13Jan Fintro Corrida Lombardsijde

Volledige uitslag  5,5KM  Uitslag
RANK Naam/Name Totaal
2 Evelien Deblauwe 22'41"
18 Peter Deleu  24'04"
Volledige uitslag  10KM HEREN  
RANK Naam/Name Totaal
98 Filip De Rynck 46'23"
124 Siggi Remmerie 48'08"
138 Dirk Cottignies 49'31"
167 Geert Buyse 51'26"
DAMES
23 Lut Vandenbusche 53'47"
65 Mia Yserbyt 1u14'11"

 

5 Jan Filou happy new years run Zele

Volledige uitslag  5,1KM Uitslag
RANK Naam/Name Totaal  
6 Evelien Deblauwe 19'32"  1ste D

 

2 Jan Koksijde

Volledige uitslag  5,1KM  
RANK Naam/Name Totaal
14 Peter Deleu 21'10"

 

30 Dec SanSilvestercross st-Eloois-Winkel

Volledige uitslag  4,3KM  Uitslag
RANK Naam/Name Totaal
4 Bjarne Vanderbeken 14'22"
10 Robin Soenen 15'21"
33 Timothy Desramault 17'15
42 Peter Deleu 17'35"
   
Volledige uitslag  8,6KM  
RANK Naam/Name Totaal
19 Bart Verbeke 31'00"
575 Tjorven Delhaye 50'02"
576 Pascale Ameye 50'03"
632 Dorine Seys 52'04"

 

 

30 Dec Sylvesterjogging  Wielsbeke

Volledige uitslag  15KM  Uitslagen
RANK Naam/Name Totaal
31 Filip De Ryncke 1u05'31"
35 Leentje Deconinck 1u06'18"
36 Valerie Broeckmans  1u06'22"
47 Dirk Cottignies 1u07'54"
150 Wim Goddyn 1u33'17"
     
Volledige uitslag  10KM  
RANK Naam/Name Totaal
52 Ossieur Romain 43'31"
64 Sercu Filiep 44'31"

 

26 Dec Kerstloop Tielt 

Volledige uitslag  5,2KM  
RANK Naam/Name Totaal
56 Peter Deleu 21'44"

 

 

23 Dec Kerst Corrida Deerlijk
Volledige uitslag  15KM  Uitslag
RANK Naam/Name Totaal  
25 Bart Verbeke 54'45"  
49 Ousman Admad 57'46"  
84 Dominique Coulon 1u00'09"  
163 Pieter Delaere 1u06'01"  
170 Filip De Rynck 1u06'16"  
172 Isabel Vermeulen 1u06'18" 2de
180 Steven Lecluyse 1u06'43"  
202 Valerie Broeckmans 1u07'31"  
221 Leentje Deconinck 1u08'10" 3 de
240 Luc De Lombaert 1u08'57"  
252 Siggi Remmerie 1u09'21"  
279 Dirk Cottignies 1u10'13"  
302 Filiep Sercu 1u11'26"  
362 Wim Goddyn 1u13'54"  
371 Lut Vandenbusche 1u14'16" 1ste
412 Yves Devolder 1u16'17"  
       
Volledige uitslag  5KM  
RANK Naam/Name Totaal  
12 Bjarne Vanderbeken 16'34"  
18 Koen Vanhamme 16'52"  
25 Robin Soenen 17'30"  
69 Evelien Deblauwe 19'21"  
85 Timothy Desramault 19'50"  
163 Geert Buyse 22'15"  
274 Eline Vercruysse 24'10"  
276 Romain Ossieur 24'10"  
381 Michael Vanneste 25'31"  
442 Marnix Vandepitte 26'12"  

 

 

24 Nov Milcobel Run

Volledige uitslag  11,2KM  Uitslag
RANK Naam/Name Totaal
16 Bart Verbeke 39'38"
51 Ouseman Ahmed 43'43"
56 Coulon Dominique 44'26"
17 Nicolas Vanhuysse 37'53
73 Deblauwe Eveline 45'30"
105 Filip Derynck 48'25"
111 Isabel Vermeulen 48'52"
232 Lut Vandenbussche 56'37"
     
Volledige uitslag  3,7 KM  
RANK Naam/Name Totaal
14 Peter Deleu 14'55"

 

 

