag
RANK Naam/Name Totaal  
6 Evelien Deblauwe 19'32"  1ste D

 

2 Jan Koksijde

Volledige uitslag  5,1KM  
RANK Naam/Name Totaal
14 Peter Deleu 21'10"

 

30 Dec SanSilvestercross st-Eloois-Winkel

Volledige uitslag  4,3KM  Uitslag
RANK Naam/Name Totaal
4 Bjarne Vanderbeken 14'22"
10 Robin Soenen 15'21"
33 Timothy Desramault 17'15
42 Peter Deleu 17'35"
   
Volledige uitslag  8,6KM  
RANK Naam/Name Totaal
19 Bart Verbeke 31'00"
575 Tjorven Delhaye 50'02"
576 Pascale Ameye 50'03"
632 Dorine Seys 52'04"

 

 

30 Dec Sylvesterjogging  Wielsbeke

Volledige uitslag  15KM  Uitslagen
RANK Naam/Name Totaal
31 Filip De Ryncke 1u05'31"
35 Leentje Deconinck 1u06'18"
36 Valerie Broeckmans  1u06'22"
47 Dirk Cottignies 1u07'54"
150 Wim Goddyn 1u33'17"
     
Volledige uitslag  10KM  
RANK Naam/Name Totaal
52 Ossieur Romain 43'31"
64 Sercu Filiep 44'31"

 

26 Dec Kerstloop Tielt 

Volledige uitslag  5,2KM  
RANK Naam/Name Totaal
56 Peter Deleu 21'44"

 

 

23 Dec Kerst Corrida Deerlijk
Volledige uitslag  15KM  Uitslag
RANK Naam/Name Totaal  
25 Bart Verbeke 54'45"  
49 Ousman Admad 57'46"  
84 Dominique Coulon 1u00'09"  
163 Pieter Delaere 1u06'01"  
170 Filip De Rynck 1u06'16"  
172 Isabel Vermeulen 1u06'18" 2de
180 Steven Lecluyse 1u06'43"  
202 Valerie Broeckmans 1u07'31"  
221 Leentje Deconinck 1u08'10" 3 de
240 Luc De Lombaert 1u08'57"  
252 Siggi Remmerie 1u09'21"  
279 Dirk Cottignies 1u10'13"  
302 Filiep Sercu 1u11'26"  
362 Wim Goddyn 1u13'54"  
371 Lut Vandenbusche 1u14'16" 1ste
412 Yves Devolder 1u16'17"  
       
Volledige uitslag  5KM  
RANK Naam/Name Totaal  
12 Bjarne Vanderbeken 16'34"  
18 Koen Vanhamme 16'52"  
25 Robin Soenen 17'30"  
69 Evelien Deblauwe 19'21"  
85 Timothy Desramault 19'50"  
163 Geert Buyse 22'15"  
274 Eline Vercruysse 24'10"  
276 Romain Ossieur 24'10"  
381 Michael Vanneste 25'31"  
442 Marnix Vandepitte 26'12"  

 

 

24 Nov Milcobel Run

Volledige uitslag  11,2KM  Uitslag
RANK Naam/Name Totaal
16 Bart Verbeke 39'38"
51 Ouseman Ahmed 43'43"
56 Coulon Dominique 44'26"
17 Nicolas Vanhuysse 37'53
73 Deblauwe Eveline 45'30"
105 Filip Derynck 48'25"
111 Isabel Vermeulen 48'52"
232 Lut Vandenbussche 56'37"
     
Volledige uitslag  3,7 KM  
RANK Naam/Name Totaal
14 Peter Deleu 14'55"

 

 

Zondag 18 november 2018    

Wedstrijd van het 32ste veldloopcriterium    www.acsodibrug.be
       W.VL.V.T.A.V. - www.vrijesporters.be
REEKS 1b: Jongens Kuikentjes       150m
         
Plaats Startnr. Naam Club/Gemeente Categorie
1 789 RAIA MATHIS MARKE Jongens Kuikentjes
         
REEKS 2: Meisjes Eendjes       460m
         
Plaats Startnr. Naam Club/Gemeente Categorie
5 1927 DECLERCK LARA ABM Meisjes Eendjes
         
