26 dec Sylvestercorrida Sint-Eloois-Winkel
Volledige uitslag  4,3KM    
RANK Naam/Name Totaal    
29 Deleu Peter 17'12"    
33 Timothy Desramault 17'27"    
         
Volledige uitslag  8,5KM    
RANK Naam/Name Totaal    
6 Bart Verbeke 29'18"    
28 Robin Soenen 31'24"    
600 Vanessa Hooghe 53'00" 178 dame  
604 Dorine seys 53'04" 179 dame  

 

23 dec Christmas Run In Herzele
Volledige uitslag  11KM    
RANK Naam/Name Totaal    
29 Deleu Peter 00:53:50    
         

 

18 Dec Kerstcorrida Deerlijk
Volledige uitslag 5KM  1676 deelnemers  
RANK Naam/Name Totaal    
20 Douwe Devestele 17'25"    
84 Peter Deleu  19'49"    
233 Geert Buyse 22'56"    
497 T’Jorven Delhaye 25'56"    
592 Mia Yserbyt 26'47"    
776 Francis Bekaert 28'20"    
848 Vanessa Hooghe  28'59"    
874 Dorine Seys 29'09"    
1126 Dominique Bosteels 31'13"    
         
Volledige uitslag 15KM

 820 deelnemers

 
RANK Naam/Name Totaal    
9 Bart Verbeke 51’01”    
16 Koen Van Hamme  52’63”    
19 Robin Soenen 53’49”    
46 Nicolas Vanhuysse 57’20”    
50 Dominique Coulon 57’41"    
122 Michiel Battheu  1u.02’48"    
123 Isabel Vermeulen 1u02’49”    
176 Wim Goddyn 1u.05’23"    
208 Filiep Sercu 1u.06’40"    
212 Ludovic Vanlede 1u 06’46"    
215 Leentje Deconinck 1u.06’51"    
226 Valerie Broeckmans 1u.07’21"    
227 Lut Vandenbussche 1u.07’22"    
237 Olav Roelens  1u.07’40"    
241 Sigi Remmerie  1u.07’44"    
258 Luc Delombaert  1u.08’38"    
407 Frank Lecointre 1u16'04"    
460 Lore Coulon 1u17'37"    
564 Els Bouckhout  1u20'54"    
651 Antoine Naert 1u24'48"    

 

11 Dec 2016 Kerstcorrida Langemark
Volledige uitslag  10,8KM    
RANK Naam/Name Totaal    
6 Bart Verbeke 00:35:46    
41 Dominique Coulon 00:40:45    
99 Isabel Vermeulen 00:44:39 3 dame  
120 Lut Vendenbussche 00:46:15    
262 Geert Buyse 00:56:59    

 

10 Dec Bredene Loopt
Volledige uitslag  12KM    
RANK Naam/Name Totaal    
3 Valerie Broeckmans 00:58:34    
28 Wim Godyn 00:56:35    
35 Filip Sercu 00:59:29    

 

10 Dec 2016 Beatrun Waregem
Volledige uitslag  5KM    
RANK Naam/Name Totaal    
8 Dominique Coulon 00:19:05    
16 Isabel Vermeulen 00:20:21 1dame  
Volledige uitslag  10KM    
RANK Naam/Name Totaal    
341 Lore Coulon 00:52:15    
         

 

 

4 Dec jogging de noël des desherites Houplin-ascoisne
Volledige uitslag  10KM 398  
RANK Naam/Name Totaal    
216 Francky Vandoorne 00:54:58    
Kerstloop Waregem
Volledige uitslag  4,3KM    
RANK Naam/Name Totaal    
30 Deleu Peter 00:16:49    
113 Geert Buyse 00:22:42    
         
Volledige uitslag 9,6 KM    
RANK Naam/Name Totaal    
7 Verbeke Bart 00:32:29    
46 Coulon Dominique 00:36:57    
81 Isabel Vermeulen 00:39:26    
87 Filip De Rynck 00:39:49    
128 Lut Vandenbussche 00:43:34    
256 Mia yserbyt

 00:58:38

   

 

27 Nov Westlaanrun Roeselare
Volledige uitslag  9 KM    
RANK Naam/Name Totaal    
3 Bart Verbeke 00:31:59 16,9km  
73 Wim Godyn 00:41:02 13,2km  
92 Olav  Roelens 00:42:31 12,7km  
105 Valerie Broeckmans 00:43:36 12,4km  

 

26 Nov Herseaux
Volledige uitslag  10,2KM    
RANK Naam/Name Totaal    
602 Francky Vandoorne 00:55:29    
         

 

26 Nov Milcobelrun in Langemark
Volledige uitslag  3,5KM    
RANK Naam/Name Totaal    
12 Deleu Peter 00:13:00    
         
Volledige uitslag  7KM    
RANK Naam/Name Totaal    
11 Isabel Vermeulen 00:27:54    
25 Lut Vandenbussche 00:30:37    
Volledige uitslag  10,5KM    
RANK Naam/Name Totaal    
12 Bart Verbeke 00:35:14    
50 Domininque Coulon 00:39:49    
152 Derybck Filip 00:44:59    
180 Filiep Sercu 00:46:00    
353 Antoon Naert 00:58:18    

 

Zondag 9 Okt Marathon Eindhoven
Volledige uitslag  42,19KM    
RANK Naam/Name Totaal    
26  Bart Verbeke 2:32:50 3de H35
162 Dominiques Coulon 2:57:32    
267 Isabelle Vermeulen  3:07:30 2de D40
345 Michiel Battheu 3:13:42    
430 Romain Ossieur 3:20:02 3de H65
461 Wim Godyn   3:22:33    
698  Luc Delombaert  3:32:35    
1010 Olav Roelens    3:45:45    
1167 Jeroen Lecluysse  3:52:14    
opgave Valerie Broekmans      
   Michael Vanneste      
         
1/2 Marathon Eindhoven
Volledige uitslag  21,1KM    
RANK Naam/Name Totaal    
491 Filip Derynck   1:32:03    
712 Filiep Sercu  1:35:15    
834 Siggi Remmerie      1:36:52    
1458 Emmanuel Vandenberghe     2:00:23    
opgave Lut Vandenbussche      

 

18 sept Bruggenloop Kortrijk
Volledige uitslag  10KM    
RANK Naam/Name Totaal    
1 Bart Verbeke 00:34:44    
3 Koen Vanhamme  00:36:00    
32 Filip Derynck  00:42:02    
37 Bruno De cruyenaere 00:42:11    
40 Michael Vanneste 00:42:45    
50 Wim Godyn   00:43:47    
55 Romain Ossieur   00:43:52    
67 Filiep Sercu 00:44:15    
72 Michiel Battheu 00:44:36    

80

Leentje Deconinck   00:45:21    
100 Siggi Remmerie 00:46:41    
105 Lut Vandenbussche    00:46:51    
106 Luc Delombaert  00:46:57    
111 Bart Caron       00:47:09    
113 Margaut Theys 00:47:26    
139 Myriam Hoornaert 00:49:19    
         
Volledige uitslag  5 KM    
RANK Naam/Name Totaal    
23 Peter Deleu 00:21:13    
65 Thorven Delhaye  00:24:55    
87 Mia Yserbyt  00:26:24    

 

16 sept Dwars door Dadizele
Volledige uitslag  9 KM    
RANK Naam/Name Totaal    
2 Bart Verbeke 00:00:00    

 

11 sept Halve Marathon Nieuwpoort       
  135 aankomsten  
RANK Naam/Name Totaal    
9 Bart Verbeke 01:16:02    
28 Dominique Coulon 01:27:54    
42 Isabel Vermeulen 01:32:20    
53 Wim Godyn 01:36:24    
54 Steven Lecluyse 01:36:24    
55 Romain Ossieur 01:36:24    
76 Lut Vandenbussche  01:46:29    
77 Filip Derynck 01:46:37    
98 Lore Coulon  01:54:39    
         
         
11 sept Marathon Nieuwpoort  - Ieper     
  544 aankomsten  
RANK Naam/Name Totaal    
41 Nicolas Vanhuysse 03:13:47    
123 Leentje Deconinck 03:34:06    
204 Geert Buysse 03:47:14    
244 Michael Vanneste 03:54:28    

 

14 aug la corrida pipaisienes; Pipaix
Volledige uitslag  10,3KM  814 deelnemers  
RANK Naam/Name Totaal    
573 Franky Vandoorne 00:55:50    
         

 

Lovendegem
Volledige uitslag  4KM    
RANK Naam/Name Totaal    
8 Deleu Peter 00:16:00    
         

 

Evergem
Volledige uitslag  4,5KM    
RANK Naam/Name Totaal    
4 Deleu Peter 00:16:36    

 

9 aug zuidzande
Volledige uitslag  3,8 KM    
RANK Naam/Name Totaal    
6 Deleu Peter 00:14:34    
         

 

 

6 aug Jogging van de Tassche Ardooie
Volledige uitslag  10 KM    
RANK Naam/Name Totaal    
96 Sercu Filiep 00:44:48    
         

 

6 aug Pelikanenrun Ename
Volledige uitslag  9,6 KM    
RANK Naam/Name Totaal    
2 Verbeke Bart 00:33:13    
         

 

5 aug Strandloop Hiest

Volledige uitslag  10 KM    
RANK Naam/Name Totaal    
4 Verbeke Bart 

00:38:38

   
         

 

2 aug Nieuwvliet
Volledige uitslag  4,2 KM    
RANK Naam/Name Totaal    
8 Deleu Peter 00:17:52    
         

 

