26 Dec SAN SILVESTERCROSS 2017

Volledige uitslag  8,5KM  
RANK Naam/Name Totaal  
75 Eveline Deblauwe 35:07:167 14,52 km/h
86 Steven Lecluyse 35:48.921 14.24 km/h
107 Filip De Rynck 36:56.681 13.80 km/h
119 Siggi Remmerie 37:17.922 13.67 km/h
148 Michiel Battheu 38:11.428 13.35 km/h
158 Luc De Lombaert 38:34.427 13.22 km/h
167 Romain Ossieur 38:47.675 13.15 km/h
210 Lut Vandenbussche 40:06.690 12.71 km/h

 

17 Dec KerstCorrida Deerlijk 

Volledige uitslag  15KM       
RANK Naam Cat cat rank Tijd
7 Bart Verbeke M10 3 00:51:56
30 Robin Soenen M08 2 00:56:19
45 Nicolas Vanhuysse M11 9 00:57:53
55 Dominique Coulon M12 4 00:58:27
87 Eveline Deblauwe V10 4 01:00:58
105 Isabel Vermeulen V12 1 01:02:20
153 Siggi Remmerie M13 11 01:05:13
166 Filip DE Rynck M15 2 01:05:49
177 Filiep Sercu M13 17 01:06:24
194 Leentje Deconinck V10 8 01:07:26
196 Romain Ossieur M16 1 01:07:28
214 Luc Delombaert M14 6 01:08:08
220 Michiel Battheu M12 28 01:08:20
283 Lut Vandenbussche V15 1 01:10:51
469 Frank Lecointre M14 21 01:19:35
567 Pascal Ameye V12 10 01:23:49
599 Marnix Vandepitte M15 16 01:25:40
689 Dorine Seys V13 11 01:30:39
     

Volledige uitslag  5Km

     
RANK Naam Cat cat rank Tijd
11 Koen Van Hamme M10 8 00:16:31
87 Timothy Desramault M09 16 00:19:39
200 Geert Buysse M13 13 00:22:37
227 Tjorven Delhaye M09 32 00:23:08
661 Rita Lambrechts V15 2 00:28:16
757 Mia Yserbijt V13 9 00:29:08

 

 

3 dec Kerstloop Waregem

Volledige uitslag  9,7KM uitslag 9,7 km
RANK Naam/Name Totaal
49 Dominique Coulon 37'48"
80 Isabel Vermeulen 40'00"
136 Filiep Sercu 43'14"
     
Volledige uitslag  4,3KM  uitslag 4,3km
RANK Naam/Name Totaal
47 Peter Deleu 17'25"
118 Mia Yserbyt 23'55"
     

 

25 Nov Milcobel race Langemark

Volledige uitslag  8,750KM uitslagen Milcobelrun
RANK Naam/Name Totaal
18 Koen Van Hamme 29'37"
20 Bart Verbeke 29'58"
55 Dominique Coulon 33'10"
146 Siggi Remmerie  
195 Filiep Sercu  
     
     
Volledige uitslag  2,8KM  
RANK Naam/Name Totaal
28 Pieter Deleu 11'58
     
Volledige uitslag  5,8KM  
RANK Naam/Name Totaal
6 Eveline Deblauwe 22'26"
10 Isabel Vermeulen 23'11"
109 Mia Yserbyt 32'03"

 

18 Nov 2017 Roeselare Westlaan Run

Volledige uitslag  3,3KM  
RANK Naam/Name Totaal
15 Peter Deleu 12'46"
     

 

18 Nov 2017 Route 62 Gistel

Volledige uitslag  7,3KM  
RANK Naam/Name Totaal  
6 Dominique Coulon 27'08" 1pl Cat
46 Mia Yserbyt  42'26"  3de cat
       
Volledige uitslag  12KM  
RANK Naam/Name Totaal  
? Isabel vermeulen 51'16" 1pl Cat
       

 

14 Sept Marathon Amsterdam

Volledige uitslag  21,1KM 17 000 deelnemers
RANK Naam/Name Totaal
175 Coulon Dominique 1u27'05"
373 Steven Lecluyse 1u31'14"
416 Eveline Deblauwe 1u32'06"
817 Romain Ossieur 1u37'11"
1095 Luc De Lombaert 1u39'36"
1142 Dominique Schietgat 1u39'52"
2860 Myrian Hoornaert 1u49'56"
5632 Peter Deleu 1u59'43"
5778 Jan Van Osselaar 2u00'00"
15484 Mia Yserbyt 3u16'52"