Zondag 18 november 2018    

Wedstrijd van het 32ste veldloopcriterium    www.acsodibrug.be
       W.VL.V.T.A.V. - www.vrijesporters.be
REEKS 1b: Jongens Kuikentjes       150m
         
Plaats Startnr. Naam Club/Gemeente Categorie
1 789 RAIA MATHIS MARKE Jongens Kuikentjes
         
REEKS 2: Meisjes Eendjes       460m
         
Plaats Startnr. Naam Club/Gemeente Categorie
5 1927 DECLERCK LARA ABM Meisjes Eendjes
         
REEKS 3: Jongens Eendjes       460m
         
Plaats Startnr. Naam Club/Gemeente Categorie
REEKS 4: Meisjes Benjamins       840m
         
Plaats Startnr. Naam Club/Gemeente Categorie
8 2030 RAIA ALICIA ABM Meisjes Benjamins
9 1948 TOYE FRAN ABM Meisjes Benjamins
         
REEKS 5: Jongens Benjamins       840m
         
Plaats Startnr. Naam Club/Gemeente Categorie
4 1876 TOYE JASPER ABM Jongens Benjamins
REEKS 9: Jongens Miniemen       1720m
         
Plaats Startnr. Naam Club/Gemeente Categorie
8 1880 TOYE SIMON ABM Jongens Miniemen
         
         
REEKS 10: Meisjes Kadetten       2547m
         
Plaats Startnr. Naam Club/Gemeente Categorie
2 1883 CHRISTIAENS AXELLE ABM Meisjes Kadetten
3 1885 TURPYN JILL ABM Meisjes Kadetten
         
REEKS 13: Dames Sportiva's 3       3360m
         
Plaats Startnr. Naam Club/Gemeente Categorie
1 1394 FRERE MIA VACBL Dames Sportiva's 3
2 1911 GEERAERT RIKA ABM Dames Sportiva's 3
         
REEKS 14: Heren Veteranen 1       3360m
         
Plaats Startnr. Naam Club/Gemeente Categorie
9 1917 DELEU PETER ABM Heren Veteranen 1

 

11 Nov Halve Marathon Ploegsteert

Volledige uitslag  21KM    
RANK Naam/Name Totaal    
7 Deblauwe Eveline  01:28:46    
         

 

11 Nov 11.11.11 Cross Marke  

Volledige uitslag  Meisjes eendjes  Uitslag
RANK Naam/Name  
5 D'Hondt Emma  
6 Clarysse Philine  
7 Declerck Lara  
19 Vanderhaegen Luca  
20 Vanderhaegen Noa  
     
     
Volledige uitslag  Jongens eendjes  
RANK Naam/Name  
5 Malfait Bracey  
8 Taveirne Lewis  
9 Dewit Jacob  
15 Dekeyzer Leon  
19 Raia Mathis  
     
Volledige uitslag  Meisjes Benjamins  
RANK Naam/Name  
5 MALFAIT ELSEY  
8 TOYE FRAN  
9 RAIA ALICIA  
18 Dewit Ynn  
19 Loosveld Lieze  
20 Dekeyzer Maelle  
     
Volledige uitslag  Jongens Benjamins  
RANK Naam/Name  
3 Cauwelier Wout  
8 Toye Jasper  
11 Malfait Mauvy  
     
Volledige uitslag  Meisjes Pupillen  
RANK Naam/Name  
9 Taveirne Alexy  
13 De Leeuw Nora  
     
Volledige uitslag  Jongens Pupillen  
RANK Naam/Name  
6 MALFAIT STANNY  
12 Vermoortele Aran  
14 D'HONDT ALEX  
     
Volledige uitslag  Meisjes Miniemen  
RANK Naam/Name  
4 Haentjens Merel  
     
Volledige uitslag  Jongens Miniemen  
RANK Naam/Name  
4 Courtens Roel  
5 Vanwynsberghe Arthur  
9 Toye Simon  
     
Mensen met Beperking   
RANK Naam/Name  
1 Delhaye Tjorven  
     
     
Volledige uitslag  Meisjes Kadetten   
RANK Naam/Name  
2 CHRISTIAENS AXELLE  
3 TURPYN JILL  
6 Vroman Emma  
7 Buls Marthe  
     