REEKS 3: Jongens Eendjes       460m
         
Plaats Startnr. Naam Club/Gemeente Categorie
REEKS 4: Meisjes Benjamins       840m
         
Plaats Startnr. Naam Club/Gemeente Categorie
8 2030 RAIA ALICIA ABM Meisjes Benjamins
9 1948 TOYE FRAN ABM Meisjes Benjamins
         
REEKS 5: Jongens Benjamins       840m
         
Plaats Startnr. Naam Club/Gemeente Categorie
4 1876 TOYE JASPER ABM Jongens Benjamins
REEKS 9: Jongens Miniemen       1720m
         
Plaats Startnr. Naam Club/Gemeente Categorie
8 1880 TOYE SIMON ABM Jongens Miniemen
         
         
REEKS 10: Meisjes Kadetten       2547m
         
Plaats Startnr. Naam Club/Gemeente Categorie
2 1883 CHRISTIAENS AXELLE ABM Meisjes Kadetten
3 1885 TURPYN JILL ABM Meisjes Kadetten
         
REEKS 13: Dames Sportiva's 3       3360m
         
Plaats Startnr. Naam Club/Gemeente Categorie
1 1394 FRERE MIA VACBL Dames Sportiva's 3
2 1911 GEERAERT RIKA ABM Dames Sportiva's 3
         
REEKS 14: Heren Veteranen 1       3360m
         
Plaats Startnr. Naam Club/Gemeente Categorie
9 1917 DELEU PETER ABM Heren Veteranen 1

 

11 Nov Halve Marathon Ploegsteert

Volledige uitslag  21KM    
RANK Naam/Name Totaal    
7 Deblauwe Eveline  01:28:46    
         

 

11 Nov 11.11.11 Cross Marke  

Volledige uitslag  Meisjes eendjes  Uitslag
RANK Naam/Name  
5 D'Hondt Emma  
6 Clarysse Philine  
7 Declerck Lara  
19 Vanderhaegen Luca  
20 Vanderhaegen Noa  
     
     
Volledige uitslag  Jongens eendjes  
RANK Naam/Name  
5 Malfait Bracey  
8 Taveirne Lewis  
9 Dewit Jacob  
15 Dekeyzer Leon  
19 Raia Mathis  
     
Volledige uitslag  Meisjes Benjamins  
RANK Naam/Name  
5 MALFAIT ELSEY  
8 TOYE FRAN  
9 RAIA ALICIA  
18 Dewit Ynn  
19 Loosveld Lieze  
20 Dekeyzer Maelle  
     
Volledige uitslag  Jongens Benjamins  
RANK Naam/Name  
3 Cauwelier Wout  
8 Toye Jasper  
11 Malfait Mauvy  
     
Volledige uitslag  Meisjes Pupillen  
RANK Naam/Name  
9 Taveirne Alexy  
13 De Leeuw Nora  
     
Volledige uitslag  Jongens Pupillen  
RANK Naam/Name  
6 MALFAIT STANNY  
12 Vermoortele Aran  
14 D'HONDT ALEX  
     
Volledige uitslag  Meisjes Miniemen  
RANK Naam/Name  
4 Haentjens Merel  
     
Volledige uitslag  Jongens Miniemen  
RANK Naam/Name  
4 Courtens Roel  
5 Vanwynsberghe Arthur  
9 Toye Simon  
     
Mensen met Beperking   
RANK Naam/Name  
1 Delhaye Tjorven  
     
     
Volledige uitslag  Meisjes Kadetten   
RANK Naam/Name  
2 CHRISTIAENS AXELLE  
3 TURPYN JILL  
6 Vroman Emma  
7 Buls Marthe  
     
Volledige uitslag  Jongens Kadetten   
RANK Naam/Name  
1 Versavel Raf  
     
Volledige uitslag  Dames  Senioners 2  
RANK Naam/Name  
3 Deconinck Leentje  
     
Volledige uitslag  Dames Sportiva's 1  
RANK Naam/Name  
1 Vermeulen Isabel  
     
     
Volledige uitslag  Dames Sportiva's 3  
RANK Naam/Name  
3 Geeraert Rika  
     
Volledige uitslag  Heren Veteranen 1  
RANK Naam/Name  
11 Coulon Dominique  
15 Deleu Peter  
     