 

 14 Sept Marathon Amsterdam

Volledige uitslag  42,2KM 18 000 deelnemers
RANK Naam/Name Totaal
80 Verbeke Bart 2u38'41"
190 Van Hamme Koen 2u48'48"
549 Vanhuysse Nicolas 3u02'00"
1143 Isabel Vermeulen 3u17'48"
2140 Siggi Remmerie 3u32'22"
2283 Valerie Broeckmans 3u34'11"
3920 Filiep Sercu 3u51'43"
4374 Geert Buyse 3u54'18"
5501 Emmanuel Vandenberghe  4u02'48"

 

zondag 8 oktober Trimardloop Langemark

Volledige uitslag  10,4KM  
RANK Naam/Name Totaal
35 Dominique Coulon 00:41:09
 3de dames  Isabel Vermeulen 00:42:54

 

zondag 8 oktober Dwars Door Hasselt

Volledige uitslag  5KM  op 3737
RANK Naam/Name Totaal
229 Tjorven delhaye 00:22:11
     

 

 

 

zondag 8 oktober Cross Menen

Volledige uitslag  ?KM  
RANK Naam/Name Totaal
9 Deleu Peter bij de veteranen 1
     

 

zaterdag 7 oktober oktober Geluwe

Volledige uitslag  7,1KM    
RANK Naam/Name Totaal    
9 Filip Sercu 00:32:46  

 

24 sept Leiemarathon Heren 42 KM

Volledige uitslag  42KM volledig   
RANK Naam/Name Totaal    
33 Michiel Batthieu 03:17:32    

 

24 Sept LeieMarathon Halve Marathon Dames

Volledige uitslag  21KM volledig
RANK Naam/Name Totaal
14 Isabel Vermeulen 01:31:59
26 Valerie Broeckmans 01:38:39

 

24 Sept LeieMarathon Halve Marathon heren

Volledige uitslag  21KM volledig
RANK Naam/Name Totaal
26 Niels Declerck 01:15:34
34 Koen Van Hamme 01:17:20
44 Robin Soenen 01:20:45
52 Nicolas Vanhuysse 01:21:28
115 Dominique Coulon 01:28:20
156 Filip De Rynck 01:34:24
164 Filiep Sercu 01:35:23
193 Siggi Remmerie 01:38:12
198 Wim Goddyn 01:38:38
353 Geert Buyse 01:56:27
372 Emmanuel Vandenberghe 01:57:58
378 Tjorven Delhaye 01:59:24

 

24 Sept LeieMarathon 10km Dames

Volledige uitslag  10KM volledig
RANK Naam/Name Totaal
38 Pascale Ameye 00:54:26
39 Vanessa Hooghe 00:54:26
53 Dorine Seys 00:56:15

 

24 Sept LeieMarathon 10km Heren

Volledige uitslag  10KM volledig
RANK Naam/Name Totaal
30 Ossieur Romain 00:42:52
33 Luc De Lombaert 00:43:39
76 Devolder Yves 00:50:22
88 Vandepitte Marnix 00:51:39

 

24 Sept LeieMarathon 5km Heren

Volledige uitslag  5KM Volledig
RANK Naam/Name Totaal
27 Deleu Peter 00:21:27
     

 

24 sept Leiemarathon 5km Dames

Volledige uitslag  5KM Volledig 
RANK Naam/Name Totaal
110 Jacqueline Canniere 00:33:57
     

 

 

17 sept Bruggenloop Kortrijk 10KM

Volledige uitslag  10KM Volledige uitslag
RANK Naam/Name Totaal  
12 Dominique Coulon 38'22"  
  Isabel Vermeulen  42'10" 3pl D
  Tjorven Delhaye 48'57"  

 

15 sept Dadizele 7,4KM

Volledige uitslag  7,4KM    
RANK Naam/Name Totaal    
1 Dominique Coulon      
1 Isabel Vermeulen    Kampioen  
         

 

Flanders Field Marathon Ieper
Volledige uitslag  42 KM    
RANK Naam/Name Totaal    
 126  Leentje Deconinck  03:39:07 D+35   1
         
Minsk halve marathon
Volledige uitslag  21 KM op 2153 deelnemers  
RANK Naam/Name Totaal    
55 Nicolas Vanhuysse 01:26:56 H+40 3
         