Volledige uitslag  Jongens Kadetten   
RANK Naam/Name  
1 Versavel Raf  
     
Volledige uitslag  Dames  Senioners 2  
RANK Naam/Name  
3 Deconinck Leentje  
     
Volledige uitslag  Dames Sportiva's 1  
RANK Naam/Name  
1 Vermeulen Isabel  
     
     
Volledige uitslag  Dames Sportiva's 3  
RANK Naam/Name  
3 Geeraert Rika  
     
Volledige uitslag  Heren Veteranen 1  
RANK Naam/Name  
11 Coulon Dominique  
15 Deleu Peter  
     
Volledige uitslag  Heren Veteranen 2  
RANK Naam/Name  
7 Sercu Filiep  
     
     
     
Volledige uitslag  Heren Juniors  
RANK Naam/Name  
2 Soenen Robin  
     
Volledige uitslag Heren Seniors 1  
RANK Naam/Name  
2 Vanderbeken Bjarne  
14 Delhaye Tjorven  

 

 

4 November  Jongerencross - Waregem

Volledige uitslag  Meisjes eendjes  Uitslag
RANK Naam/Name Totaal
11 D'Hondt Emma  
     
Volledige uitslag  Jongens eendjes  
RANK Naam/Name Totaal
7 MALFAIT BRACEY  
     
Volledige uitslag  Meisjes Benjamins  
RANK Naam/Name Totaal
7 MALFAIT ELSEY  
10 TOYE FRAN  
11 RAIA ALICIA  
12 DEKEYZER MAELLE  
     
Volledige uitslag  Jongens Benjamins  
RANK Naam/Name Totaal
1 CAUWELIER WOUT  
9 MALFAIT MAUVY  
10 BERINGHS KAMIEL  
     
Volledige uitslag  Meisjes Pupillen  
RANK Naam/Name Totaal
     
Volledige uitslag  Jongens Pupillen  
RANK Naam/Name Totaal
6 MALFAIT STANNY  
9 D'HONDT ALEX  
     
Volledige uitslag  Jongens Miniemen  
RANK Naam/Name Totaal
10 Toye Simon  
     
     
Volledige uitslag  Meisjes Kadetten   
RANK Naam/Name Totaal
2 CHRISTIAENS AXELLE  
8 TURPYN JILL  
     
Volledige uitslag  Dames  Senioners 2  
RANK Naam/Name Totaal
2 DEBLAUWE EVELINE  
     
Volledige uitslag  Dames Sportiva's 3  
RANK Naam/Name Totaal
3 Geeraert Rika  
     
Volledige uitslag  Heren Juniors  
RANK Naam/Name Totaal
2 Soenen Robin  

 

 

 

28 oktober Herfstcross Moorslede

Volledige uitslag  4KM dames  Uitslag
RANK Naam/Name Totaal
1 Deblauwe Eveline  
     
Volledige uitslag  500m G sporters  
RANK Naam/Name Totaal
1   Tjorven Delhaye  
     
Volledige uitslag  Meisjes eendjes  
RANK Naam/Name Totaal
5 D'Hondt Emma  
21
VANDERHAEGHEN Noa
 
22
VANDERHAEGHEN Luca
 
     
Volledige uitslag  Jongens eendjes  
RANK Naam/Name Totaal
10 Malfait Bracey  
     
Volledige uitslag  Meisjes Benjamins  
RANK Naam/Name Totaal
9 Malfait Elsy  
     
Volledige uitslag  Jongens Benjamins  
RANK Naam/Name Totaal
8 Malfait Maury  
     
Volledige uitslag  Meisjes Pupillen  
RANK Naam/Name Totaal
16 De Leeuw Nora  
     
Volledige uitslag  Jongens Pupillen  
RANK Naam/Name Totaal
4 Malfait Stanny  
17 D'Hondt Alex  
     
Volledige uitslag  Meisjes Kadetten   
RANK Naam/Name Totaal
2 Christiaens Axelle  
4 Turpyn Jill  
     
Volledige uitslag  Dames Sportiva's 3  
RANK Naam/Name Totaal
1 Geeraert Rika  

 

21 oktober Veldlopen - Ingelmunster
Volledige uitslag  Meisjes eendjes  Uitslag
RANK Naam/Name Totaal
14 D'Hondt Emma  
     