Volledige uitslag  Heren Veteranen 2  
RANK Naam/Name  
7 Sercu Filiep  
     
     
     
Volledige uitslag  Heren Juniors  
RANK Naam/Name  
2 Soenen Robin  
     
Volledige uitslag Heren Seniors 1  
RANK Naam/Name  
2 Vanderbeken Bjarne  
14 Delhaye Tjorven  

 

 

4 November  Jongerencross - Waregem

Volledige uitslag  Meisjes eendjes  Uitslag
RANK Naam/Name Totaal
11 D'Hondt Emma  
     
Volledige uitslag  Jongens eendjes  
RANK Naam/Name Totaal
7 MALFAIT BRACEY  
     
Volledige uitslag  Meisjes Benjamins  
RANK Naam/Name Totaal
7 MALFAIT ELSEY  
10 TOYE FRAN  
11 RAIA ALICIA  
12 DEKEYZER MAELLE  
     
Volledige uitslag  Jongens Benjamins  
RANK Naam/Name Totaal
1 CAUWELIER WOUT  
9 MALFAIT MAUVY  
10 BERINGHS KAMIEL  
     
Volledige uitslag  Meisjes Pupillen  
RANK Naam/Name Totaal
     
Volledige uitslag  Jongens Pupillen  
RANK Naam/Name Totaal
6 MALFAIT STANNY  
9 D'HONDT ALEX  
     
Volledige uitslag  Jongens Miniemen  
RANK Naam/Name Totaal
10 Toye Simon  
     
     
Volledige uitslag  Meisjes Kadetten   
RANK Naam/Name Totaal
2 CHRISTIAENS AXELLE  
8 TURPYN JILL  
     
Volledige uitslag  Dames  Senioners 2  
RANK Naam/Name Totaal
2 DEBLAUWE EVELINE  
     
Volledige uitslag  Dames Sportiva's 3  
RANK Naam/Name Totaal
3 Geeraert Rika  
     
Volledige uitslag  Heren Juniors  
RANK Naam/Name Totaal
2 Soenen Robin  

 

 

 

28 oktober Herfstcross Moorslede

Volledige uitslag  4KM dames  Uitslag
RANK Naam/Name Totaal
1 Deblauwe Eveline  
     
Volledige uitslag  500m G sporters  
RANK Naam/Name Totaal
1   Tjorven Delhaye  
     
Volledige uitslag  Meisjes eendjes  
RANK Naam/Name Totaal
5 D'Hondt Emma  
21
VANDERHAEGHEN Noa
 
22
VANDERHAEGHEN Luca
 
     
Volledige uitslag  Jongens eendjes  
RANK Naam/Name Totaal
10 Malfait Bracey  
     
Volledige uitslag  Meisjes Benjamins  
RANK Naam/Name Totaal
9 Malfait Elsy  
     
Volledige uitslag  Jongens Benjamins  
RANK Naam/Name Totaal
8 Malfait Maury  
     
Volledige uitslag  Meisjes Pupillen  
RANK Naam/Name Totaal
16 De Leeuw Nora  
     
Volledige uitslag  Jongens Pupillen  
RANK Naam/Name Totaal
4 Malfait Stanny  
17 D'Hondt Alex  
     
Volledige uitslag  Meisjes Kadetten   
RANK Naam/Name Totaal
2 Christiaens Axelle  
4 Turpyn Jill  
     
Volledige uitslag  Dames Sportiva's 3  
RANK Naam/Name Totaal
1 Geeraert Rika  

 

21 oktober Veldlopen - Ingelmunster
Volledige uitslag  Meisjes eendjes  Uitslag
RANK Naam/Name Totaal
14 D'Hondt Emma  
     
Volledige uitslag  Jongens eendjes  
RANK Naam/Name Totaal
17 Dekeyzer Leon  
     
Volledige uitslag  Meisjes Benjamins  
RANK Naam/Name Totaal
9 Toye Fran  
     
Volledige uitslag  Jongens Benjamins  
RANK Naam/Name Totaal
3 Beringhs Kamiel  
     
Volledige uitslag  Meisjes Pupillen  
RANK Naam/Name Totaal
     
Volledige uitslag  Jongens Pupillen  
RANK Naam/Name Totaal
9 D'Hondt Alex  
     
Volledige uitslag  Jongens Miniemen  
RANK Naam/Name Totaal
10 Toye Simon  
     
     
Volledige uitslag  Meisjes Kadetten   
RANK Naam/Name Totaal
1 Christiaens Axelle  
2 Turpyn Jill  
     
