22 april Prestorun Ichtegem

Volledige uitslag  10,3KM  
RANK Naam/Name Totaal
5 Bjarne Vanderbeken 35'32"
85 Cottignies Dirk 48'04"

 

20 april Ginsteloop Oostrozebeke

Volledige uitslag  10 KM  
RANK Naam/Name Totaal
37 Cottignies Dirk 47'03"

 

13 April Rudy Bekaert Run Rollegem-Kapelle

Volledige uitslag  13KM  
RANK Naam/Name Totaal
28 Ousman 49'42"
41 Coulon Dominique 51'35"
43 Eveline Deblauwe 51'45"
61 De Rynck Filip 55'02"
66 Isabel Vermeulen  55'33"
87 Dirk Cottignies 58'46"
105 Peter Deleu 1u01'37"
107 Vandenbussche Lut 1u01'47"
     
Volledige uitslag  4,5KM  
RANK Naam/Name Totaal
3 Bjarne Vanderbeken 13'50"

 

6april Houtlandcriterium Torhout

Volledige uitslag 5,9 KM  
RANK Naam/Name Totaal
29 Cottignies Dirk 28'01"

 

    SPURTNUMMERS      
           
Jongens eendjes: 200 meter    
           
1 2029 DEKEYZER LEON ABM Jongens Eendjes 41.11
4 2244 RAIA MATHIS ABM Jongens Eendjes 47.06
           
Meisjes Benjamins: 200 meter Reeks 1  
           
2 1948 TOYE FRAN ABM Meisjes Benjamins 36.81
4 1928 DEKEYZER MAELLE ABM Meisjes Benjamins 37.56
5 1923 CLARYSSE PHILINE ABM Meisjes Benjamins 40.46
           
Meisjes Benjamins: 200 meter Reeks 2  
           
2 2030 RAIA ALICIA ABM Meisjes Benjamins 36.52
4 807 VERCRUYSSE MARGAUX MARKE Meisjes Benjamins 42.10
           
Jongens pupillen: 200 meter Reeks 1  
           
2 1931 D'HONDT ALEX ABM Jongens Pupillen 33.98
           
Jongens pupillen: 200 meter Reeks 2  
           
3 1876 TOYE JASPER ABM Jongens Pupillen 32.95
           
           
Jongens miniemen: 200 meter    
           
5 1880 TOYE SIMON ABM Jongens Miniemen 32.02
           
Meisjes kadetten: 200 meter  
           
5 1885 TURPYN JILL ABM Meisjes Kadetten 35.02
           
           
Jongens kadetten: 200 meter    
           
2 1283 VERSCHUERE GAUTHIER ABM Jongens kadetten 28.57
           
           
Heren seniors 1: 200 meter    
           
  1914 DELHAYE TJORVEN ABM Heren Seniors 1 30.01
           
           
    AFSTANDNUMMERS      
           
           
Meisjes benjamins: 600 meter    
           
5 2030 RAIA ALICIA ABM Meisjes Benjamins 2.30.11
6 1923 CLARYSSE PHILINE ABM Meisjes Benjamins 2.35.04
7 807 VERCRUYSSE MARGAUX MARKE Meisjes Benjamins 2.39.86
8 1948 TOYE FRAN ABM Meisjes Benjamins 2.40.77
           
           
Jongens pupillen: 600 meter    
           
6 1876 TOYE JASPER ABM Jongens Pupillen 2.17.16
7 1931 D'HONDT ALEX ABM Jongens Pupillen 2.29.94
           
Meisjes en jongens miniemen: 600 meter    
           
10 1880 TOYE SIMON ABM Jongens Miniemen 2.22.70
           
           
Jongens miniemen: 600 meter    
           
6 1880 TOYE SIMON ABM Jongens Miniemen 2.22.70
           
           
Meisjes kadetten: 600 meter    
           
4 1885 TURPYN JILL ABM Meisjes Kadetten 2.05.09
           
Jongens kadetten: 600 meter    
           
1 1283 VERSCHUERE GAUTHIER ABM Jongens kadetten 1.47.04
           
           
           