Volledige uitslag  Jongens eendjes  
RANK Naam/Name Totaal
17 Dekeyzer Leon  
     
Volledige uitslag  Meisjes Benjamins  
RANK Naam/Name Totaal
9 Toye Fran  
     
Volledige uitslag  Jongens Benjamins  
RANK Naam/Name Totaal
3 Beringhs Kamiel  
     
Volledige uitslag  Meisjes Pupillen  
RANK Naam/Name Totaal
     
Volledige uitslag  Jongens Pupillen  
RANK Naam/Name Totaal
9 D'Hondt Alex  
     
Volledige uitslag  Jongens Miniemen  
RANK Naam/Name Totaal
10 Toye Simon  
     
     
Volledige uitslag  Meisjes Kadetten   
RANK Naam/Name Totaal
1 Christiaens Axelle  
2 Turpyn Jill  
     
Volledige uitslag  Dames Sportiva's 3  
RANK Naam/Name Totaal
2 Geeraert Rika  
     
Volledige uitslag  Heren Juniors  
RANK Naam/Name Totaal
1 Soenen Robin  

 

20 Oktober Marathon Brugge
Volledige uitslag  42,1KM Uitslag  
RANK Naam/Name Totaal    
446 David Cuvelier 3u29'50"    
654 Filiep Sercu 3u42'43"    
         

 

20 Oktober Marathon Reims

Volledige uitslag  42,1KM  Uitslag  
RANK Naam/Name Totaal  
3 Bart Verbeke 2u40'34"  
127 Battheu Michiel 3u23'02"  
170 Steven Lecluyse 3u27'07"  
305 Leentje Deconinck 3u38'19"  
664 Mirian Hoornaert 4u06'38"  
       
Volledige uitslag 21KM    
RANK Naam/Name Totaal  
104 Nicolas vanhuysse 1u23'32"  
181 Dominique Coulon 1u26'24"  
237 Deblauwe Eveline 1u27'57"  
394 Vermeulen Isabel 1u32'14"  
657 De Lombaert Luc 1u36'21"  
661 Valerie Broeckmans 1u36'23"  
721 Ossieur Romain 1u37'21"  
935 Wim Goddyn 1u40'00"  
1076 Yves Devolder 1u41'49"  
1391 Geert Buysse 1u45'01"  
1862 David Lingier 1u50'11"  
       
Volledige uitslag  10KM    
RANK Naam/Name Totaal  
847 Peter Deleu 45'44"  
2015 Tjorven Delhaye 51'19"  
2202 Vandepitte marnix 52'04"  
3005 Seys Dorine 55'03  
3812 Hooghe Vanessa 57'38"  
       

 

5 okt rapper dan een Ezel Kuurne

Volledige uitslag  21KM  
RANK Naam/Name Totaal
73 Robin Soenen 01:23:01
190 Michiel BATTHEU 01:33:11
212 Steven LECLUYSE 01:34:41
220 Leentje Deconinck 01:35:07
298 Filiep Sercu 01:39:59
     

 

 

29 September  Dwars door Geluwe

Volledige uitslag  14,3KM  Uitslagen  
RANK Naam/Name Totaal    
29 Coulon Dominique 57'42"    
61 Isabel Vermeulen 1u02'15"    
89 Filip Sercu 1u05'01"    
         

 

16 Sept Bruggenloop Kortrijk
Volledige uitslag  10KM  
RANK Naam/Name Totaal
2 Verbeke Bart  35'51"
13 Ousman Ahmad 38'38"
20 Nicolas vanhuysse 40'15"
D4 leentje Dconinck 43'38"
55 Filip Derynck 44'08"
D5 Isabel Vermeulen 44'23"
67 Romain Ossieur 45'23"
73 Michiel Battheu 45'56"
74 De Lombaert Luc 46'06
78 Filiep Sercu 46'43"
106 Siggi Remmerie 49'26"
116 Yves Devoldere 50'03"
160 David Lingier 52'35"
D77 Kathleen David 1u05'33"
     
Volledige uitslag  5,1KM  
RANK Naam/Name Totaal
10 Dominique Coulon 19'54"
D2 Eveline Deblauwe 21'06"
62 vandepitte marnix 26'54"
D19 Vanessa Hooghe 27'43"
D40 Yserbyt Mia 30'23"
D98 Nathalie Letzer 34'03"
146 Luc Taverne 34'04"
D135 Rika Geeraert 37'55"

 