Volledige uitslag  Dames Sportiva's 3  
RANK Naam/Name Totaal
2 Geeraert Rika  
     
Volledige uitslag  Heren Juniors  
RANK Naam/Name Totaal
1 Soenen Robin  

 

20 Oktober Marathon Brugge
Volledige uitslag  42,1KM Uitslag  
RANK Naam/Name Totaal    
446 David Cuvelier 3u29'50"    
654 Filiep Sercu 3u42'43"    
         

 

20 Oktober Marathon Reims

Volledige uitslag  42,1KM  Uitslag  
RANK Naam/Name Totaal  
3 Bart Verbeke 2u40'34"  
127 Battheu Michiel 3u23'02"  
170 Steven Lecluyse 3u27'07"  
305 Leentje Deconinck 3u38'19"  
664 Mirian Hoornaert 4u06'38"  
       
Volledige uitslag 21KM    
RANK Naam/Name Totaal  
104 Nicolas vanhuysse 1u23'32"  
181 Dominique Coulon 1u26'24"  
237 Deblauwe Eveline 1u27'57"  
394 Vermeulen Isabel 1u32'14"  
657 De Lombaert Luc 1u36'21"  
661 Valerie Broeckmans 1u36'23"  
721 Ossieur Romain 1u37'21"  
935 Wim Goddyn 1u40'00"  
1076 Yves Devolder 1u41'49"  
1391 Geert Buysse 1u45'01"  
1862 David Lingier 1u50'11"  
       
Volledige uitslag  10KM    
RANK Naam/Name Totaal  
847 Peter Deleu 45'44"  
2015 Tjorven Delhaye 51'19"  
2202 Vandepitte marnix 52'04"  
3005 Seys Dorine 55'03  
3812 Hooghe Vanessa 57'38"  
       

 

5 okt rapper dan een Ezel Kuurne

Volledige uitslag  21KM  
RANK Naam/Name Totaal
73 Robin Soenen 01:23:01
190 Michiel BATTHEU 01:33:11
212 Steven LECLUYSE 01:34:41
220 Leentje Deconinck 01:35:07
298 Filiep Sercu 01:39:59
     

 

 

29 September  Dwars door Geluwe

Volledige uitslag  14,3KM  Uitslagen  
RANK Naam/Name Totaal    
29 Coulon Dominique 57'42"    
61 Isabel Vermeulen 1u02'15"    
89 Filip Sercu 1u05'01"    
         

 

16 Sept Bruggenloop Kortrijk
Volledige uitslag  10KM  
RANK Naam/Name Totaal
2 Verbeke Bart  35'51"
13 Ousman Ahmad 38'38"
20 Nicolas vanhuysse 40'15"
D4 leentje Dconinck 43'38"
55 Filip Derynck 44'08"
D5 Isabel Vermeulen 44'23"
67 Romain Ossieur 45'23"
73 Michiel Battheu 45'56"
74 De Lombaert Luc 46'06
78 Filiep Sercu 46'43"
106 Siggi Remmerie 49'26"
116 Yves Devoldere 50'03"
160 David Lingier 52'35"
D77 Kathleen David 1u05'33"
     
Volledige uitslag  5,1KM  
RANK Naam/Name Totaal
10 Dominique Coulon 19'54"
D2 Eveline Deblauwe 21'06"
62 vandepitte marnix 26'54"
D19 Vanessa Hooghe 27'43"
D40 Yserbyt Mia 30'23"
D98 Nathalie Letzer 34'03"
146 Luc Taverne 34'04"
D135 Rika Geeraert 37'55"

 

9 Sept 2018 Marathon Ieper

Volledige uitslag  42,2KM  Uitslag  
RANK Naam/Name Totaal    
228 Leentje  Deconinck 3u41'42 F35 3

 

9 Sept Dwars door Ieper

Volledige uitslag  14 KM  Uitslag  
RANK Naam/Name Totaal    
39 Maertens Carlo 1u07'27"    
42 De Lombaert Luc 1u08'22"    
45 Ossieur Romain 1u09'28"    