31 Juli Kermisjogging Nazareth 
Volledige uitslag  5 KM    
RANK Naam/Name Totaal    
8 Deleu Peter 00:20:00    
         

 

La Foulee anvainoise :Anvaing
Volledige uitslag  10,7KM    
RANK Naam/Name Totaal    
362 Vandoorne Franky 00:58:31    
         

 

10 mijl Bredene
Volledige uitslag  10 mijl    
RANK Naam/Name Totaal    
54 Bart Verbeke 01:09:25    
86 Bruno Decruyenaere 01:12:41    

 

1 Juli Vlasloop Kortrijk
Volledige uitslag  5KM    
RANK Naam/Name Totaal    
4 Coulon Dominique 00:17:36    
8 Vanneste Michael 00:18:41    
9 Vermeulen Isabel 00:18:55 1ste dame  
33 Coulon Lore 00:22:35    

 

Piste meeting Staden
     
Rank Naam/Name Totaal   plaats
         
100meter Janne Demuynck 13'31" miniemen 1ste
100meter Kira Decabooter 14'10" Scholieren 1ste
600 meter Axelle Christiaens 01'57"88 miniemen 1ste
         

1500meter

Kira Decabooter 07'29"19 Scholieren 1ste
         
hoogspringen Janne Demuynck 1m40 miniemen 1ste
hoogspringen Axelle Christiaens 1m10 miniemen 1ste
verspringen Kira Decabooter 3m61 Scholieren 1ste
         
         
kogel  Othello Vansteenkiste  7m12 Seniores 1 3de
2000 meter Timothy Desramault 07'41"10 Seniores 1 3de
Kogel Rik Geeraert 7m11 Seniores 3 2 de
1àà meter Rik Geeraert 19'25" Seniores 3 2 de

 

Kastelenloop in Izegem
Volledige uitslag  7 km    
RANK Naam/Name Totaal    
1 Lut Vandenbussche      
         

 

24 Juni Midzomerrun Kortrijk
Volledige uitslag  5 KM    
RANK Naam/Name Totaal    
15 Deleu Peter 00:19:31    
16 Isabel Vermeulen 00:19:46    
89 Marnix Vandepitte 00:24:50    
170

Franky vandoorne

00:27:41

   
324 Luc Taveirne 00:30:53    
325 Natalie Letzer 00:30:53    
362 Pascal Ameye 00:31:23    
363 Dominique Bosteels 00:31:23    
418 Dorine Seys 00:32:18    
575 Helga Dejode 00:34:24    
576 DeCeuklier Krista 00:34:25    
584 Christine Lecluyse 00:34:30    
586 Francis Bekaert 00:34:31    
591 Huysentruyt Sarah 00:34:34    
657 Mieke Desmet 00:35:27    
661 Cindy Polfliet 00:35:30    
704 Lien Veys 00:36:25    
         
24 Juni Midzomerrun Kortrijk
Volledige uitslag  10 KM    
RANK Naam/Name Totaal    
23  Steven Lecluysse  00:40:33    
27 Michaël Vanneste 00:40:59    
99 Valerie Broeckmans 00:44:41    
183 Geert Buyse 00:47:08    

 

24 juni 16 Dwars door sint pieter Kuurne
Volledige uitslag  7 km    
RANK Naam/Name Totaal    
25 Franky Vandoorne 00:25:25    
         

 

18 Juni 2016 Breugelloop Rekkem
Volledige uitslag  4,8KM    
RANK Naam/Name Totaal    
1 Van Hamme Koen 00:15:12    
6 Messiaen Kenny 00:17:07    
9 Deleu Peter 00:17:38    
37 Decabooter Kira 00:23:29    
         
Volledige uitslag  10KM    
RANK Naam/Name Totaal    
5 Soenen Robin 00:35:54    

 

Nacht van Vlaanderen Torhout halve Marathon
Volledige uitslag  21,1KM    
RANK Naam/Name Totaal    
12 Verbeke Bart 01:18:06    
41 Coulon Dominique 01:24:43    
84 Vermeulen Isabel 01:31:15    
144 Sercu Filiep 01:36:47    
150 Goddyn Wim 01:37:40    
155 Broeckmans Valerie 01:38:15    
564 Iserbyt Mia 02:08:39    
         
Nacht van Vlaanderen Torhout  Marathon
Volledige uitslag  42,2KM    
RANK Naam/Name Totaal    
164 Vanneste Michaël  04:04:24    
       
Nacht van Vlaanderen Torhout  10 KM
Volledige uitslag  10KM    
RANK Naam/Name Totaal    
336 Buyse Geert 00:49:18    

 

Oude Gemeentehuisloop Hulste 13 Juni
Volledige uitslag  10KM    
RANK Naam/Name Totaal    
50 Deleu Peter 00:46:30    
         

 

Dwars door Wervik 28 Mei 2016
Volledige uitslag  3,5KM    
RANK Naam/Name Totaal    
7 Deleu Peter 00:14:14    
Volledige uitslag  14KM      
5 Verbeke Bart 00:53:43    
11 Coulon Dominique 00:56:42    
26 Vermeulen Isabel 01:01:02 2de  
40 Sercu Filiep 01:07:20    

 

20 Mei 16 Grensloop Menen
afstand 5 km 402 deelnemers
RANK Naam/Name Totaal    
15 Michaël Vanneste 00:19:02    
18 Deleu Peter 00:19:14    
afstand 10 km 400 deelnemers
17 Bart Verbeke  00:35:19    
37  Dominique Coulon 00:36:59    
69 Steven Lecluysse  00:40:10    
72  Isabel Vermeulen 00:40:24 F31-50 2
93 Romain Ossieur 00:41:46 M60 2
127 Valerie Broeckmans 00:43:40    
128 Michaël Vanneste 00:43:41    
136 Dominique Schietgat 00:44:02    
166 Wim Goddyn 00:45:37    

 

Kortrijk loopt voor Think-Pink 16 Mei 2016
Deelnemers Leren lopen hun eerste loopwedstrijd
afstand 4,5 km

1362 deelnemers

RANK Naam/Name Totaal gem snelh

 cat

844 Bosteels Dominique 00:28:12 9,55  
847 Ameye Pascal 00:28:12 9,55  
1023 Deceukelier Krista 00:29:38 9,09 6
1043 Veys Lien 00:29:46 9,05  
1044 Dejode Helga 00:29:47 9,05  
1273 Taveirne Luc 00:32:17 8,35 7
1277 Meert Trui 00:32:18 8,34  
1295 Polfliet Cindy 00:32:25 8,31  

 

 

Wingsforliverun  8 Mei 2016
     
RANK Naam/Name Totaal    
614 Salembier Danny  18,43 km    
duwde rolstoel met mede loper werd 17033 wereldwijd

 

Dwars door Brugge 8 Mei 2016
Volledige uitslag  15KM    
RANK Naam/Name Totaal    
321 Vandenbuscsche Lut 01:10:50    
381 De Rynck Filip 01:12:05    

 

Piusloop 7 Mei 2016

Volledige uitslag  10,5KM    
RANK Naam/Name Totaal    
22 De Rynck Filip 00:45:20    
28 Vandenbuscsche Lut 00:47:43    
42 Buyse Geert

00:52:23

   

 

Bavikove  6 Mei 2016
Volledige uitslag  10KM    
RANK Naam/Name Totaal    
  Peter Deleu 00:44:09    
         

 

Tinnekesrun Heule 30 April 2016
Volledige uitslag 5,2 KM

193 aankomsten

 
RANK Naam/Name Totaal    
74 Francky Vandoorne 00:26:54    
         
         
Volledige uitslag 10 KM  191 aankomsten  
RANK Naam/Name Totaal    
4 Dominiek Coulon 00:38:14    
19 Isabel Vermeulen 00:41:43 2de dame
35 Michaël Vanneste  00:44:37    
40 Filiep Sercu 00:45:51    
57 Ludovic Vanlede 00:48:21    

 

Piste Meeting Marke 23/04/2016
1500 meter 
RANK Naam/Name Totaal    
2 Benamnar Abdelouarte  00:05:47:86 Kadetten Heren
1 Mathieu Theys 00:06:12:18 Scholieren heren
2 Julien Vankeirsbilck  00:06:12:84 Scholieren heren
1 Kira Decabooter 00:08:15:85 Scholieren Meisjes
3000 meter 
RANK Naam/Name Totaal    
2 Robin Soenen 00:10:15:22 Juniores
2 Othello Vansteenkiste  00:12:34:73  Senioren 1
3  Tjörven Delhaye  00:14:30:72 Senioren1
1 Leentje Deconinck 00:12:21:49 Seniores 2
2 Lut Vandenbussche 00:12:23:67 Sportiva’s 2
1 Rika Geeraert 00:17:09:48 Sportiva’s 3
2 Peter Deleu 00:11:24:81 Veteranen 1
2 Filiep Derynck 00:11:27:52  Veteranen 2
3 Filiep Sercu  00:12:53:13 Veteranen 2
1 Romain Ossieur  00:12:27:47 Veteranen 3
         
Sprint nummer 200m
RANK Naam/Name Totaal    
5 Stef Goddyn  33”71.  miniemen  
1 Janne Demuynck 29” kadetten Meisjes
4 Michele Lamote 31”42.  kadetten Meisjes
1 Kira Decabooter 31”92 Scholieren Meisjes
1 Julien Vankeirsbilck 26”58 Scholieren heren
2 Jasper Roose  26”99 Scholieren heren
3 Mathieu Theys  29”92.  Scholieren heren
3 Leentje Deconinck 34”76.  Seniores 2
2 Othello Vansteenkiste 28”86 Senioren1
3 Tjörven Delhaye  31”56. Senioren1
3 Peter Deleu 31”78 Veteranen 1
1 Rik Geeraert 39”50. Sportiva’s 3
         