9 Sept 2018 Marathon Ieper

Volledige uitslag  42,2KM  Uitslag  
RANK Naam/Name Totaal    
228 Leentje  Deconinck 3u41'42 F35 3

 

9 Sept Dwars door Ieper

Volledige uitslag  14 KM  Uitslag  
RANK Naam/Name Totaal    
39 Maertens Carlo 1u07'27"    
42 De Lombaert Luc 1u08'22"    
45 Ossieur Romain 1u09'28"    

 

24 Aug 2018 Stasegemloopt

Volledige uitslag  10KM  Uitslag
RANK Naam/Name Totaal
5 Bart Verbeke 33'12"
14 Ahmad Ousman 36'05"
34 Lecluyse Steven 39'54"
     
Volledige uitslag  4,8KM  Uitslag
RANK Naam/Name Totaal
10 Valerie Broeckmans 21'50"
26 Wim Goddyn 21'51"

 

 

23 ste Wembleyloop Heule 

Volledige uitslag  5 KM  Uitslag
RANK Naam/Name Totaal
25 Deleu Peter 22'18"
     

 

27 Juli Retro Run Wenduine

Volledige uitslag  10 Mijl >>10,5km  Uitslag 10 Mijl
RANK Naam/Name Totaal
103 Michael Vanneste 52'26"
123 De lombaert luc 53'14"
170 Geert Buyse 57'12"
     
Volledige uitslag  10,5KM  Uitslag 10,5km
RANK Naam/Name Totaal
48 Filip Sercu 53'29"

 

21 juli Bekegem Loopt
Volledige uitslag  11,2KM  Uitslag  
RANK Naam/Name Totaal    
81 Filiep Sercu 51'04"    
         

 

 

 

14 Julie Franco - Belge Run 

Volledige uitslag  10 KM  Uitslag
RANK Naam/Name Totaal
13 Ahmad Ousman 40'05"
47 Ossieur Romain 45'30"
79 De Lombaert Luc 49'54"
     
Volledige uitslag  5 KM  Uitslag
RANK Naam/Name Totaal
16 Peter Deleu 21'42"
52 Vandepitte Marnix 26'03"
120 Taveirne Luc 32'22"
167 Letzer Nathalie 36'49"

 

13 Juli Knokke Heist strandloop 

Volledige uitslag  5KM  Uitslag
RANK Naam/Name Totaal
11 Deleu Peter 21'48"
     

 

1 Juli Dwars door Zulte 

Volledige uitslag  12KM  
RANK Naam/Name Totaal
1 Van Hamme Koen 41'19"
     

 

 

30 Juni Kasteel loop Izegem

Volledige uitslag  14 KM  Uitslag
RANK Naam/Name Totaal
12 Romain Ossieur 1u04'33"
     
Volledige uitslag  21 KM  Uitslag
RANK Naam/Name Totaal
11 Ousmaw Ahmad 1u28'33"
     

 

 

24 juni Dwars door Anzegem

Volledige uitslag  5KM  Uitslag  
RANK Naam/Name Totaal    
1 Evelien Delauwe 20'32" 1ste D  

 

23 Juni Piste meeting Staden 

Volledige uitslag  piste meeting staden  
RANK Naam/Name Totaal    
         

 

23 Juni 22ste Saladekermisloop Egem

Volledige uitslag 3,3KM  Uitslag  
RANK Naam/Name Totaal    
6 Peter Deleu 12'47"    

 

22 Juni Nacht van West-Vlaanderen

Volledige uitslag 21KM  Uitslag  
RANK Naam/Name Totaal    
46 Coulon Dominique 1u25'44"    
87 Isabel Vermeulen 1u30'38" 2maf  
161 Sercu Filiep 1u37'23"    

 

22 Juni Midzomerrun Kortrijk

Volledige uitslag  5KM uitslag
RANK Naam/Name Totaal
8 Mohammed Bizourne 19'02"
35 Vandepitte Marnix 24'49"
82 Taveirne Luc 28'25"
225 Nathalie Letzer 33'07"
227 Michelle Lefevre 33'08"
     
Volledige uitslag  10KM  Uitslag
RANK Naam/Name Totaal
3 Van Hamme Koen 22'56"
16 Oysman Ahmad 38'27"
107 Lingier David 48'43
161 Pascale Ameye 52'13"
173 Vanessa Hooghe 53'04"
     