 

24 Aug 2018 Stasegemloopt

Volledige uitslag  10KM  Uitslag
RANK Naam/Name Totaal
5 Bart Verbeke 33'12"
14 Ahmad Ousman 36'05"
34 Lecluyse Steven 39'54"
     
Volledige uitslag  4,8KM  Uitslag
RANK Naam/Name Totaal
10 Valerie Broeckmans 21'50"
26 Wim Goddyn 21'51"

 

 

23 ste Wembleyloop Heule 

Volledige uitslag  5 KM  Uitslag
RANK Naam/Name Totaal
25 Deleu Peter 22'18"
     

 

27 Juli Retro Run Wenduine

Volledige uitslag  10 Mijl >>10,5km  Uitslag 10 Mijl
RANK Naam/Name Totaal
103 Michael Vanneste 52'26"
123 De lombaert luc 53'14"
170 Geert Buyse 57'12"
     
Volledige uitslag  10,5KM  Uitslag 10,5km
RANK Naam/Name Totaal
48 Filip Sercu 53'29"

 

21 juli Bekegem Loopt
Volledige uitslag  11,2KM  Uitslag  
RANK Naam/Name Totaal    
81 Filiep Sercu 51'04"    
         

 

 

 

14 Julie Franco - Belge Run 

Volledige uitslag  10 KM  Uitslag
RANK Naam/Name Totaal
13 Ahmad Ousman 40'05"
47 Ossieur Romain 45'30"
79 De Lombaert Luc 49'54"
     
Volledige uitslag  5 KM  Uitslag
RANK Naam/Name Totaal
16 Peter Deleu 21'42"
52 Vandepitte Marnix 26'03"
120 Taveirne Luc 32'22"
167 Letzer Nathalie 36'49"

 

13 Juli Knokke Heist strandloop 

Volledige uitslag  5KM  Uitslag
RANK Naam/Name Totaal
11 Deleu Peter 21'48"
     

 

1 Juli Dwars door Zulte 

Volledige uitslag  12KM  
RANK Naam/Name Totaal
1 Van Hamme Koen 41'19"
     

 

 

30 Juni Kasteel loop Izegem

Volledige uitslag  14 KM  Uitslag
RANK Naam/Name Totaal
12 Romain Ossieur 1u04'33"
     
Volledige uitslag  21 KM  Uitslag
RANK Naam/Name Totaal
11 Ousmaw Ahmad 1u28'33"
     

 

 

24 juni Dwars door Anzegem

Volledige uitslag  5KM  Uitslag  
RANK Naam/Name Totaal    
1 Evelien Delauwe 20'32" 1ste D  

 

23 Juni Piste meeting Staden 

Volledige uitslag  piste meeting staden  
RANK Naam/Name Totaal    
         

 

23 Juni 22ste Saladekermisloop Egem

Volledige uitslag 3,3KM  Uitslag  
RANK Naam/Name Totaal    
6 Peter Deleu 12'47"    

 

22 Juni Nacht van West-Vlaanderen

Volledige uitslag 21KM  Uitslag  
RANK Naam/Name Totaal    
46 Coulon Dominique 1u25'44"    
87 Isabel Vermeulen 1u30'38" 2maf  
161 Sercu Filiep 1u37'23"    

 

22 Juni Midzomerrun Kortrijk

Volledige uitslag  5KM uitslag
RANK Naam/Name Totaal
8 Mohammed Bizourne 19'02"
35 Vandepitte Marnix 24'49"
82 Taveirne Luc 28'25"
225 Nathalie Letzer 33'07"
227 Michelle Lefevre 33'08"
     
Volledige uitslag  10KM  Uitslag
RANK Naam/Name Totaal
3 Van Hamme Koen 22'56"
16 Oysman Ahmad 38'27"
107 Lingier David 48'43
161 Pascale Ameye 52'13"
173 Vanessa Hooghe 53'04"
     

 

16 Juni 2018 Breughelloop in Rekkem

Volledige uitslag  10KM  Uitslag  
RANK Naam/Name Totaal    
5 Dominique Coulon 38'00"    
25 Isabel Vermeulen  41'46" 2de Dame  
38 Leentje Deconinck 43'46" 4de Dame  
         