Heren seniors 1: 600 meter    
           
2 1914 DELHAYE TJORVEN ABM Heren Seniors 1 1.58.76
           
Heren veteranen 1: 600 meter    
           
2 1917 DELEU PETER ABM Heren Veteranen 1 1.53.64
           
           
    KAMPNUMMERS      
           
Jongens eendjes: kogel    
           
1 2029 DEKEYZER LEON ABM Jongens Eendjes 3m75
4 2244 RAIA MATHIS ABM Jongens Eendjes 2m88
           
Meisjes benjamins: Kogel    
           
3 1928 DEKEYZER MAELLE ABM Meisjes Benjamins 4m48
4 1923 CLARYSSE PHILINE ABM Meisjes Benjamins 4m45
5 807 VERCRUYSSE MARGAUX MARKE Meisjes Benjamins 4m23
6 1948 TOYE FRAN ABM Meisjes Benjamins 4m01
9 2030 RAIA ALICIA ABM Meisjes Benjamins 3m26
           
           
Jongens miniemen: Kogel    
           
3 1880 TOYE SIMON ABM Jongens Miniemen 6m37
           
           
Heren seniors 1: Ver    
           
2 1914 DELHAYE TJORVEN ABM Heren Seniors 1 3m12
           
Jongens pupillen: Kogel    
           
6 1931 D'HONDT ALEX ABM Jongens Pupillen 4m49
8 1876 TOYE JASPER ABM Jongens Pupillen 3m59
           
Meisjes kadetten: Ver    
           
4 1885 TURPYN JILL ABM Meisjes Kadetten 3m49
           
           
Jongens kadetten: Ver    
           
1 1283 VERSCHUERE GAUTHIER ABM Jongens kadetten 4m13

 

29 Maart Brigandloop 
Volledige uitslag  11,5KM Uitslag  
RANK Naam/Name Totaal    
40 Coulon Dominique 46'36"    
71 Isabel Vermeulen  50'31"    
82 Valerie Broeckmans 52'51"    
101 Filiep Sercu 54'28"    
113 Dirk Cottignies 55'54"    
         
Volledige uitslag  6KM  Uitslag  
RANK Naam/Name Totaal    
2 Bjarne Vanderbeken 18'53"    
23 Eveline Deblauwe 22'34"    
38 Peter Deleu 24'34"    
54 Tjorven Delhaye 27'38"    
         
Volledige uitslag  3KM  Uitslag  
RANK Naam/Name Totaal    
5 GAUTHIER VERSCHUERE 09'39"    
73 Nancy Bisschop 18'30"    

 

 

 

Zondag 3Maart 2019 Meulebeke  15° Veldloop 

 
           

Meisjes Eendjes - geboortejaar 2013 - 2012 - 270 m

           
10 2094 VANDERHAEGEN NOA ABM Meisjes Eendjes  
12 2093 VANDERHAEGEN LUCA ABM Meisjes Eendjes  
           

Jongens Eendjes - geboortejaar 2013 - 2012 - 270 m

 
           
1 2148 MALFAIT BRACEY ABM Jongens Eendjes  
3 2029 DEKEYZER LEON ABM Jongens Eendjes  
11 2244 RAIA MATHIS ABM Jongens Eendjes  
           

Meisjes Benjamins - geboortejaar 2011-10 - 700 m

 
           
5 2146 MALFAIT ELSEY ABM Meisjes Benjamins  
9 2030 RAIA ALICIA ABM Meisjes Benjamins  
10 1948 TOYE FRAN ABM Meisjes Benjamins  
           

Personen met een beperking - jongens - heren - 900 m

 
           
1   DELHAEYE TJORVEN SOMIVAL personen met bep  
           

Personen met een beperking - meisjes/dames - 900 m

 
1   LANNEAU INGE SOMIVAL personen met bep  
2   DEVOS KIRSTEN SOMIVAL personen met bep  
           

Jongens Pupillen - geboortejaar 2009-08 - 900 m

           
3 2145 MALFAIT MAURY ABM Jongens Pupillen  
5 1876 TOYE JASPER ABM Jongens Pupillen  
           

Jongens Miniemen - geboortejaar 07-06 - 1750 m

 
           
2 2239 COURTENS ROEL ABM Jongens Miniemen  
8 2147 MALFAIT STANNY ABM Jongens Miniemen  
12 1880 TOYE SIMON ABM Jongens Miniemen  
           