 

16 Juni 2018 Breughelloop in Rekkem

Volledige uitslag  10KM  Uitslag  
RANK Naam/Name Totaal    
5 Dominique Coulon 38'00"    
25 Isabel Vermeulen  41'46" 2de Dame  
38 Leentje Deconinck 43'46" 4de Dame  
         
Volledige uitslag 4,6KM Uitslag  
RANK Naam/Name Totaal    
3 Robin Soenen 15'42"    
11 Peter Deleu 17'36"    
34 Tjorven Delhaye 20'58"    

 

3 Juni Mc Briderun 

Volledige uitslag  21KM Volledige Uitslag
RANK Naam/Name Totaal
13 Bart Verbeke 01:16:52
62 Nicolas Vanhuysse 01:26:52
63 Ahmad Ousman 01:26:53
66 Coulon Dominique 01:27:16
141 Eveline Deblauwe 01:33:55
142 Isabel Vermeulen 01:33:55
153 Filip Sercu 01:35:30
244 Leentje Deconinck 01:41:20
309 Siggi Remmerie 01:45:31
499 Miriam Hoornaert 01:55:06
646 Pascale Ameye 02:03:32
697 David Lingier 02:06:22
807 Vanessa Hooghe 02:15:50

 

 

21 Mei Fintro Kortrijk Loopt

Volledige uitslag  11KM  uitslag  
RANK Naam/Name Totaal cat pl
8 Ousman Abdillahi 41'41" M45 2
14 Driessens Ruben 42'10" SEH  5
19 Coulon Dominique 42'37" M50 2
62 Steven Lecluyse 45'38" M40 8
70 Vermeulen Isabel 45'50" F45 1
73 Battheu Michiel 46'02 M45 10
96 Sercu Filiep 47'04" M55 2
103 Vanneste Michael 47'21" M35 21
126 Deconinck Leentje 48'25" F35 4
129 Ossieur Romain 48'33" M65 1
258 Vandenbussche Lut 52'08" F60 1
518 Lingier David 57'49" M40 61
684 Ameye Pascale 1u00'24" F45 22
713 Hooghe Vanessa 1u00'50" F35 22
891 Seys Dorine 1u04'45" F55 12

 

21 Mei Fintro Kortrijk Loopt

Volledige uitslag  4,5KM  Uitslag  
RANK Naam/Name Totaal    
8 Soenen Robin 15'19" SEH 8
38 Peter Deleu 17'25" M45 3
201 Vandepitte Marnix 22'47" M60 4
391 Gelders Marie-Hélène 25'41 SEF 68
503 Vanhaverbeke Aude 26'55" F50 8
520 Letzer Nathalie 27'04" F50 11
527 Taveirne Luc 27'07 M60 12
584 Bosteels Dominique 27'40 F50 14
678 Lefevre Michelle 28'25" F50 22
681 Moncarey Ann 28'26" F50 23
824 Rigole Ingrid 30'06" F60 6
881 Bisschop Nancy 31'08 F45 48

 

1Mei Tinnekesrun Heule

Volledige uitslag  10KM  Uitslag  
RANK Naam/Name Totaal    
4 Bart Verbeke 33'37"    
6 Van Hamme Koen 34'26"    
14 Coulon Dominique 37'13"    
17 Nicolas Vanhuysse 37'53    
36 Isabel Vermeulen 41'08"    
46 Filip Sercu 42'00"    
48 Filip Derynck 42'28"    
55 Romain Ossieur 43'20"    
71 Lut Vandenbussche 46'12"    
90 Bart Caron 50'45"    
         
Volledige uitslag  5 KM  uitslag 5km  
RANK Naam/Name Totaal    
25 Peter Deleu 19'22"    
59 Gauthier Verscheure 22'42"    

 

10 Miles Antwerpen 2018

Volledige uitslag  10 Miles  
RANK Naam/Name Totaal
  Dominique Coulon 1u08
  Vermeulen Isabel 1u14
  Goddyn Wim 1u22'24"

 

14 april grote prijs rudy Bekaert

Volledige uitslag 13 KM Uitslag
RANK Naam/Name Totaal
10 Bart Verbeke 44'59"
30 Ahmad Ousman 50'04
37 Coulon Dominique 51'19"
61 Eveline De Blauwe 54'41"
71 Filip Derynck 56'30"
72 Isabel Vermeulen 56'36"
85 Filip Sercu 58'08"
98 Lut Vandenbussche 59'43"
104 Siggi Remmerie 1u00'03"
     