Volledige uitslag 4,6KM Uitslag  
RANK Naam/Name Totaal    
3 Robin Soenen 15'42"    
11 Peter Deleu 17'36"    
34 Tjorven Delhaye 20'58"    

 

3 Juni Mc Briderun 

Volledige uitslag  21KM Volledige Uitslag
RANK Naam/Name Totaal
13 Bart Verbeke 01:16:52
62 Nicolas Vanhuysse 01:26:52
63 Ahmad Ousman 01:26:53
66 Coulon Dominique 01:27:16
141 Eveline Deblauwe 01:33:55
142 Isabel Vermeulen 01:33:55
153 Filip Sercu 01:35:30
244 Leentje Deconinck 01:41:20
309 Siggi Remmerie 01:45:31
499 Miriam Hoornaert 01:55:06
646 Pascale Ameye 02:03:32
697 David Lingier 02:06:22
807 Vanessa Hooghe 02:15:50

 

 

21 Mei Fintro Kortrijk Loopt

Volledige uitslag  11KM  uitslag  
RANK Naam/Name Totaal cat pl
8 Ousman Abdillahi 41'41" M45 2
14 Driessens Ruben 42'10" SEH  5
19 Coulon Dominique 42'37" M50 2
62 Steven Lecluyse 45'38" M40 8
70 Vermeulen Isabel 45'50" F45 1
73 Battheu Michiel 46'02 M45 10
96 Sercu Filiep 47'04" M55 2
103 Vanneste Michael 47'21" M35 21
126 Deconinck Leentje 48'25" F35 4
129 Ossieur Romain 48'33" M65 1
258 Vandenbussche Lut 52'08" F60 1
518 Lingier David 57'49" M40 61
684 Ameye Pascale 1u00'24" F45 22
713 Hooghe Vanessa 1u00'50" F35 22
891 Seys Dorine 1u04'45" F55 12

 

21 Mei Fintro Kortrijk Loopt

Volledige uitslag  4,5KM  Uitslag  
RANK Naam/Name Totaal    
8 Soenen Robin 15'19" SEH 8
38 Peter Deleu 17'25" M45 3
201 Vandepitte Marnix 22'47" M60 4
391 Gelders Marie-Hélène 25'41 SEF 68
503 Vanhaverbeke Aude 26'55" F50 8
520 Letzer Nathalie 27'04" F50 11
527 Taveirne Luc 27'07 M60 12
584 Bosteels Dominique 27'40 F50 14
678 Lefevre Michelle 28'25" F50 22
681 Moncarey Ann 28'26" F50 23
824 Rigole Ingrid 30'06" F60 6
881 Bisschop Nancy 31'08 F45 48

 

1Mei Tinnekesrun Heule

Volledige uitslag  10KM  Uitslag  
RANK Naam/Name Totaal    
4 Bart Verbeke 33'37"    
6 Van Hamme Koen 34'26"    
14 Coulon Dominique 37'13"    
17 Nicolas Vanhuysse 37'53    
36 Isabel Vermeulen 41'08"    
46 Filip Sercu 42'00"    
48 Filip Derynck 42'28"    
55 Romain Ossieur 43'20"    
71 Lut Vandenbussche 46'12"    
90 Bart Caron 50'45"    
         
Volledige uitslag  5 KM  uitslag 5km  
RANK Naam/Name Totaal    
25 Peter Deleu 19'22"    
59 Gauthier Verscheure 22'42"    

 

10 Miles Antwerpen 2018

Volledige uitslag  10 Miles  
RANK Naam/Name Totaal
  Dominique Coulon 1u08
  Vermeulen Isabel 1u14
  Goddyn Wim 1u22'24"

 

14 april grote prijs rudy Bekaert

Volledige uitslag 13 KM Uitslag
RANK Naam/Name Totaal
10 Bart Verbeke 44'59"
30 Ahmad Ousman 50'04
37 Coulon Dominique 51'19"
61 Eveline De Blauwe 54'41"
71 Filip Derynck 56'30"
72 Isabel Vermeulen 56'36"
85 Filip Sercu 58'08"
98 Lut Vandenbussche 59'43"
104 Siggi Remmerie 1u00'03"
     