Meisjes Kadetten - geboortejaar 05-04 - 1750 m

           
5 1885 TURPYN JILL ABM Meisjes Kadetten  
           

Jongens Kadetten - geboortejaar 05-04 - 2600 m

 
1 1283 VERSCHUERE GAUTHIER ABM Jongens kadetten  
           
           

Dames Sportiva's 2 - geboortejaar 68-59 - 1750 m

 
           
4 1910 YSERBYT MIA ABM Dames Sportiva's 2  
           

Dames Sportiva's 3 - geboortejaar 58 en vroeger - 1750 m

 
           
5 1911 GEERAERT RIKA ABM Dames Sportiva's 3  
           

Heren Veteranen 1 - geboortejaar 78-69 - 3500 m

 
           
11 1917 DELEU PETER ABM Heren Veteranen 1  

 

Trail GentBrugse Meersen

Volledige uitslag  12KM  
RANK Naam/Name Totaal  
1 Evelien Deblauwe 52'15"  

 

2 Maart  Daiselrun

Volledige uitslag  11 KM Totale uitslag
RANK Naam/Name Totaal
20 Bart Verbeke 39'59"
28 Ousman Admad 41'48"
31 Dominique Coulon 42'45"
59 Isabel Vermeulen 46'50"
79 Valerie Broeckmans 49'33"
97 Dirk Cottignies 51'20"
99 Filiep Sercu 51'23"
125 Wim Goddyn 55'10"
     
Volledige uitslag  3,6KM  
RANK Naam/Name Totaal
12 Peter Deleu  

 

23 Febr Le jogging du printemps Bury

Volledige uitslag  10,7KM  
RANK Naam/Name Totaal  
30 Dominique Coulon 41'40"  
5D Isabel Vermeulen 46'36" 1ste

 

17 Febr Dottenijs

Volledige uitslag  10KM  
  Naam/Name Totaal
2 Evelien Deblauwe 41'08"
  Dirk Cottignies 46'39"

 

 

 

45e Veldloop V.A.C. Beveren-Leie                         Zondag 17 februari 2019

Memorial Etienne Demeyer

Meisjes Eendjes - geboortejaar 2012 - 2013 (280 m)

13 2093 VANDERHAEGEN LUCA ABM Meisjes Eendjes
14 2094 VANDERHAEGEN NOA ABM Meisjes Eendjes
         

Jongens Eendjes - geboortejaar 2012 - 2013 (280 m)

3 2029 DEKEYZER LEON ABM Jongens Eendjes
10 2244 RAIA MATHIS ABM Jongens Eendjes
         

Meisjes Benjamins - geboortejaar 2010 - 2011 (550 m)

11 2030 RAIA ALICIA ABM Meisjes Benjamins
12 1948 TOYE FRAN ABM Meisjes Benjamins
19 1932 D'HONDT EMMA ABM Meisjes Eendjes
         

Jongens Benjamins - geboortejaar 2010 - 2011 (550 m)

15 2142 TAVEIRNE LEWIS ABM Jongens Benjamins
         

Meisjes Pupillen - geboortejaar 2008 - 2009 (900 m)

8 2141 TAVEIRNE ALEXX ABM Meisjes Pupillen
         

Jongens Pupillen - geboortejaar 2008 - 2009 (900 m)

6 2108 CUVELIER WOUT ABM Jongens Pupillen
11 1931 D'HONDT ALEX ABM Jongens Pupillen
         

Andersvaliden - Heren

1 440 DELHAEYE TJORVEN SOMIVAL Andersvaliden Heren
         

Meisjes Miniemen - geboortejaar 2006 - 2007 (1250 m)

8 2026 DEBLEECKER ELLEN ABM Meisjes Miniem
         

Jongens Miniemen - geboortejaar 2006 - 2007 (1480 m)

4 2239 COURTENS ROEL ABM Jongens Miniem
6 2092 BOUCIQUE WANNES ABM Jongens Miniem
13 1880 TOYE SIMON ABM Jongens Miniem
         

Jongens Kadetten - geboortejaar 2004 - 2005 (2600 m)

1 1283 VERSCHUERE GAUTHIER ABM Jongens kadet
         

Dames Sportiva's 3 - geboortejaar 1958 en vroeger (2600 m)

3 1911 GEERAERT RIKA ABM Dames Sport 3
         

Heren Veteranen 1 - geboortejaar 1969 - 1978  (3820 m)