Volledige uitslag  5 KM  Uitslag
RANK Naam/Name Totaal
25 Peter Deleu 17'05"
49 Valerie Broeckmans 18'39"
63 Wim Goddyn 19'11"
200 Mia Ysserbyt 29'25"
     

 

31 Maart Brigandloop Ingelmunster

Volledige uitslag  11,5KM  Uitslag  
RANK Naam/Name Totaal    
8 Van Hamme Koen 41'24"    
27 Coulon Dominique 45'26"    
28 Ahmad Ousman 45'47"    
78 Isabel Vermeulen 51'25"    
99 Filip Sercu 53'47"    
         
Volledige uitslag  5,75KM  Uitslag  
RANK Naam/Name Totaal    
20 Filip Derynck 22'56"    
22 Peter Deleu 23'11"    
30 Valerie Broeckmans 25'05"    
36 Lut Vandenbussche 25'41"    
40 Wim Goddyn 26'38    
42 Tjorven Delhaye 26'45"    

 

25 maart Lenteloop Gits

Volledige uitslag  5 KM Uitslag
RANK Naam/Name Totaal
11 Peter Deleu 19'32
     

 

11 maart Kortemarkt Loopt  2018

Volledige uitslag  20KM Uitslag
RANK Naam/Name Totaal
8 Bart Verbeke 1u10'40"
40 Coulon Dominique 1u22'11"
58 Deblauwe Eveline 1u25'38"
108 Sercu Filiep 1u39'39"
132 Buyse Geert 1u49'02"

 

11 maart Kortemarkt Loopt  2018

Volledige uitslag  5KM Uitslag
RANK Naam/Name Totaal
7 Van Hamme Koen 16'33"
52 Deleu Peter 20'11"

 

10 maart North C Trail Koksijde  2018

Volledige uitslag  13KM Uitslag
RANK Naam/Name Totaal
7 Mia Yserbijt 2u08'17"
     

 

 

4 maart Trailrun Gent 2018

Volledige uitslag  10KM uitslag  
RANK Naam/Name Totaal  
8 Deblauwe Eveline 00:42:46  1ste dame
       

 

25 febr 44eVeldloop V.A.C.Beveren-Leie

Volledige uitslag Uitslag
RANK Naam/Name Totaal  
3 D'HONDT EMMA   Meisjes Eendjes
15 TOYE FRAN   Meisjes Benjamins
2 TOYE JASPER   Jongens Benjamins
7 NEVENS STORM   Jongens Benjamins
16 D'HONDT ALEX   Jongens Pupillen
1 DELHAEYE TJORVEN   Mindervaliden Heren
14 TOYE SIMON   Jongens Miniemen
1 CHRISTIAENS AXELLE   Meisjes Kadetten
6 TURPYN JILL   Meisjes Kadetten
1 CHRISTIAENS AXELLE   Meisjes Kadetten
6 TURPYN JILL   Meisjes Kadetten
6 YSERBYT MIA   Dames Sportiva's 2
5 GEERAERT RIKA   Dames Sportiva's 3
2 VANHAMME KOEN   Heren Seniors 2
10 DELHAYE TJORVEN   Heren Seniors 1

 

25 Febr TrailRun Kluisbergen2018

Volledige uitslag  15KM Uitslag
RANK Naam/Name Totaal  
151 Luc De Lombaert 01:20:22  
       

 

24 Febr Daiselrun Dadizele

Volledige uitslag  10KM Uitslag
RANK Naam/Name Totaal  
5 Verbeke Bart 35'29"  
24 Coulon Dominique 39'04"  
36 Deblauwe Eveline 41'10"  
43 De Rynck Flip 42'27"  
46 Isabele Vermeulen 42'58"  
63 Lut Vandenbussche 46'34"  
65 Vanneste Michael 47'25"  
69 Sercu Filiep 48'13"  
76 Buyse Geert 49'16"  
96 Deleu Peter 51'45"  
Volledige uitslag  3,8KM  
RANK Naam/Name Totaal  
8 Deleu Peter    

 