Volledige uitslag  5 KM  Uitslag
RANK Naam/Name Totaal
25 Peter Deleu 17'05"
49 Valerie Broeckmans 18'39"
63 Wim Goddyn 19'11"
200 Mia Ysserbyt 29'25"
     

 

31 Maart Brigandloop Ingelmunster

Volledige uitslag  11,5KM  Uitslag  
RANK Naam/Name Totaal    
8 Van Hamme Koen 41'24"    
27 Coulon Dominique 45'26"    
28 Ahmad Ousman 45'47"    
78 Isabel Vermeulen 51'25"    
99 Filip Sercu 53'47"    
         
Volledige uitslag  5,75KM  Uitslag  
RANK Naam/Name Totaal    
20 Filip Derynck 22'56"    
22 Peter Deleu 23'11"    
30 Valerie Broeckmans 25'05"    
36 Lut Vandenbussche 25'41"    
40 Wim Goddyn 26'38    
42 Tjorven Delhaye 26'45"    

 

25 maart Lenteloop Gits

Volledige uitslag  5 KM Uitslag
RANK Naam/Name Totaal
11 Peter Deleu 19'32
     

 

11 maart Kortemarkt Loopt  2018

Volledige uitslag  20KM Uitslag
RANK Naam/Name Totaal
8 Bart Verbeke 1u10'40"
40 Coulon Dominique 1u22'11"
58 Deblauwe Eveline 1u25'38"
108 Sercu Filiep 1u39'39"
132 Buyse Geert 1u49'02"

 

11 maart Kortemarkt Loopt  2018

Volledige uitslag  5KM Uitslag
RANK Naam/Name Totaal
7 Van Hamme Koen 16'33"
52 Deleu Peter 20'11"

 

10 maart North C Trail Koksijde  2018

Volledige uitslag  13KM Uitslag
RANK Naam/Name Totaal
7 Mia Yserbijt 2u08'17"
     

 

 

4 maart Trailrun Gent 2018

Volledige uitslag  10KM uitslag  
RANK Naam/Name Totaal  
8 Deblauwe Eveline 00:42:46  1ste dame
       

 

25 febr 44eVeldloop V.A.C.Beveren-Leie

Volledige uitslag Uitslag
RANK Naam/Name Totaal  
3 D'HONDT EMMA   Meisjes Eendjes
15 TOYE FRAN   Meisjes Benjamins
2 TOYE JASPER   Jongens Benjamins
7 NEVENS STORM   Jongens Benjamins
16 D'HONDT ALEX   Jongens Pupillen
1 DELHAEYE TJORVEN   Mindervaliden Heren
14 TOYE SIMON   Jongens Miniemen
1 CHRISTIAENS AXELLE   Meisjes Kadetten
6 TURPYN JILL   Meisjes Kadetten
1 CHRISTIAENS AXELLE   Meisjes Kadetten
6 TURPYN JILL   Meisjes Kadetten
6 YSERBYT MIA   Dames Sportiva's 2
5 GEERAERT RIKA   Dames Sportiva's 3
2 VANHAMME KOEN   Heren Seniors 2
10 DELHAYE TJORVEN   Heren Seniors 1

 

25 Febr TrailRun Kluisbergen2018

Volledige uitslag  15KM Uitslag
RANK Naam/Name Totaal  
151 Luc De Lombaert 01:20:22  
       

 

24 Febr Daiselrun Dadizele

Volledige uitslag  10KM Uitslag
RANK Naam/Name Totaal  
5 Verbeke Bart 35'29"  
24 Coulon Dominique 39'04"  
36 Deblauwe Eveline 41'10"  
43 De Rynck Flip 42'27"  
46 Isabele Vermeulen 42'58"  
63 Lut Vandenbussche 46'34"  
65 Vanneste Michael 47'25"  
69 Sercu Filiep 48'13"  
76 Buyse Geert 49'16"  
96 Deleu Peter 51'45"  
Volledige uitslag  3,8KM  
RANK Naam/Name Totaal  
8 Deleu Peter    

 