9 sept Rumbeke Loopt
Volledige uitslag  11,4KM    
RANK Naam/Name Totaal    
36 Filip De Rynck 00:46:58    
? Lut Vandenbussche 00:49:14 D+40 3
         
Laat Mie Moar lopen Veurne
Volledige uitslag 5 KM op 427 deelnemers  
RANK Naam/Name Totaal    
14 Timothy Desramault 00:19:07    
         
         
Nieuwpoort
Volledige uitslag 7 KM    
rank Naam/Name Totaal    
5 Dominque Coulon 00:27:22    
         
         
Halve Marathon Nieuwpoort
Volledige uitslag  21 KM op 2153 deelnemers  
RANK Naam/Name Totaal    
5 Isabel Vermeulen 01:33:55   2
         
Dentergem
Volledige uitslag 9 KM op 2153 deelnemers  
RANK Naam/Name Totaal    
54 Peter Deleu 00:42:18    
         

 

Blommeghemloop Uitslag Jeugdreeksen  
  Uitslag 4,8km  
  Uitslag 10,5 km  

 

25 aug Stasegemloopt
Volledige uitslag  5 KM Online uitslag
RANK Naam/Name Totaal
17 Deleu Peter 21'30"
     
     
Volledige uitslag  10 KM Online uitslag
RANK Naam/Name Totaal
2 Bart Verbeke 33'10"
33 Steven Lecluyse 37'53"
129 Geert Buyse 48'09"

 

15 aug Wembley Heule

Volledige uitslag  10KM  
RANK Naam/Name Totaal
8 Koen Verhamme 00:35:52
66 Filip Derynck 00:44:28
73 Valerie Broeckmans 00:45:23
75 Wim Godyn 00:45:24
86 Lut Vandenbussche 00:47:34
97 Geert Buysse 00:49:06
     
Volledige uitslag  5,2KM  
RANK Naam/Name Totaal
2 Eveline De Blouwe 00:22:19
     

 

14 Juli Wulvergem

Volledige uitslag  8,46KM  
RANK Naam/Name Totaal
1 Bart Verbeke 00:29:59
36 Timothy Desramault 00:37:02
41 Peter Deleu 00:38:52
43 Filiep Sercu 00:39:02

 

1 Juli Kastelenloop Wallzmoteloop 

Volledige uitslag 14,1 KM  
RANK Naam/Name Totaal
6 Steven Lecluyse 00:59:37
11 Ossieur Romano 01:02:41

 

7 Juli Toontjesloop Langemarkt

Volledige uitslag  8,4KM  
RANK Naam/Name Totaal  
19 Dominique Coulon 00:31:11  
44 Isabel Vermeulen 00:33:38 3de dame
       
       

 7 Juli Avondjogging Zevergem

Volledige uitslag  5KM  
RANK Naam/Name Totaal  
30 Peter deleu 00:21:41  
       

 

5 Juni 17 SinksenLoop kortrijk

Volledige uitslag  10KM  
plaats Naam/Name Totaal  
4 Niels Declerck 37'50"  
6 Verbeke Bart 38'09"  
20 Douwe Devestele 41'36"  
27 Dominique Coulon 42'25"  
45 Steven Lecluyse 44'10"  
79 Isabel Vermeulen 45'54" 1ste+45
95 Filiep De Rynck 46'37"  
123 Fliep Sercu 47'41"  
168 Leentje Deconinck 49'02"  
188 Dominiek Schietgat 49'44"  
197 Valerie Broeckmans 50'10"  
1192 Mia Yserbyt 1u07'55"  

 

 

5 juni 17 Sinksen loop Kortrijk Recreatieve loopcel ABMarke

Volledige uitslag  5 KM  
RANK Naam/Name Totaal  
236 Vandepitte Marnix 21'58" 1ste M60
482 Baert Marie 25'13"  
487 Taveirne Luc 25'16" 3de M60
768 Verbeke Eric 27'37" 2de M65
911 Lecluyse Christine 28'38"  
1028 Patricia Six 29'22"  
1029 Degrendele Sharon 29'22"  
1155 Bosteels Dominique 30'05"  
1179 Delmeire Adelbert 30'26"  
1198 Delmeire Lien 30'35"  
       

5-17 Sinksen loop Kortrijk

Volledige uitslag  11 KM  
RANK Naam/Name Totaal  
521 Bekaert Francis 56'37"  
1151 Ameye Pascale 1u07'03"  
1152 Seys Dorine 1u07'04"  
       