18 febr Veldloop Meulebeke

Volledige uitslag Jeugd  Uitslag
RANK Naam/Name Totaal  
1 D'Hondt Emma   Meisjes eendjes
2 Toye Jasper    Jongens Benjamins
10 Storm Stevens   Jongens Benjamins
1 Tjorven Delhaeye   PMB 
13 Nora De Leeuw   meisjes Pupillen
12 D'Hondt Alex   Jongens Pupillen
7 Beaucarne Griet   Meisjes Miniemen
15 Toye Simon   jongens Miniemen
4 Turpyn Jill   Meisjes Kadetten
3 Decabooter Kira   Dames Juniores
6 Yserbijt Mia   Dames Sportiva's 2
4 Geeraert Rika   Dames Sportiva's 3
10 Deleu Peter   Heren Vet 1
2 Soenen Robin   Heren Juniors
10 Delhaye Tjorven   heren seniors1

 

10 febr Leopoldsloop St Laureins

Volledige uitslag  10,2KM Uitslag
RANK Naam/Name Totaal
31 Vanneste Michael  49'14"
39 Geert Buyse 50'32"

 

10 Febr Parkloop 2018 Dadizele Jeugd ABMarke

Uitslag Jeugd ABMarke Uitslag
RANK Naam/Name Totaal
16 Toye Fran meisjes Benjamins
     
5 Toye Jasper Jongens Benjamins
8 Nevens Storm jongens Benjamins
29 Mistiaen Alexander jongens Benjamins
     
13 De Leeuw Nora meisjes Pupillen
28 Mistiaen Amelie meisjes Pupillen
     
19 Toye Simon jongens Miniemen
     
4 Christiaens Axelle Meisjes Kadetten
10 Turpyn Jill Meisjes Kadetten

 

10 Febr Parkloop 2018 Dadizele

Volledige uitslag 4,470KM Uitslag
RANK Naam/Name Totaal
1 Koen Van Hamme senior 2
2 Soenen Robin Juniors
5 Leentje Deconinck D Seniors 2
3 Rika Geeraert sportivia 3
9 Yserbijt Mia Sportiva 2
17 Peter Delau  Veteranen1
1 Delhaye Tjorven  H senior 1 MB

 

10 FebrTrail Provinciaal Domein Het Leen - 21,1 km

Volledige uitslag 21,1KM uitslag
RANK Naam/Name Totaal
81 Michael Vanneste 2u13'24"
159 Geert Buyse 3u00'46"

 

4 Febr Halve marathon Cadzand

Volledige uitslag  21KM uitslag
RANK Naam/Name Totaal  
16 Bart Verbeke 1u20'52"  
73 Dominique Coulon 1u30'16"  
114 Eveline Deblauwe 1u32'57" 3de Cat
189 Isabel Vermeulen 1u37'28" 2de cat
466 Michaël Vanneste 1u49'43"  
740 Geert Buyse 2u00'57"  
881 Filiep Sercu 2u08'19"  
       
Volledige uitslag  5KM  
RANK Naam/Name Totaal  
9 Peter Deleu 21'13"  
       

 

14jan  Recordbankrun in Lombardsijde

Volledige uitslag  5,2KM  
RANK Naam/Name Totaal  
26 Eveline Deblauwe 20’31” 1ste dame
28 Peter Deleu 21’01”  
       
Volledige uitslag  10KM  
RANK Naam/Name Totaal  
37 Dominique Coulon 41’37”  
92 Isabel Vermeulen 45’42”  
97 Filip De Rynck  45’56”  
125 Sigi Remmerie 47’28”  
165 Filiep Sercu 49’49”  
169 Lut Vandenbussche 49’49”  
249 Geert Buyse 50’35”  
313 Mia Yserbyt 1u.07’17”.  

 

7 Jan Heikant Nederland

Volledige uitslag  5,'KM  
RANK Naam/Name Totaal
12 Peter Deleu 22:21

 

 

 

28 Jan Toost Toast Run  Boezinge

Volledige uitslag 12KM  Uitslag
RANK Naam/Name Totaal  
11 Verbeke Bart  43'40"  
40 Dominique Coulon 48'09"  
60 De Rynck Filiep 51'57"  
87 Isabel Vermeulen 53'27  
109 Lut Vandenbussche 58'03' 1 catV+60
       
Volledige uitslag 4KM Uitslag
RANK Naam/Name Totaal  
74 Mia Yserbyt 21'48"