18 febr Veldloop Meulebeke

Volledige uitslag Jeugd  Uitslag
RANK Naam/Name Totaal  
1 D'Hondt Emma   Meisjes eendjes
2 Toye Jasper    Jongens Benjamins
10 Storm Stevens   Jongens Benjamins
1 Tjorven Delhaeye   PMB 
13 Nora De Leeuw   meisjes Pupillen
12 D'Hondt Alex   Jongens Pupillen
7 Beaucarne Griet   Meisjes Miniemen
15 Toye Simon   jongens Miniemen
4 Turpyn Jill   Meisjes Kadetten
3 Decabooter Kira   Dames Juniores
6 Yserbijt Mia   Dames Sportiva's 2
4 Geeraert Rika   Dames Sportiva's 3
10 Deleu Peter   Heren Vet 1
2 Soenen Robin   Heren Juniors
10 Delhaye Tjorven   heren seniors1

 

10 febr Leopoldsloop St Laureins

Volledige uitslag  10,2KM Uitslag
RANK Naam/Name Totaal
31 Vanneste Michael  49'14"
39 Geert Buyse 50'32"

 

10 Febr Parkloop 2018 Dadizele Jeugd ABMarke

Uitslag Jeugd ABMarke Uitslag
RANK Naam/Name Totaal
16 Toye Fran meisjes Benjamins
     
5 Toye Jasper Jongens Benjamins
8 Nevens Storm jongens Benjamins
29 Mistiaen Alexander jongens Benjamins
     
13 De Leeuw Nora meisjes Pupillen
28 Mistiaen Amelie meisjes Pupillen
     
19 Toye Simon jongens Miniemen
     
4 Christiaens Axelle Meisjes Kadetten
10 Turpyn Jill Meisjes Kadetten

 

10 Febr Parkloop 2018 Dadizele

Volledige uitslag 4,470KM Uitslag
RANK Naam/Name Totaal
1 Koen Van Hamme senior 2
2 Soenen Robin Juniors
5 Leentje Deconinck D Seniors 2
3 Rika Geeraert sportivia 3
9 Yserbijt Mia Sportiva 2
17 Peter Delau  Veteranen1
1 Delhaye Tjorven  H senior 1 MB

 

10 FebrTrail Provinciaal Domein Het Leen - 21,1 km

Volledige uitslag 21,1KM uitslag
RANK Naam/Name Totaal
81 Michael Vanneste 2u13'24"
159 Geert Buyse 3u00'46"

 

4 Febr Halve marathon Cadzand

Volledige uitslag  21KM uitslag
RANK Naam/Name Totaal  
16 Bart Verbeke 1u20'52"  
73 Dominique Coulon 1u30'16"  
114 Eveline Deblauwe 1u32'57" 3de Cat
189 Isabel Vermeulen 1u37'28" 2de cat
466 Michaël Vanneste 1u49'43"  
740 Geert Buyse 2u00'57"  
881 Filiep Sercu 2u08'19"  
       
Volledige uitslag  5KM  
RANK Naam/Name Totaal  
9 Peter Deleu 21'13"  
       

 

14jan  Recordbankrun in Lombardsijde

Volledige uitslag  5,2KM  
RANK Naam/Name Totaal  
26 Eveline Deblauwe 20’31” 1ste dame
28 Peter Deleu 21’01”  
       
Volledige uitslag  10KM  
RANK Naam/Name Totaal  
37 Dominique Coulon 41’37”  
92 Isabel Vermeulen 45’42”  
97 Filip De Rynck  45’56”  
125 Sigi Remmerie 47’28”  
165 Filiep Sercu 49’49”  
169 Lut Vandenbussche 49’49”  
249 Geert Buyse 50’35”  
313 Mia Yserbyt 1u.07’17”.  

 

7 Jan Heikant Nederland

Volledige uitslag  5,'KM  
RANK Naam/Name Totaal
12 Peter Deleu 22:21

 

 

 

28 Jan Toost Toast Run  Boezinge

Volledige uitslag 12KM  Uitslag
RANK Naam/Name Totaal  
11 Verbeke Bart  43'40"  
40 Dominique Coulon 48'09"  
60 De Rynck Filiep 51'57"  
87 Isabel Vermeulen 53'27  
109 Lut Vandenbussche 58'03' 1 catV+60
       
Volledige uitslag 4KM Uitslag
RANK Naam/Name Totaal  
74 Mia Yserbyt 21'48"