Verspringen
RANK Naam/Name Totaal    
1 Kira Decabooter 3m86 Scholieren Meisjes
1 Julien Vankeirsbilck 4m98 Scholieren heren
2 Jasper Roose  4m93 Scholieren heren
1 Othello Vansteenkiste 4m55 Senioren1
2 Peter Deleu 3m87 Veteranen 2
1 Rik Geeraert 3m42 Veteranen 3
         
Kogelstoten
RANK Naam/Name Totaal    
1 Benamnar Abdelouarete 9m01 Kadetten
2 Michele Lamote 7m12    
3 Janne Demuynck  6m63    

 

Ath 23/04/2016
Volledige uitslag  11,6 KM  aankomsten  
RANK Naam/Name Totaal    
95 Ludovic Vanlede  00:51:55    
         

 

Dwars door de Mandel Roeselare 22/04/2016
Volledige uitslag  9,5 KM 1257 aankomsten  
RANK Naam/Name Totaal    
131 Ludovic Vanlede  00:38:30    
         

 

Roeselare 22/04/2016
Volledige uitslag  3,5 KM  aankomsten  
RANK Naam/Name Totaal    
22 Peter Deleu 00:13:00    
         

 

Marathon Antwerpen 17 April 2016
Volledige uitslag  42,1 KM    
RANK Naam/Name Totaal    
22 Koen Van Hamme 02:42:56    
77 Dominique Coulon  02:57:26    
178 Isabel Vermeulen  03:08:47    
449 Dominiek Schietgat 03:26:46    

 

Marathon Rotterdam 10 April 2016
Volledige uitslag  42,1 KM 17.500 aankomsten  
RANK Naam/Name Totaal    
224 Bart Verbeke 02:46:13    
2193 Valerie Broeckmans 03:29:04    
3815 Wim Godyn  03:44:28    
5075 Els Boeckhout 03:54:38    
6642 Emmanuel Vandenberghe 04:04:52    

 

Les foulees d'isidore  10-04-16 Lezennes(f)
Volledige uitslag  5 KM 94 aankomsten  
RANK Naam/Name Totaal    
47 Francky Vandoorne 00:26:02    

 

La boucle Esplechinoise    9-04-16
Volledige uitslag  9,4 KM 1025 aankomsten  
RANK Naam/Name Totaal    
705 Francky Vandoorne 00:53:17    

 

Rollegem-Kapelle 09/04/2016
Volledige uitslag  12 KM 187 aankomsten  
RANK Naam/Name Totaal    
39 Dominique Coulon  00:50:21    
66 Isabel Vermeule 00:54:00    

 

Esplechin. 9-4-16
Volledige uitslag  9,350 KM  aankomsten  
RANK Naam/Name Totaal    
237 danny salembier 00:43:10    

 

 

Brigandloop Ingelmunster 26/03/16:
Volledige uitslag  3 KM 161 aankomsten cat.
RANK Naam/Name Totaal    
6 Deleu Peter 00:10:11    
Volledige uitslag  6 KM 75 aankomsten cat.
RANK Naam/Name Totaal    
43 Thjorven Dlhaye 00:28:03    
Volledige uitslag  11,5 KM 270 aankomsten  
RANK Naam/Name Totaal    
11 Verbeke Bart 00:42:01    
25 Dominique Coulon  00:45:49    
51 Isabel Vermeulen 00:49:15    
82 Romain Ossieur 00:51:41    
111 Salembier Dany 00:54:06    
119 Vanneste Michael 00:54:54    
132 Buysse Geert 00:56:22    
170 Sercu Filiep 00:59:34    
227 Ysebyt Mia 01:06:55    

 

 

Wardenoomloop Beselare  20/03/16:
Volledige uitslag  10 Mijl 69 aankomsten  
RANK Naam/Name Totaal    
25 Derynck Filip 01:10:17    
29 Valerie Broeckmans 01:11:58  1D Algemeen  
30 Romain Ossieur 01:12:00    
38 Wim Godyn  01:13:43    
39 Lut Vandenbussche 01:43:37  1 D 50+  
40 Luc Delombaert 01:14:38    

 

Leopoldsloop Watervliet 20/02
Volledige uitslag  6 KM 58 aankomsten cat.
RANK Naam/Name Totaal    
14 Deleu Peter 00:21:00 Foto  
         
Volledige uitslag  12 KM 88 aankomsten cat.
RANK Naam/Name Totaal    
45 Lore Coulon 01:04:07 Foto  
         
Volledige uitslag  27 KM 208 aankomsten  
RANK Naam/Name Totaal    
5 Van Hamme  Koen 01:41:04 Foto  
8 Verbeke Bart  01:43:12 Foto  
39 Dominique Coulon  01:54:33 Foto  
67 Isabel Vermeule 02:05:18 Foto  
106 Vanneste Michael 02:16:34 Foto  
143 Buysse Geert 02:25:07 Foto  

 

Les 10 kms de Dottignies 14/02
Volledige uitslag  10 KM 939 aankomsten  
RANK Naam/Name Totaal    
35 Dominique Coulon  00:38:52    
113 Michaël Vanneste 00:42:53    
124 Isabel Vermeule 00:43:12    
229 Danny Salembier 00:46:26    
359 Geert Buyse 00:49:33    
544  Franky Vandoorne 00:54:06    

 

Trail Provinciaal Domein Het Leen - Eeklo 13/02:
Volledige uitslag  20,8 KM 160 aankomsten cat.
RANK Naam/Name Totaal    
55 Vanneste Michaël  01:57:49    
409 Buyse Geert 02:22:35    

  

Halve Marathon Cadzand 07/02:
Volledige uitslag  21,1 KM 792 aankomsten cat.
RANK Naam/Name Totaal    
17 Verbeke Bart  01:22:08    
156 Vanneste Michaël 01:39:23    
184 Filip De Rynck 01:41:07    
203 Goddyn Wim 01:45:51    
266 Valerie Broeckmans 01:45:51    
409 Buyse Geert 01:54:12    
706 Yserbyt Mia 02:17:35    
  opgave van Dominiek Schietgat

 

Toost Toast Run Boezinge 17/01/16:
Volledige uitslag  3 KM 137 aankomsten cat.
RANK Naam/Name Totaal    
5 Deleu Peter 00:11:36    
         
Volledige uitslag  12 KM 257 aankomsten  
RANK Naam/Name Totaal    
22 Verbeke Bart 00:45:27 Foto  
32 Dominique Coulon  00:47:15 Foto  
69 Filip De Rynck 00:52:41 Foto  
78 Isabel Vermeule 00:52:09 Foto  2 de
94 Romain Ossieur 00:53:28 Foto 1ste 
96 Dominiek Schietgat 00:53:32 Foto  
115 Filiep Sercu  00:54:57 Foto  
116 Valerie Broeckmans 00:55:00 Foto  
130 Peter Deleu 00:56:19 Foto  
131 Luc De Lombaert 00:56:21 Foto  
132 Lut Vandenbussche 00:56:31 Foto 1 ste

 

 

Nieuwjaarscorrida Lombardsijde 09/01/16
Volledige uitslag  10 KM 364 aankomsten
RANK Naam/Name Totaal  
39   Dominique Coulon  00:40:47  
89 Filip De Rynck 00:44:16 Foto
103 103 Ludovic Vanlede  00:45:04  
124 Isabel Vermeulen  foto 00:46:27 Foto
125 Michaël Vanneste  00:46:28  
129 Filiep Sercu  00:46:47  
144 Lut Vandenbussche  foto 00:47:44 Foto
194  Geert Buyse 00:50:17  

 

Promenaderun Koksijde 02/01/16
Volledige uitslag  5 KM  
RANK   Naam/Name Totaal
4   Verbeke Bart 00:19:45
13   Deleu Peter 00:21:57

 


 

San Silvestercross st-Eloois-Winkel 27/12/15
Volledige uitslag  4,25 KM Aankomsten : 533
RANK Naam/Name Cat. Totaal
22 Peter Deleu M 00:16:54
41 Timothy Desramault  M 00:18:04
Volledige uitslag  8,5 KM Aankomsten : 742
5 Niels Declerck M 00:29:12
15 Bart Verbeke M 00:30:58
73 Dominique Coulon  M 00:34:05
93 Isabel Vermeulen F 00:34:57
126 Filip De Rynck M 00:36:03
170 Dominiek Schietgat M 00:37:16
233 Leentje Deconinck F 00:38:45
239 Lut Vandenbussche F 00:38:55
298 Geert Buyse M 00:40:11

 

Kerstcorrida  DEERLIJK 20/12/2015 15 KM
Volledige uitslag  15 KM Aantal deelnemers = 919
RANK BIBnr Naam/Name Cat. RANK CAT Totaal
11 1443 Niels Declerck M23 3 00:52:18
23 1444 Bart Verbeke M24 9 00:54:20
50 4271 Dominique Coulon M26 6 00:57:42
128 4268 Steven Lecluyse M25 26 01:02:29
129 4264 Filip Derynck M28 1 01:02:41
132 4276 Isabelle Vermeulen V26 2 01:02:48
143 4263 Romain Ossieur M29 1 01:03:21
155 4266 Filiep Sercu M27 9 01:04:08
201 4270 Siggi Remmerie M26 25 01:05:49
211 4275 Valerie Broeckmans V26 5 01:06:07
226 4265 Luc Delombaert M27 19 01:06:53
240 4277 Lut Vandenbussche V28 1 01:07:16
270 1446 Leentje Deconinck V24 7 01:08:24
342 1447 Margaut Theys V22 1 01:10:49
356 4273 Danny Salembier M27 28 01:11:19
379 1442 Ludovic Vanlede M24 108 01:11:55
429 1445 Olav Roelens M24 122 01:13:41
446 4272 Yves Devoldere M26 59 01:14:09
498 4267 Emmanuel Vandenberghe M25 69 01:16:04
647 4274 Antoon Naert M29 9 01:21:29