12 1917 DELEU PETER ABM Heren Vet 1
         

Heren Seniores 2 - geboortejaar 1979 - 1988 (3820 m)

2 487 VANDERBEKEN BJARNE MARKE Heren Seniors 2

 

 

10 Jan Uitslag parkloop Dadizele2019

Meisjes Eendjes - geboortejaar 2013 - 2012 - 400 m

       
12 2094 VANDERHAEGEN NOA ABM
13 2093 VANDERHAEGEN LUCA ABM
       
       

Jongens Eendjes - geboortejaar 2013 - 2012 - 400 m

       
3 2148 MALFAIT BRACEY ABM
15 2244 RAIA MATHIS ABM

Meisjes Benjamins - geboortejaar 2011-10 - 654 m

       
5 2146 MALFAIT ELSEY ABM
10 2030 RAIA ALICIA ABM
12 1927 DECLERCK LARA ABM
15 1948 TOYE FRAN ABM
17 1923 CLARYSSE PHILINE ABM
19 1932 D'HONDT EMMA ABM
26 2149 JIRANI KAWTAR ABM
       

Personen met een beperking - jongens/heren - 654 m

       
       
1 1914 DELHAYE TJORVEN ABM

Jongens Pupillen - geboortejaar 2009-08 - 1056 m

       
7 2145 MALFAIT MAURY ABM
9 1875 BERINGHS KAMIEL ABM
19 1931 D'HONDT ALEX ABM
       

Meisjes Miniemen - geboortejaar 07-06 - 1511 m

11 1921 BEAUCARNE GRIET ABM
       

Jongens Miniemen - geboortejaar 07-06 - 1511 m

       
4 2239 COURTENS ROEL ABM
8 2147 MALFAIT STANNY ABM
14 1880 TOYE SIMON ABM
       
       

Meisjes Kadetten - geboortejaar 05-04 - 1798 m

       
4 1885 TURPYN JILL ABM
7 1881 BULS MARTHE ABM
       

Jongens Kadetten - geboortjeaar 05-04 -  2540 m

       
2 1283 VERSCHUERE GAUTHIER ABM
       

Dames Sportiva's 3 - geboortejaar 58 en vroeger - 1798 m

       
4 1911 GEERAERT RIKA ABM
       

Heren Veteranen 1 - geboortejaar 78-69 - 3737 m

       
13 1917 DELEU PETER ABM

 

10 Feb Winterloop Deinze 

Volledige uitslag  13,2KM  Uitslag
RANK Naam/Name Totaal
53 Filiep Sercu  1u05'32"

 

 

9 Feb  Trial Het Leem Eeklo

Volledige uitslag  21,1KM  
RANK Naam/Name Totaal  
28 Dominique Coulon 1u44'  
1dame  Isabel Vermeulen 1u52' 1 ste

 

3 Feb Toost Toast Run Boezinge

Volledige uitslag  4KM  
RANK Naam/Name Totaal
20 Deleu Peter 16'00"
     

 

3 Feb Toost Toast Run Boezinge

Volledige uitslag  12,4KM  Uitslag
RANK Naam/Name Totaal  Cat.
40 Coulon Dominique 48'51"  3de
63 Isabel Vermeulen  53'57"  1ste
65 Romain Ossieur 54'16"  2de
75 De Rynck filip 55'31"  3de
96 Sercu Fliep 58'44  

 

13Jan Fintro Corrida Lombardsijde

Volledige uitslag  5,5KM  Uitslag
RANK Naam/Name Totaal
2 Evelien Deblauwe 22'41"
18 Peter Deleu  24'04"
Volledige uitslag  10KM HEREN  
RANK Naam/Name Totaal
98 Filip De Rynck 46'23"
124 Siggi Remmerie 48'08"
138 Dirk Cottignies 49'31"
167 Geert Buyse 51'26"
DAMES
23 Lut Vandenbusche 53'47"
65 Mia Yserbyt 1u14'11"

 

5 Jan Filou happy new years run Zele

Volledige uitslag  5,1KM Uitslag
RANK Naam/Name Totaal  
6 Evelien Deblauwe 19'32"  1ste D

 

2 Jan Koksijde

Volledige uitslag  5,1KM  
RANK Naam/Name Totaal
14 Peter Deleu 21'10"