 

13 Mei Dwars door Wervik

Volledige uitslag  14KM  
RANK   Totaal
18 Dominique Coulon  54'35"
42 Isabel Vermeulen 1u00'18"
55 Filip Sercu 1u03'24"
61 Romain Ossieur 1u04'10"

 

1 Mei  Knokke

Volledige uitslag  10KM  
RANK Naam/Name Totaal
149 Timothy Desramault  00:41:08
     
     

1 Mei Tinnekes run Heule

Volledige uitslag  10KM  
RANK Naam/Name Totaal
10 Nicolas Vanhuyse 00:41:08
30 Filip derynck 00:39:56
58 Filiep Sercu 00:41:39
97 Geert Buysse 00:46:58

 

29 Mei  Gistel

Volledige uitslag  10KM    
RANK Naam/Name Totaal    
16 Verbeke Bart 00:36:14    
         
Volledige uitslag  5 KM    
RANK Naam/Name Totaal    
6 Peter Deleu 00:14:53    

 

Pistemeeting ABMarke 22 April 2017

Vansteenkiste Claire (M benjamin)

2e op 100m

4e op 800m

 

 

Toye Jasper
(J benjamin)

1e op 100m

2e op 800m

4e met kogelstoten

Verhaeghe Boris
(J benjamin)

2e op 100m

1e op 800m

5e met kogelstoten

Verhaeghe Ruben
(J pupil)

1e op 100m

3e op 800m

4e met verspringen

Toye Simon
(J pupil)

6e op 100m

7e op 800m

5e met verspringen

Axelle Christiaens
(M miniem)

1e op 100m

1e op 1 mijl met nieuw provinciaal record 5’54”

3e met kogelstoten

Jill Turpyn
(M miniem)

5e op 100m

5e op 1 mijl

6e met kogelstoten

Marthe Buls
(M miniem)

6e op 100m

 

 

Stef Goddyn
(J miniem)

5e op 100m

 

1e met kogelstoten

Quinten Vanhuysse
(J miniem)

6e op 100m

 

2e met kogelstoten

Mathisse Pinoy
(J kadet)

1e op 200m

5e op 1 mijl

1e met verspringen

Raf Versavel
(J kadet)

4e op 200m

3e op 1 mijl

4e met verspringen

Maxim Theys
(J kadet)

5e op 200m

4e op 1 mijl

5e met verspringen

Mathieu Theys
(J scholier)

3e op 200m

3e op 1 mijl

 

Kira Decabooter
(D juniore)

1e op 200m

 

1e speerwerpen

 

 

Rudy Bekaertloop Rollegem-Kapelle

Volledige uitslag  13KM  
Naam/Name Totaal  
Niels Declercq 44’37”  
Bart Verbeke 45’08”  
Koen Van Hamme 46’18”  
Dominique Coulon  49’39”  
Isabel Vermeulen 54’25” 3de
Filip De Rynck 55’56”  
Filiep Sercu 58’11"  
Lut Vandenbussche 1u.00’05” 3de
     
Volledige uitslag  4,5KM  
Naam/Name Totaal  
Peter Deleu 16’46”.  

 

 

Pistemeeting Gent

Volledige uitslag 1000m  
RANK Naam/Name Totaal
1 Deleu Peter ?
     

 

19 maart  Marathon Van Utrecht

Volledige uitslag  42,2 KM  
RANK Naam/Name Totaal  
85 Valerie Broeckmans 03:34:08 1ste Dame reeks
130 Filip Derynck 03:49:07  

Halve Marathon Van Utrecht

Volledige uitslag  21,1 KM  
RANK Naam/Name Totaal  
130 Lut Vandenbussche  01:40:32 1ste D +55
850 Emmanuel Vandenberghe  01:54:43  

 

19 maart Halve Marathon Sluis

Volledige uitslag  21,1 KM  
RANK Naam/Name Totaal
23 Bart Verbeke  01:16:54
75 Dominique Coulon  01:25:30
149 Isabelle Vermeulen 01:32:52
204 Michiel Battheu  01:36:48

 

19 maart Kasseiloop Eernegem

Volledige uitslag  5 KM  
RANK Naam/Name Totaal
10 Peter Deleu 00:19:50

 

19 maart Loopwedstrijd L'Hernninoise

Volledige uitslag  11,8 KM  
RANK Naam/Name Totaal
1 Niels Declerck  00:40:27
512 Mia yserbijt  01:12:21