 

Volledige uitslag  5 KM aantal deelnemers = 1800
RANK BIBnr Naam Cat. RANK CAT TIJD
34 1436 Robin Soenen M7 3 00:17:41
36 1435 Douwe Devestele M7 4 00:17:49
81 1437 Mathias Cottenier M5 5 00:19:24
150 4261 Geert Buyse M13 6 00:21:23
151 1448 Michaël Vanneste M10 29 00:21:24
291 1439 Kassaye manoyeh Teshale V10 9 00:23:41
387 1434 Thjorven Delhaye M9 71 00:24:50
428 1440 Lesley Lebarque V10 17 00:25:09
952 1438 Lore Coulon V9 44 00:29:14
1644 4260 Franklin Dewiest M16 14

00:36:51

 

 

 

*Kerstcorrida Langemark 13/12:

  1. 10,8 km
  2. 306 aankomsten
  3. volledige uitslag

  26 Bart Verbeke 38:09 foto
  42 Dominique Coulon 39:53 foto
  82 Filip De Rynck 43:19 foto
  83 Isabel Vermeulen 43:20 foto
140 Lut Vandenbussche 47:03 foto
214 Geert Buyse 52:11 foto

*Bredene Loopt 12/12:

  1. 8 km
  2. 111 aankomsten
  3. volledige uitslag

21 Filiep Sercu 35:03

*Kerstloop Brugge 11/12:

  1. 10 km
  2. 2735 aankomsten
  3. volledige uitslag

2187 Carl De Meestere 01:05:42

*Kerstloop Waregem 06/12:

  1. 9,7 km
  2. 267 aankomsten
  3. volledige uitslag

  41 Dominique Coulon 36:34
  87 Filip De Rynck 40:00
  88 Isabel Vermeulen 40:11
106 Dominiek Schietgat 41:37
144 Lut Vandenbussche 44:13
211 Geert Buyse 50:15
228 Mia Yserbyt 52:40

Opgave: Michaël Vanneste

*Stas Beat Run Waregem 05/12:

  1. 10 km
  2. 1032 aankomsten

    3 Niels Declerck 33:14
  11 Bart Verbeke 35:20
178 Luc De Lombaert 44:54

*Milcobelrun Langemark 28/11:

  1. 3,5 km
  2. 220 aankomsten
  3. volledige uitslag

18 Isabel Vermeulen 13:19 foto

  1. dames
  2. 7 km
  3. 187 aankomsten
  4. volledige uitslag

14 Isabel Vermeulen 28:59 foto
24 Lut Vandenbussche 30:40 foto
26 Valerie Broeckmans 31:01 foto

  1. heren
  2. 10,5 km
  3. 333 aankomsten
  4. volledige uitslag

32 Bart Verbeke 38:01 foto
47 Dominique Coulon 39:23 foto
113 Filip De Rynck 43:41 
122 Michaël Vanneste 44:09 foto
160 Filiep Sercu 45:35 foto

*Route 62 Gistel 22/11:

  1. 12 km
  2. 125 aankomsten
  3. volledige uitslag

  14 Dominique Coulon 47:43
  39 Isabel Vermeulen 52:41
  43 Filip De Rynck 53:27
  52 Michaël Vanneste 56:05
  62 Lut Vandenbussche 58:19
103 Mia Yserbyt 01:07:18

*La Rumoise - Rumes 15/11:

  1. 9,2 km
  2. 1157 aankomsten

607 Franky Vandoorne 46:52
773 Ludovic Vanlede 50:31

*1/2 marathon Kasterlee 15/11:

  1. 21,0975 km
  2. 1219 aankomsten

466 Michaël Vanneste 01:50:53

*Feesteloop Avelgem 07/11:

  1. 10 km
  2. 220 aankomsten
  3. volledige uitslag

  70 Filip De Rynck 41:47
105 Lut Vandenbussche 44:17

*Marathon New York 01/11:

  1. 42,195 km

12463 Leentje Deconinck 04:00:04

*Les Chemins d'Ecole - Saint-Maur 31/10:

  1. 11,3 km
  2. 705 aankomsten
  3. volledige uitslag

4 Carlos Timperman 41:42

*Marathon Frankfurt 25/10:

  1. 42,195 km
  2. 11176 aankomsten

4583 Geert Buyse 03:44:08

*Vredesloop Ieper 24/10:

  1. 16,09 km
  2. 530 aankomsten
  3. volledige uitslag

  24 Dominique Coulon 01:03:35
  83 Isabel Vermeulen 01:10:13
114 Filip De Rynck 01:12:24
124 Filiep Sercu 01:12:42
482 Mia Yserbyt 01:41:13

*Herfstjogging Deinze 18/10:

  1. 13,2 km
  2. 100 aankomsten
  3. volledige uitslag

12 Dominique Coulon 51:15
33 Isabel Vermeulen 58:30 (1ste dame)

*Dwars door Geluwe 10/10:

  1. 14,3 km
  2. 239 aankomsten
  3. volledige uitslag

  16 Robin Soenen 52:32 (1e cat.) foto
  27 Dominique Coulon 54:57 foto
  76 Isabel Vermeulen 01:00:31 (2e cat.) foto
  78 Filip De Rynck 01:00:33 foto
100 Filip Sercu 01:02:42 foto
137 Lut Vandenbussche 01:05:45 (3e cat.) foto
158 Michaël Vanneste 01:08:20 foto
190 Geert Buyse 01:13:32 foto

*Rapper dan een ezel Kuurne 02/10:

  1. 21,1 km
  2. 590 aankomsten
  3. volledige uitslag

  46 Dominique Coulon 01:22:21
143 Isabel Vermeulen 01:31:47
197 Timothy Desramault 01:36:28
199 Filip De Rynck 01:36:33
210 Dominiek Schietgat 01:36:59
214 Leentje Deconinck 01:37:12

*Marathon Berlijn 27/09:

  1. 42,195 km
  2. 36844 aankomsten

  7477 Michaël Vanneste 03:32:12
17320 Geert Buyse 04:08:46

*Leiemarathon in Wevelgem 27/09:

  1. 10 km
  2. 271 aankomsten

    3 Robin Soenen 36:08
  24 Dominiek Schietgat 43:17
  35 Siggi Remmerie 44:12
164 Mia Yserbyt 57:15

  1. 21,1 km
  2. 305 aankomsten

  10 Dominique Coulon 01:23:31
  37 Romain Ossieur 01:33:06
  41 Isabel Vermeulen 01:33:37
  42 Steven Lecluyse 01:33:45
  50 Filiep Sercu 01:35:39
  72 Filip De Rynck 01:40:07
  79 Valerie Broeckmans 01:41:44
  86 Margaux Theys 01:43:00
  92 Lut Vandenbussche 01:43:53
136 Myriam Hoornaert 01:50:31

  1. 42,195 km
  2. 232 aankomsten

163 Emmanuel Vandenberghe 04:03:54
178 Olav Roelens 04:09:59

*Ronserun 20/09:

  1. 10 km
  2. 248 aankomsten
  3. volledige uitslag

26 Timothy Desramault 42:41

*Bruggenloop Kortrijk 20/09:

  1. 5,3 km
  2. 368 aankomsten
  3. volledige uitslag

    7 Michaël Vanneste 19:45 foto
  14 Isabel Vermeulen 20:45 foto
  58 Lore Coulon 24:10 foto
354 Franklin De Wiest 37:24 foto

  1. 10,3 km
  2. 452 aankomsten
  3. volledige uitslag

     7 Koen Van Hamme 36:12 foto
   19 Benedict Vanlerberghe 39:19 foto
   39 Steven Lecluyse 41:50 foto
   46 Romain Ossieur 42:22 foto
   47 Filip De Rynck 42:24 foto
   56 Bruno Decruynaere 43:13 foto
   68 Filiep Sercu 43:57 foto
   79 Siggi Remmerie 44:46 foto
   84 Leentje Deconinck 45:01 foto
124 Lut Vandenbussche 47:30 foto
156 Steven Warlop 49:17 foto
162 Myriam Hoornaert 49:36 foto
295 Carl De Meestere 55:38 foto
307 Geert Buyse 56:14 foto
309 Luc De Lombaert 56:17
330 Mia Yserbyt 57:11
356 Rika Geeraert 58:40

*Kermisjogging Sympfonie Harelbeke 18/09:

  1. dames
  2. 6 km
  3. 25 aankomsten
  4. volledige uitslag

1 Isabel Vermeulen 24:15

  1. heren
  2. 10 km
  3. 51 aankomsten
  4. volledige uitslag

  6 Dominique Coulon 37:19
10 Michaël Vanneste 39:42

*Halve marathon Nieuwpoort 13/09:

  1. 21,1 km
  2. 104 aankomsten
  3. volledige uitslag

22 Dominique Coulon 01:22:08
49 Isabel Vermeulen 01:34:20
51 Michaël Vanneste 01:34:40

*Flanders Fieldsmarathon Nieuwpoort-Ieper 13/09:

  1. 42,195 km
  2. 541 aankomsten
  3. volledige uitslag

183 Leentje Deconinck 03:36:32 (6e dame)

Geert Buyse ging ook van start maar gaf op wegens een blessure

*Stratenloop Veurne 11/09:

  1. 5 km
  2. 280 aankomsten
  3. volledige uitslag

10 Timothy Desramault 20:45

*Jogging de la fête à la vie Templeuve 06/09: 

  1. 9,3 km
  2. 695 aankomsten

14 Dominique Coulon 34:36
88 Isabel Vermeulen 39:04

*Runners Evergem Halve Marathon 05/09:

  1. 21,1 km
  2. 437 aankomsten
  3. volledige uitslag

204 Michaël Vanneste 01:39:31

*Vreugderun Hulste 04/09:

  1. dames
  2. 5,5 km
  3. 35 aankomsten 

  1 Isabel Vermeulen 21:56
19 Mia Yserbyt 29:12

  1. heren
  2. 10,7 km
  3. 69 aankomsten

7 Dominique Coulon 39:39

*Stasegem Loopt 28/08:

  1. dames
  2. 7,36 km
  3. 82 aankomsten
  4. volledige uitslag

  2 Isabel Vermeulen 29:03
34 Mia Yserbyt 39:55

  1. heren
  2. recreanten
  3. 127 aankomsten

43 Benedict Vanlerberghe 43:08
48 Steven Lecluyse 46:23

  1. heren
  2. 11,04 km
  3. 166 aankomsten

16 Dominique Coulon 39:51
35 Michaël Vanneste 43:12

*Jogging St-Antoine Doornik 23/08:

  1. 10,55 km
  2. 689 aankomsten
  3. volledige uitslag

     5 Carlos Timperman 40:01
453 Franky Vandoorne 01:02:34
480 Ludovic Vanlede 01:03:26

*Dwars door Keiem 22/08:

  1. 9,5 km
  2. 133 aankomsten
  3. volledige uitslag

60 Filiep Sercu 43:08

*Coalminerstrail Genk 22/08:

  1. 34 km
  2. 15 aankomsten
  3. volledige uitslag

  7 Michaël Vanneste 03:47:07
15 Geert Buyse 04:46:04

*Sirenejogging Middelkerke 16/08:

  1. 16,1 km
  2. 301 aankomsten
  3. volledige uitslag

  91 Michaël Vanneste 01:12:40 foto
168 Geert Buyse 01:20:15 foto

*Wembleyloop Heule 15/08:

  1. 9,8 km
  2. 137 aankomsten
  3. volledige uitslag

    8 Koen Van Hamme 34:25 foto
  20 Carlos Timperman 36:22 foto
  29 Dominique Coulon 37:16 foto
  57 Filip De Rynck 40:39 foto
  62 Isabel Vermeulen 41:25 foto
  70 Filiep Sercu 42:40 foto
  81 Lut Vandenbussche 43:44 foto
102 Lore Coulon 46:45 foto

*Trail Ham-Sur-Heure 02/08:

  1. 36 km
  2. 170 aankomsten
  3. volledige uitslag

  42 Michaël Vanneste 3:58:44
117 Geert Buyse 04:43:47

*Kriekeloop Ingelmunster 01/08:

  1. dames
  2. 4 km
  3. 22 aankomsten
  4. volledige uitslag

19 Kira Decabooter

  1. heren
  2. 8 km
  3. 60 aankomsten

28 Filiep Sercu
33 Timothy Desramault

*Bosmolens Izegem 24/07:

  1. 5,3 km
  2. 99 aankomsten
  3. volledige uitslag

9 Michaël Vanneste 21:11

  1. 10 km
  2. 108 aankomsten
  3. volledige uitslag

76 Geert Buyse 48:46
98 Mia Yserbyt 56:12

*Dwars door 't Ooste Harelbeke 18/07:

  1. dames
  2. 5,88 km
  3. 18 aankomsten

2 Isabel Vermeulen 25:24

  1. heren
  2. 10,25 km
  3. 65 aankomsten

  8 Dominique Coulon 40:10
26 Michaël Vanneste 46:16

*Grote Stratenloop Wulvergem 17/07:

  1. dames
  2. 5,64 km
  3. 26 aankomsten
  4. volledige uitslag

16 Kira Decabooter 33:09

  1. heren
  2. 8,46 km
  3. 52 aankomsten

21 Timothy Desramault 36:52

*Diksmuide Yzersterk 11/07:

  1. 16,09 km
  2. 100 aankomsten
  3. volledige uitslag

13 Dominique Coulon 01:03:21
22 Isabel Vermeulen 01:08:30
98 Mia Yserbyt 01:42:24

*La Ronde des Sorcières Ellezelles 11/07:

  1. 11,4 km
  2. 432 aankomsten
  3. volledige uitslag

  78 Ludovic Vanlede 53:36
317 Franky Vandoorne 01:08:44

*Vlasloop Kortrijk 04/07:

  1. 5 km
  2. 34 aankomsten
  3. volledige uitslag

2 Dominique Coulon  foto
5 Isabel Vermeulen  foto

  1. 10 km
  2. 35 aankomsten

31 Mia Yserbyt foto

*de tijden werden foutief geregistreerd

*Eilandloop Harelbeke 03/07:

  1. dames
  2. 5,65 km
  3. 15 aankomsten

  2 Isabel Vermeulen 24:00
13 Mia Yserbyt 32:04

  1. heren
  2. 11,3 km
  3. 53 aankomsten

  8 Dominique Coulon 44:22
20 Michaël Vanneste 49:39

*Midzomerrun Kortrijk 27/06:

  1. 5 km
  2. 780 aankomsten
  3. nettotijden

  6 Michaël Vanneste 19:22
16 Isabel Vermeulen 20:24

  1. 10 km
  2. 746 aankomsten
  3. nettotijden

    5 Koen Van Hamme 35:57
  13 Dominique Coulon 37:26
  49 Timothy Desramault 43:18
  57 Steven Lecluyse 43:52
  58 Luc De Lombaert 43:51
175 Myriam Hoornaert 49:03
176 Geert Buyse 49:03
399 Franky Vandoorne 55:56

*Jogging de Popuelles 27/06:

  1. 13,25 km
  2. 600 aankomsten
  3. volledige uitslag

106 Ludovic Vanlede 56:08

*Kastelenloop Izegem 27/06:

  1. 7 km
  2. 89 aankomsten
  3. volledige uitslag

63 Mia Yserbyt 41:52

*Uurloop AB Marke 26/06:

  1. 60 min
  2. 15 deelnemers

  1 Robin Soenen 15,513 km 
  2 Ludovic Vanlede 14,133 km
  3 Michaël Vanneste 13,700 km
  4 Romain Ossieur 13,695 km
  5 Filip De Rynck 13,113 km
  6 Wim Goddyn 13,103 km
  7 Dominiek Schietgat 12,866 km
  8 Steven Lecluyse 12,596 km
  9 Leentje Deconinck 12,570 km
10 Kenny Messiaen 12,366 km
11 Olav Roelens 11,930 km
12 Filiep Sercu 11,777 km
13 Geert Buyse 11,650 km
14 Frank Lecointre 11,231 km
15 Rika Geeraert 9,799 km

*Kapelle Run Hulste 26/06:

  1. dames
  2. 5,4 km
  3. 21 aankomsten

2 Isabel Vermeulen 22:28

  1. heren
  2. 10,8 km
  3. 58 aankomsten

8 Dominique Coulon 39:48

*Breughelloop Rekkem 20/06:

  1. jongens kadetten
  2. 1 aankomst

1 Ruben Driessens  foto

  1. 4,6 km
  2. 91 aankomsten

  1 Robin Soenen 15:59  foto      
  3 Michaël Vanneste 16:58  foto
  4 Kenny Messiaen 17:08  foto
33 Geert Buyse 21:54  foto
60 Kira Decabooter 25:19  foto

  1. 10 km
  2. 79 aankomsten

13 Timothy Desramault 42:26  foto
15 Filiep Sercu 43:08  foto
71 Geert Buyse 55:36  foto

*Dwars door Anzegem 20/06:

  1. 5 km
  2. 149 aankomsten
  3. volledige uitslag

83 Mia Yserbyt 27:23

*Les Crêtes du Tournaisis - Thimougies 20/06:

  1. 13,95 km
  2. 782 aankomsten

718 Ludovic Vanlede 01:29:35

*SW Ladies Run Harelbeke 19/06:

  1. dames
  2. 5,3 km
  3. 24 aankomsten

  1 Isabel Vermeulen 20:57
16 Mia Yserbyt 28:18

  1. heren
  2. 10,6 km
  3. 64 aankomsten

  9 Dominique Coulon 39:27
18 Michaël Vanneste 42:10
42 Nico Verschuere 48:06

*Zomerjogging Kortemark 13/06:

  1. 11 km
  2. 139 aankomsten
  3. volledige uitslag

30 Filip De Rynck 49:15
54 Lut Vandenbussche 51:50

*Oud Gemeentehuisloop Hulste 12/06:

  1. dames
  2. 5,3 km
  3. 36 aankomsten

  3 Isabel Vermeulen 21:37
28 Mia Yserbyt 29:12

  1. heren
  2. 10,6 km
  3. 96 aankomsten

10 Dominique Coulon 40:22
27 Michaël Vanneste 44:13

*Dwars door Gullegem 07/06:

  1. 4,88 km
  2. 236 aankomsten
  3. volledige uitslag

  6 Koen Van Hamme 17:07
14 Michaël Vanneste 18:32
18 Kenny Messiaen 18:51

*Mc Bride-Run Ieper-Poperinge 07/06:

  1. 21,1 km
  2. 850 aankomsten
  3. volledige uitslag

217 Leentje Deconinck 01:39:05

*Petrus-Run Bavikhove 06/06:

  1. dames
  2. 7,3 km
  3. 24 aankomsten

  1 Isabel Vermeulen 30:31
21 Mia Yserbyt 44:14

  1. heren
  2. 11 km
  3. 84 aankomsten

10 Dominique Coulon 42:03
22 Michaël Vanneste 46:17
54 Nico Verschuere 53:09

*La Kainoise - Kain 06/06:

  1. 21,1 km
  2. 504 aankomsten

31 Ludovic Vanlede 01:27:47

*20 km door Brussel 31/05:

  1. 20 km
  2. 40808 aankomsten

3401 Ludovic Vanlede 01:32:04

*Dwars door Wervik 30/05:

  1. 14 km
  2. 92 aankomsten
  3. volledige uitslag

25 Michaël Vanneste 58:12
52 Timothy Desramault 01:04:47

*Jogging du college de Kain 29/05:

  1. 12 km
  2. 670 aankomsten

49 Ludovic Vanlede 47:14

*Kortrijk Loopt 25/05:

  1. 4,5 km
  2. 1572 aankomsten
  3. volledige uitslag

    10 Robin Soenen 15:32
    15 Laurens Vanhoutte 15:53
    19 Ruben Driessens 16:12
    39 Kenny Messiaen 17:12
    43 Matthias Cottenier 17:23
  160 Helena Tomme 21:09
  163 Thibaut Christiaens 21:13
  263 Axelle Christiaens 22:45
  288 Niels Vanhoutte 23:07
  291 Stef Goddyn 23:08
  378 Quinten Vanhuysse 24:08
  402 Seppe Vanhoutte 24:22
  437 Vicky Goddyn 24:41
  882 Lucy Lankiane 27:56
1322 Lotte Cottenier 30:47

  1. 11 km
  2. 1692 aankomsten
  3. volledige uitslag

    26 Dominique Coulon 41:21
    59 Michaël Vanneste 43:38
  102 Filip De Rynck 45:45
  131 Ludovic Vanlede 46:54
  135 Filiep Sercu 47:00
  137 Isabel Vermeulen 47:02
  165 Leentje Deconinck 47:59
  204 Steven Lecluyse 48:58
  255 Douwe De Vestele 49:49
  261 Lut Vandenbussche 50:07
  337 Margaux Theys 51:19
  761 Franky Vandoorne 58:09
1153 Mia Yserbyt 01:03:50

*Sinksenjogging Harelbeke 22/05:

  1. dames
  2. 5,65 km
  3. 25 aankomsten

  2 Isabel Vermeulen 20:58
18 Mia Yserbyt 29:21

  1. heren
  2. 11,28 km
  3. 86 aankomsten

17 Ludovic Vanlede 40:33
18 Dominique Coulon 40:48
21 Michaël Vanneste 42:40

*Dwars door Brugge 10/05:

  1. 15 km
  2. 3967 aankomsten

442 Filiep Sercu 01:05:28  (filmpje)

*Maasmarathon Visé 10/05:

  1. 42,195 km
  2. 616 aankomsten
  3. volledige uitslag

118 Michaël Vanneste 03:25:50
241 Geert Buyse 03:44:15

*Gildeloop Stasegem 09/05:

  1. dames
  2. 6,94 km
  3. 15 aankomsten

  1 Isabel Vermeulen 28:10
13 Mia Yserbyt 38:49

  1. heren
  2. 11,6 km
  3. 53 aankomsten

5 Dominique Coulon 43:50

*Pius X run Kortrijk 09/05:

  1. 5 km
  2. 130 aankomsten

45 Franky Vandoorne 25:38

  1. 10 km
  2. 105 aankomsten
  3. volledige uitslag

17 Filip De Rynck 43:01
23 Lut Vandenbussche 45:22 (2e dame) (foto)

*Grensloop Menen 08/05:

  1. jongens
  2. 1200 m
  3. 15 aankomsten

2 Jonathan Bultynck

  1. 5 km
  2. 283 aankomsten

    5 Robin Soenen 17:06 (foto)
  16 Kenny Messiaen 18:45
  27 Jonathan Bultynck 19:33 (foto)
134 Kira Decabooter 25:39 (foto)

  1. 10 km
  2. 256 aankomsten

73 Romain Ossieur 42:10 (foto)
97 Luc Delombaert 43:47 (foto)

*Wings for Life Ieper 03/05:

  1. 3492 deelnemers

    5 Koen Van Hamme 51,39 km
    7 Ludovic Vanlede 50,02 km
139 Valerie Broeckmans 32,29 km
218 Timothy Desramault 30,31 km

*Run for Fun Bavikhove 01/05:

  1. dames
  2. 6,72 km
  3. 31 aankomsten

  1 Isabel Vermeulen 26:23
20 Mia Yserbyt 35:58

  1. heren
  2. 10 km
  3. 89 aankomsten

19 Dominique Coulon 37:49
23 Michaël Vanneste 39:18
78 Geert Buyse 52:57

*Knokke 10K 01/05: 

  1. 10 km
  2. 2286 aankomsten

283 Timothy Desramault 44:13

*Tinekescross Heule 01/05:

  1. 5 km
  2. 240 aankomsten
  3. volledige uitslag

    8 Carlos Timperman 17:40
109 Franky Vandoorne 26:48

  1. 10 km
  2. 158 aankomsten
  3. volledige uitslag

  6  Ludovic Vanlede 36:08
36 Filip De Rynck 42:55
52 Filiep Sercu 44:54
58 Lut Vandenbussche 45:53

*Antwerp Ten Miles 26/04:

  1. 15,8 km
  2. 24674 aankomsten
  3. volledige uitslag

1425 Wim Goddyn 01:10:17

*Antwerp Marathon 26/04:

  1. 42,195 km
  2. 2137 aankomsten
  3. volledige uitslag

  49 Dominique Coulon 02:57:04
229 Isabel Vermeulen 03:16:03

*Hyacintenjogging Halle 25/04:

  1. 21 km
  2. 176 aankomsten
  3. volledige uitslag

  32 Michaël Vanneste 01:36:12
135 Geert Buyse 01:58:59

*Lenteloop Deinze 24/04:

  1. 8,9 km
  2. 91 aankomsten

67 Mia Yserbyt 53:29

  1. 13,22 km
  2. 74 aankomsten
  3. volledige uitslag

2 Ludovic Vanlede 49:29

*Marathon Zeeuws-Vlaanderen 18/04:

  1. 42,195 km
  2. 524 aankomsten

166 Leentje Deconinck 03:45:10 (11e dame/4e cat.)

*Lakosta 1/2 marathon Kortemark 18/04:

  1. 21,1 km
  2. 198 aankomsten
  3. volledige uitslag

  49 Michaël Vanneste 01:30:12
114 Geert Buyse 01:44:45

*Les 20 km de Velaines 18/04:

  1. 20,8 km
  2. 599 aankomsten

11 Ludovic Vanlede 01:19:32
21 Dominique Coulon 01:20:48
61 Isabel Vermeulen 01:28:47

*Vlaanderens Mooiste - Zwalm 12/04:

  1. 21,1 km
  2. 264 aankomsten

  75 Michaël Vanneste 01:39:05
107 Filiep Sercu 01:44:36
134 Geert Buyse 01:50:10
214 Mia Yserbyt 02:12:46

*Herdenkingsloop Rudy Bekaert - Rollegem-Kapelle 11/04:

  1. 4,5 km
  2. 174 aankomsten
  3. volledige uitslag

91 Mia Yserbyt 22:51

  1. 13 km
  2. 182 aankomsten

  29 Carlos Timperman 47:50
169 Antoon Naert 01:11:36

*La Boucle Esplechinoise 11/04:

  1. 9,35 km
  2. 857 aankomsten

19 Ludovic Vanlede 34:50

*Prestoloop Ichtegem 06/04:

  1. 10,5 km
  2. 210 aankomsten
  3. volledige uitslag

72 Filip De Rynck 44:10

*Eeklorun 06/04:

  1. 15 km
  2. 99 aankomsten
  3. volledige uitslag

14 Michaël Vanneste 59:27

*Jogging des Marbriers - Basècles 04/04:

  1. 14,7 km
  2. 666 aankomsten

11 Ludovic Vanlede 57:42
25 Dominique Coulon 01:00:10
65 Isabel Vermeulen 01:05:52

*Damme-Brugge-Damme 29/03:

  1. 10 km
  2. 603 aankomsten
  3. volledige uitslag

101 Wim Goddyn 43:24
128 Valerie Broeckmans 45:33

*Jogging de l'Institut libre des métiers - Kain 28/03:

  1. 10,15 km
  2. 794 aankomsten

11 Ludovic Vanlede 37:09

*Brigandsloop Ingelmunster 28/03:

  1. 6 km
  2. 118 aankomsten
  3. volledige uitslag

58 Antoon Naert 31:11
74 Kira Decabooter 32:35

  1. 11,5 km
  2. 272 aankomsten
  3. volledige uitslag

  90 Filiep Sercu 
112 Timothy Desramault 54:07

*E3-loop Harelbeke 28/03:

  1. 10 km
  2. 41 aankomsten

  9 Dominique Coulon 37:32
16 Isabel Vermeulen 40:20
35 Mia Yserbyt 55:13

*Trail Les Crêtes de Spa 28/03:

  1. 21,1 km
  2. 1960 aankomsten
  3. volledige uitslag

284 Michaël Vanneste 01:43:40
1652 Geert Buyse 02:24:59

*L'Hérinnoise - Hérinnes 21/03: 

  1. 11,8 km
  2. 696 aankomsten
  3. volledige uitslag

  14 Ludovic Vanlede 45:01
  16 Dominique Coulon 45:25
  68 Isabel Vermeulen 49:44
522 Mia Yserbyt 01:07:35

*Zwinstedenloop Sluis 15/03:

  1. 21,09 km
  2. 646 aankomsten
  3. volledige uitslag

   57 Dominique Coulon 01:22:04
152 Isabel Vermeulen 01:29:45

*Marathon Barcelona 15/03:

  1. 42,195 km
  2. 15499 aankomsten

1948 Michaël Vanneste 03:15:02
7008 Geert Buyse 03:47:53

*Lenteloop Oudenburg 14/03:

  1. 10,7 km
  2. 245 aankomsten
  3. volledige uitslag

82 Filiep Sercu 46:56

*Warden Oom Loop Beselare 14/03:

  1. 16,09 km
  2. 110 aankomsten
  3. volledige uitslag

34 Wim Goddyn 01:09:46
37 Filip De Rynck 01:10:25
49 Valerie Broeckmans 01:13:19
64 Lut Vandenbussche 01:16:40

*La Gallo-Romaine - Blicquy 07/03:

  1. 11,8 km
  2. 1069 aankomsten

13 Ludovic Vanlede 42:07

*Trail des Jonquilles - Montignies-Sur-Roc 01/03:

  1. 32,8 km
  2. 162 aankomsten

    3 Ludovic Vanlede 02:32:13
  68 Michaël Vanneste 03:29:15
142 Geert Buyse 04:25:53

*Kortemark Loopt 22/02:

  1. 10 km
  2. 425 aankomsten
  3. volledige uitslag

31 Koen Van Hamme 35:44

  1. 20 km
  2. 309 aankomsten
  3. volledige uitslag

  39 Dominique Coulon 01:17:39
  69 Michaël Vanneste 01:22:24
122 Isabel Vermeulen 01:28:21
136 Filip De Rynck 01:29:34
173 Filiep Sercu 01:34:34
197 Lut Vandenbussche 01:37:20
276 Geert Buyse 01:50:15

*Le Jogging du Printemps  - Bury 21/02:

  1. 10,45 km
  2. 946 aankomsten
  3. volledige uitslag

11 Ludovic Vanlede 37:32

*Leopoldsloop Watervliet 21/02:

  1. 27 km
  2. 229 aankomsten
  3. volledige uitslag

176 Michaël Vanneste 02:27:43
207 Geert Buyse 02:38:57

*Trail Provinciaal Domein Het Leen - Eeklo 14/02:

  1. 21,1 km
  2. 121 aankomsten
  3. volledige uitslag

17 Michaël Vanneste 01:43:48

  1. 31,8 km
  2. 41 aankomsten
  3. volledige uitslag

41 Geert Buyse 03:39:10

*Les 10 km de Dottignies 14/02:

  1. 10 km
  2. 865 aankomsten
  3. volledige uitslag

    8 Ludovic Vanlede 36:02
  30 Dominique Coulon 38:10
115 Filip De Rynck 43:26
146 Isabel Vermeulen 44:25
218 Lut Vandenbussche 46:43
540 Franky Vandoorne 54:37

*Trail des Bosses - Braine Le Comte 08/02:

  1. 35 km
  2. 196 aankomsten
  3. volledige uitslag

  57 Michaël Vanneste 03:35:51
182 Geert Buyse 04:43:24

*Le Circuit des Chapelles - Velaines 07/02:

  1. 10,8 km
  2. 921 aankomsten
  3. volledige uitslag

10 Ludovic Vanlede 39:44

*Winterjogging Deinze 18/01:

  1. 13,22 km
  2. 117 aankomsten
  3. volledige uitslag

  5 Koen Van Hamme 49:58
15 Dominique Coulon 52:26
31 Ludovic Vanlede 56:25
41 Isabel Vermeulen 59:41
53 Filiep Sercu 01:03:01

*Bossen van Vlaanderen Trail - Aalter 17/01:

  1. 24 km
  2. 168 aankomsten
  3. volledige uitslag

27 Michaël Vanneste 02:00:24

*Nieuwjaarscorrida Lombardsijde 10/01:

  1. 5,8 km
  2. 93 aankomsten
  3. volledige uitslag

12 Michaël Vanneste 23:11

  1. 8,5 km
  2. 278 aankomsten
  3. volledige uitslag

109 Michaël Vanneste 38:30
257 Mia Yserbyt 49:25

 


2014

*San Silvestercross Sint-Eloois-Winkel 28/12:

  1. 4,25 km
  2. 488 aankomsten
  3. volledige uitslag

28 Timothy Desramault 17:23

  1. 8,5 km
  2. 710 aankomsten
  3. volledige uitslag

  32 Dominique Coulon 32:10
  58 Michaël Vanneste 33:40
  87 Isabel Vermeulen 34:30
184 Filip De Rynck 37:22
261 Lut Vandenbussche 39:47
299 Geert Buyse 40:48

*Kerstcorrida Tielt 26/12:

  1. 10 km
  2. 932 aankomsten

258 Timothy Desramault 42:46

*Kerstcorrida Deerlijk 21/12:

  1. 5 km
  2. 1752 aankomsten
  3. volledige uitslag

    49 Michaël Vanneste 18:40
    81 Isabel Vermeulen 19:34   (1e Cat.)
    86 Johan Claeys 19:39         (2e Cat.) 
    97 Timothy Desramault 19:55
  108 Romain Ossieur 20:06     (1e Cat.)
  131 Ellen Claeys 20:42           (2e Cat.)
  137 Fenne Blieck 20:48
  231 Geert Buyse 22:26
  240 Lore Coulon 22:34
  280 Lesley Labarque 23:11
  698 Frank Lecointre 27:32
1035 Kira Decabooter 30:26

  1. 15 km
  2. 938 aankomsten
  3. volledige uitslag

  25 Koen Van Hamme 54:25
  41 Robin Soenen 56:23                  (1e Cat.)
  43 Dominique Coulon 56:26          
160 Wim Goddyn 01:03:50
163 Filip De Rynck 01:03:53           (2e Cat.)
203 Leentje Deconinck 01:06:24     (3e Cat.)
224 Valerie Broeckmans 01:07:02
230 Steven Lecluyse 01:07:14
262 Filiep Sercu 01:08:25
263 Ann Andrie 01:08:28
331 Lut Vandenbussche 01:10:57   (1e Cat.)
353 Luc Delombaerde 01:11:38
501 Margaux Theys 01:15:56          (1e Cat.)
662 Emmanuel Vandenberghe 01:22:30
728 Mia Yserbijt 01:24:46
883 Rika Geeraert 01:33:28             (3e Cat.)

*Kerstcorrida Langemark 14/12:

  1. 3,6 km
  2. 168 aankomsten
  3. volledige uitslag

  5 Michaël Vanneste 13:00
13 Timothy Desramault 13:30

  1. 10,8 km
  2. 279 aankomsten
  3. volledige uitslag

  34 Dominique Coulon 39:47
  71 Isabel Vermeulen 42:58
  85 Michaël Vanneste 44:21
208 Timothy Desramault 52:45
247 Geert Buyse 57:43

*Haas van Wingene 13/12:

  1. 10 km
  2. 103 aankomsten
  3. volledige uitslag

39 Filip De Rynck 41:17
67 Lut Vandenbussche 46:25

*Kerstloop Brugge 12/12:

  1. 6 km
  2. 1386 aankomsten
  3. volledige uitslag

19 Timothy Desramault 24:50

*Kerstloop Waregem 07/12:

  1. 4,3 km
  2. 169 aankomsten
  3. volledige uitslag

25 Michaël Vanneste 16:00
30 Timothy Desramault 16:34

  1. 9,7 km
  2. 314 aankomsten
  3. volledige uitslag

  39 Dominique Coulon 36:44
  76 Isabel Vermeulen 39:44
  87 Filip De Rynck 40:53
  92 Filiep Sercu 41:16
  93 Michaël Vanneste 41:22
156 Lut Vandenbussche 45:40
258 Geert Buyse 52:47

*Jogging de la St Nicolas - Herseaux 30/11:

  1. 10,35 km
  2. 911 aankomsten

659 Franky Vandoorne 55:33

*Aragas trailrun - Kluisbergen 29/11:

  1. 6 km
  2. 57 aankomsten
  3. volledige uitslag

9 Michaël Vanneste 28:38

*Milcobelrun Langemark 22/11:

  1. jogging
  2. 3,5 km
  3. 165 aankomsten
  4. volledige uitslag

13 Michaël Vanneste 12:50
15 Isabel Vermeulen 13:12

  1. dames
  2. 7 km
  3. 154 aankomsten
  4. volledige uitslag

10 Isabel Vermeulen 28:43
25 Lut Vandenbussche 31:18

  1. heren
  2. 10,5 km
  3. 306 aankomsten
  4. volledige uitslag

  42 Dominique Coulon 39:15
106 Filip De Rynck 43:55
109 Michaël Vanneste 44:07

*La Rumoise  - Rumes 16/11:

  1. 9,1 km
  2. 1169 aankomsten
  3. volledige uitslag

  42 Dominique Coulon 33:50
188 Isabel Vermeulen 38:01
717 Franky Vandoorne 47:36

*Route 62 - Gistel 15/11:

  1. 4,075 km
  2. 74 aankomsten
  3. volledige uitslag

  9 Michaël Vanneste 15:53
13 Timothy Desramault 16:13

  1. 12 km
  2. 146 aankomsten
  3. volledige uitslag

38 Filip De Rynck 52:00
81 Lut Vandenbussche 57:29

*Halve marathon Deinze-Aalter 11/11:

  1. 21,1 km
  2. 449 aankomsten
  3. volledige uitslag

25 Koen Van Hamme 01:22:10

*Omega Pharma-run Nazareth 26/10:

  1. 5 km
  2. 576 aankomsten

25 Isabel Vermeulen 20:00   1ste dame !

  1. 10 km
  2. 969 aankomsten

19 Dominique Coulon 37:13

  1. 21,1 km
  2. 900 aankomsten

142 Filiep Sercu 01:32:36

*Marathon Etten-Leur 26/10:

  1. 42,195 km
  2. 267 aankomsten

151 Luc De Lombaert 03:52:51

*Marathon Frankfurt 26/10:

  1. 42,195 km
  2. 8941 aankomsten

1878 Michaël Vanneste 03:18:59

*Vredesloop Ieper 18/10:

  1. 16,09 km
  2. 429 aankomsten

280 Timothy Desramault 01:27:17

*Brussels Ekiden 18/10:

  1. aflossingsmarathon (42,195 km)
  2. 4,65 km + 10,02 km + 4,85 km + 10,02 km + 4,85 km + 6,19 km
  3. 1516 ploegen haalden de finish

  51 AB Marke (1) 02:47:23
      Isabel Vermeulen (113e / 18:46)
      Koen Van Hamme (70e / 39:11)
      Laurens Vanhoutte (39e / 18:36)
      Dominique Coulon (83e / 40:21)
      Robin Soenen (40e / 18:45)
      Michaël Vanneste (100e / 25:49)

118 AB Marke (2) 03:10:19
      Ellen Claeys (167e / 20:01)
      Dominiek Schietgat (339e / 46:35)
      Ann Andries (135e / 21:50)
      Steven Lecluyse (336e / 46:55)
      Johan Claeys (86e / 20:37)
 
     Filip De Rynck (185e / 27:41)

*Dwars door Geluwe 11/10:

  1. jogging
  2. 7,15 km
  3. 286 aankomsten
  4. volledige uitslag

32 Timothy Desramault 30:31

  1. prestatieloop
  2. 14,3 km
  3. 269 aankomsten
  4. volledige uitslag

  70 Filiep Sercu 01:00:52
  82 Romain Ossieur 01:01:55
  92 Filip De Rynck 01:03:06
144 Luc De Lombaert 01:07:43
164 Lut Vandenbussche 01:10:21

*Marathon de Beloeil 11/10:

  1. 42,195 km
  2. 104 aankomsten

15 Michaël Vanneste 03:05:07

*Trimardloop Langemark-Poelkappelle 04/10:

  1. 10 km
  2. 174 aankomsten
  3. volledige uitslag

  69 Filip De Rynck 43:11
105 Lut Vandenbussche 47:07

*Rapper dan een ezel Kuurne 03/10:

  1. 21,5 km
  2. 532 aankomsten
  3. volledige uitslag

  50 Dominique Coulon 01:25:17
  70 Michaël Vanneste 01:27:31
136 Isabel Vermeulen 01:33:04
143 Romain Ossieur 01:33:38
164 Luc De Lombaert 01:35:35
187 Dominiek Schietgat 01:37:42
213 Leentje Deconinck 01:39:48
218 Siggie Remmerie 01:40:29
262 Nico Verschuere 01:43:19
344 Timothy Desramault 01:50:42

*Bruggenloop Kortrijk 28/09:

  1. 5,15 km
  2. 314 aankomsten

13 Isabel Vermeulen 20:38
20 Johan Claeys 21:33
25 Ellen Claeys 22:23
73 Lesley Labarque 26:21

  1. 10,3 km
  2. 499 aankomsten

  15 Koen Van Hamme 38:16
  44 Michaël Vanneste 42:13
  63 Filiep Sercu 43:27
  80 Filip De Rynck 44:28
  92 Steven Lecluyse 45:07
108 Leentje Deconinck 46:02
117 Luc De Lombaert 46:27
120 Geert Buyse 46:38
125 Bart Caron 47:01
166 Nico Verschuere 49:12
185 Lut vandenbussche 50:12
303 Carl De Meestere 56:18
326 Mia Yserbyt 57:18
374 Anne Degraeve 59:49

*Dynamicarun Meulebeke 20/09:

  1. 10 km
  2. 75 aankomsten

51 Mia Yserbyt 55:45

*Dwars door Dadizele 19/09:

  1. meisjes kadetten
  2. 2400 meter
  3. 5 aankomsten

1 Kira Decabooter

  1. dames
  2. 4,5 km
  3. 57 aankomsten

18 Mia Yserbyt 23:34

  1. heren
  2. 9 km
  3. 92 aankomsten

41 Timothy Desramault 39:34

*Symphonieloop Harelbeke 19/09:

  1. dames
  2. 6 km
  3. 17 aankomsten

1 Isabel Vermeulen 24:45

  1. heren
  2. 10 km
  3. 56 aankomsten
  4. volledige uitslag

11 Dominique Coulon 37:43
20 Luc De Lombaert 42:08
21 Romain Ossieur 42:11

*Dwars door Ieper 14/09:

  1. 7 km
  2. 336 aankomsten
  3. volledige uitslag

25 Timothy Desramault 27:47

  1. 14 km
  2. 193 aankomsten
  3. volledige uitslag

  65 Filip De Rynck 01:01:33
117 Lut Vandenbussche 01:10:19

*Halve Marathon Nieuwpoort 14/09:

  1. 7 km
  2. 76 aankomsten

31 Mia Yserbyt 37:29

  1. 21,1 km
  2. 120 aankomsten
  3. volledige uitslag

10 Dominique Coulon 01:24:37
25 Luc De Lombaert 01:35:17
27 Isabel Vermeulen 01:35:29

*Flanders Fieldsmarathon Nieuwpoort-Ieper 14/09:

  1. 42,195 km
  2. 1030 aankomsten
  3. volledige uitslag

164 Wim Goddyn 03:25:58
282 Leentje Deconinck 03:38:24

*Trail Côte d'Opale in Wissant 14/09:

  1. 32 km
  2. 1310 aankomsten
  3. volledige uitslag

185 Michaël Vanneste 03:07:02
674 Geert Buyse 03:40:23

*Runners Evergem 1/2 marathon 06/09:

  1. 21,1 km
  2. 419 aankomsten
  3. volledige uitslag

109 Michaël Vanneste 01:33:25
310 Geert Buyse 01:55:11

*Heist Loopt 31/08:

  1. 20,48 km
  2. 129 aankomsten
  3. volledige uitslag

38 Michaël Vanneste 01:32:55
82 Geert Buyse 01:44:59

*Dwars door Grijsloke 30/08:

  1. 6,7 km
  2. 325 aankomsten
  3. volledige uitslag

203 Geert Buyse 36:39
208 Mia Yserbyt 36:59
219 Franky Vandoorne 37:36

  1. 18,9 km
  2. 187 aankomsten
  3. volledige uitslag

  81 Filiep Sercu 01:27:44
148 Michaël Vanneste 01:41:03
161 Geert Buyse 01:47:18

*Stasegem Loopt ! 29/08:

  1. dames
  2. 7,36 km
  3. 73 aankomsten
  4. volledige uitslag

  4 Isabel Vermeulen 30:07
33 Mia Yserbyt 40:21

  1. heren
  2. 11,04 km
  3. 170 aankomsten
  4. volledige uitslag

18 Dominique Coulon 41:07
66 Steven Lecluyse 48:14
83 Wim Goddyn 49:44

*Runway Run Koksijde 27/08:

  1. 5,5 km
  2. 306 aankomsten
  3. volledige uitslag

7 Timothy Desramault 22:46

*Dwars door Oetingen 24/08:

  1. 21,1 km
  2. 102 aankomsten
  3. volledige uitslag

47 Michaël Vanneste 01:44:41
86 Geert Buyse 02:00:28

*Coalminerstrail Genk 23/08:

  1. 22,5 km
  2. 45 aankomsten
  3. volledige uitslag

18 Michaël Vanneste 01:58:47
39 Geert Buyse 02:32:58

*Sirenejogging Middelkerke 17/08:

  1. 16,09 km
  2. 173 aankomsten
  3. volledige uitslag

75 Filiep Sercu 01:10:05 

*Trail des Fantômes in La Roche 16/08:

  1. 26 km
  2. 438 aankomsten
  3. volledige uitslag 

143 Michaël Vanneste 03:14:51
344 Geert Buyse 04:01:27

*Wembleyloop Heule 15/08:

  1. 5,2 km
  2. 110 aankomsten
  3. volledige uitslag

32 Timothy Desramault 21:22
74 Mia Yserbyt 27:47

  1. 10 km
  2. 170 aankomsten
  3. volledige uitslag

25 Dominique Coulon 38:53
70 Isabel Vermeulen 44:11

*Courses des Sources Péruwelz 09/08:

  1. 13,2 km
  2. 672 aankomsten
  3. volledige uitslag

  82 Michaël Vanneste 57:36
273 Geert Buyse 01:10:33

*Kriekeloop Ingelmunster 02/08:

  1. 9 km
  2. 60 aankomsten
  3. volledige uitslag
28 Filiep Sercu
34 Timothy Desramault
53 Antoon Naert