 

12 Maart Nord C Trial in Koksijde
Volledige uitslag 31 km  
RANK Naam/Name Totaal  
25 Dominique Coulon  2u.31’54”  
69 Isabel Vermeulen 2u.46’23” 1dames+40

 

12 Maart Cross Gavers Harelbeke

Volledige uitslag   
RANK Naam/Name Totaal  
3 Leentje Deconinck   D Seniores
3 Mia Yserbyt    D Sportiva's 2
4 Rika Geeraert    D Sportiva's 3
2 Robin Soenen    Juniores
3 Bart Verbeke   Seniores2
7 Nicolas Vanhuysse   veteranen
11 Peter Deleu    Veteranen
       
Jeugd      
1 Axelle Christiaens   D Miniemen
13 Jill Turpyn   D Miniemen
13 Oliva Debie   D  benjamins
15 Aline Vereecke   D  benjamins
       
5 Raf Versavel   H kadetten
8 Mathisse Pinoy   H kadetten

 

11 Maart Spa-Francochamps Run
Volledige uitslag 14 KM  
RANK Naam/Name Totaal
9 Timothy Desramault 1u02'05"

 

11 Maart Sas Van Gent
Volledige uitslag 6KM  
RANK Naam/Name Totaal
9 Deleu Peter 25'00"

 

26 febr Kortrmark Loopt

Volledige uitslag  10KM  
RANK Naam/Name Totaal
96 Filiep De Rynck 41'20"
145 Filip Sercu 44'20"
179 Lut Vandenbussche 46'23"
     
Volledige uitslag  5 KM  
RANK Naam/Name Totaal
31 Peter Deleu 19'45"

 

12 Febr Parkloop Dadizele

Volledige uitslag   
RANK Naam/Name Reeks 
1 Axelle Christiaens D miniemen
15 Jill Turpyn D Miniemen
11 Tuur Claerhout H eendjes
5 Raf Versavel H Kadetten
11 Mathisse Pinoy  H Kadetten
4 Kira Decabooter D Juniores
4 Leentje Deconinck  D Seniores
3 Robin Soens H Juniores
5 Bart Verbeke Veteranen 1
8 Nicolas Vanhuysse Veteranen 1
11 Peter Deleu  Veteranen 1
4 Mia Yserbyt Spotiva’s 2
4 Rika Geeraert  Spotiva’s 3

 

11 Febr Jogging AS Velainois Celles

Volledige uitslag  10KM deelnemers 1031  
RANK Naam/Name Totaal    
675 Mia Yserbijt 00:59:57    
         

 

5 Febr Halve Marathon Cadzand

Volledige uitslag  21,1KM  
RANK Naam/Name Totaal  
7 Bart Verbeke 1u17'36" 3pl  H+35
70 Dominique Coulon 1u29'57"  
108 Nicolas Vanhuyse 1u33'06"  
164 Isabel Vermeulen 1u37'24" 2pl  D+45
177 Wim Godyn 1u38'31"  
183 Filip Derynck 1u38'36" 3pl  H+55
259 Valerie Broeckmans 1u46'07" 3pl  D+45
361 Filiep Sercu 1u46'41"  
520 Lut Vandenbussche 1u55'13" 1pl  D+55

 

29 Jan Boezinge 

Volledige uitslag 4KM  
RANK Naam/Name Totaal
14 Deleu Peter 16'05"
     
     
Volledige uitslag  12KM  
RANK Naam/Name Totaal
18 Niels Declerck 42'55"
25 Bart verbeke 43'41"
27 Koen Van hamme 44'03"
56 Dominique Coulon 48'25"
88 Filip De Rynck 51'58"
95 Isabel Vermeulen 52'30"
140 Deleu Peter 59'18"
205 Mia Yserbyt 1u12'13"

 

Terneuzen 

Volledige uitslag  5KM  
RANK Naam/Name Totaal
5 Deleu Peter 00:20:07
     

 

 

14 Jan 17 E3 loop Harelbeke

Volledige uitslag  10KM  
RANK Naam/Name Totaal  
8 Dominique Coulon 00:33:49  
11 Peter Deleu 00:36:07  
13 Filip De Rynck 00:36:31  
16 Isabel Vermeulen 00:37:15 2de dame
19 Lut Vandenbussche 00:40:30  
25 Lore Coulon 00:43:23  
32 Mia Yserbyt 00:47:24