28 juli Reningelst loopt 

Volledige uitslag  5,6 KM cat
RANK Naam/Name Totaal  
1 Deblauwe Eveline 22'30" 1ste

 

21 juli Trail de Rendeusienne

Volledige uitslag  23 KM  
RANK Naam/Name Totaal
1 Deblauwe Eveline 02:00:00

 

 

 

12 juniFranco-Belgerun Wervik 

Volledige uitslag  10 KM  uitslag
RANK Naam/Name Totaal
12 Nicolas Vanhuysse 38'35"
82 Romain Ossieur 46'34"
84 Luc De Lombaert 46'55"
145 Pascale Ameye 53'59"

 

 29 Juni Wallemoteloop Izegem

Volledige uitslag  14 KM  
RANK Naam/Name Totaal
2 Nicolas Vanhuysse 58'12"

 

21Juni Nacht van  West-Vlaanderen Torhout 

Volledige uitslag 10 KM Uitslag
RANK Naam/Name Totaal KM/u
309 Lingier David 47'56" 12,28
588 Hooghe Vanessa 54'33" 10,81
Volledige uitslag  21 KM  
RANK Naam/Name Totaal  
72 Dominique Coulon 1u26'49" 14,57
133 Vermeulen Isabel 1u33'15" 13,55

 

15 juni 45 ste Breugelloop

Volledige uitslag 4,5 KM cat
RANK Naam/Name Totaal
26 Tjorven Delhaye 21'13"
     
Volledige uitslag  10 KM  
RANK Naam/Name Totaal
9 Dominique Coulon 38'45"
18 Deconinck Leentje 42'39"
22 Vermeulen Isabel 42'55"
42 Dirk Cottignies 46'06

 

10 juni Fintro kortijk loopt voor Think-pink

Volledige uitslag 4,5 KM 1155 Deelnemers  
RANK Naam/Name Totaal KM/u  
10 Bizourane Mohammed 15'14" 17,74  
26 Verscheure Gauthier 16'34" 16,31  
45 Peter Deleu 18'08" 14,90  
192 Vandepitte marnix 22'12" 12,17  
311 Vermoortele Aran 24'38" 10,96  
342 Taveirne Luc 25'09" 10,74  
365 D'Haene Francios  25'32" 10,57  
593 Vandenbossche Philip 27'58" 9,66  
595 Colle Kaat 27'59" 9,65  
732 Vanhee Els 29'12" 9,25  
735 Rigole Ingrid 29,13" 9,24  
788 Huyghe Angelique 29'38" 9,12  
865 Declercq Jan 30'19" 8,91  
871 Cottegnie Wesley 30'20" 8,90  
         
Volledige uitslag  11 KM  1340 deelnemers  
RANK Naam/Name Totaal    
4 Vanderbeken Bjarn 37'45" 17,49  
27 Robin Soenen 40'46" 16,20  
48 Dominique Coulon 42'50" 15,41  
111 Vermeulen Isabel 46'40" 14,15  
124 Deconinck Leentje 47'03" 14,03  
135 De Rynck Philipe 47'16" 13,97  
211 Secru Filiep 49'13" 13,41  
229 Dirk Cottignies 49'32" 13,33  
365 Lingier David 52'45" 12,51  
704 Eeckhout Martin 59'33" 11,09  
802 Hooghe Vanessa 1u01'15" 10,78  
811 Ameye Pascale 1u01'20" 11,76  
989 Seys Dorine 1u05'03" 10,15  
1067 Lambrecht Rita 1u06'51" 9,87  
1323 Michelle Lefevre 1u21'51" 8,06  

 

8 Juni Piste meeting AC Sodibrug

   

MEISJES BENJAMINS

 

60m - ALG KLASSEMENT

7 1948 TOYE FRAN 10,99 ABM Meisjes Benjamins BISSEGEM
8 1927 DECLERCK LARA 11,06 ABM Meisjes Benjamins MARKE
11 1923 CLARYSSE PHILINE 11,38 ABM Meisjes Benjamins KORTRIJK
             
   

JONGENS PUPILLEN

 

60m - ALG KLASSEMENT

4 1876 TOYE JASPER 9,33 ABM Jongens Pupillen BISSEGEM
             
   

JONGENS MINIEMEN

 

 

 

60m

4 1880 TOYE SIMON 9,58 ABM Jongens Miniemen BISSEGEM
             
   

HEREN JUNIORS - SENIORS 1

 

 

 

300m

2 1914 DELHAYE TJORVEN 48,80 ABM Heren Seniors 1 MENEN
             
   

MEISJES BENJAMINS

 

 

 

800m

7 1927 DECLERCK LARA 03:30,87 ABM Meisjes Benjamins MARKE
8 1923 CLARYSSE PHILINE 03:32,66 ABM Meisjes Benjamins KORTRIJK
9 1948 TOYE FRAN 03:45,57 ABM Meisjes Benjamins BISSEGEM
             
   

JONGENS PUPILLEN

 

800m - INDIVIDUEEL KLASSEMENT

8 1876 TOYE JASPER 03:09,25 ABM Jongens Pupillen BISSEGEM
             
   

JONGENS MINIEMEN

 

800m - INDIVIDUEEL KLASSEMENT

5 1880 TOYE SIMON 03:12,64 ABM Jongens Miniemen BISSEGEM
             
   

JONGENS KADETTEN

 

800m - INDIVIDUEEL KLASSEMENT

1 1283 VERSCHUERE GAUTHIER 02:28,03 ABM Jongens Kadetten KUURNE
             
   

DAMES SENIORES 2 

 

5000m - INDIVIDUEEL KLASSEMENT

1 1907 DECONINCK LEENTJE 21:13,67 ABM Dames Seniores 2 AALBEKE
             
   

HEREN SENIORS 1

 

5000m - INDIVIDUEEL KLASSEMENT

6 1914 DELHAYE TJORVEN 23:34,21 ABM Heren Seniors 1 MENEN
             
R21c   HEREN SENIORS 2   5000m - INDIVIDUEEL KLASSEMENT
1 831 VERHAMME KOEN 17:17,93 ABM Heren Seniors 2  
             
   

MEISJES BENJAMINS

 

 

 

Hockeybal

2 1923 CLARYSSE PHILINE 13m55 ABM Meisjes Benjamins KORTRIJK
4 1948 TOYE FRAN 10m66 ABM Meisjes Benjamins BISSEGEM
10 1927 DECLERCK LARA 8m07 ABM Meisjes Benjamins MARKE
             
   

JONGENS PUPILLEN

 

 

 

Hockeybal

9 1876 TOYE JASPER 14m28 ABM Jongens Pupillen BISSEGEM
             
   

JONGENS MINIEMEN

 

 

 

Speer (600gr)

1 1880 TOYE SIMON 19m73 ABM Jongens Miniemen BISSEGEM
             
   

JONGENS KADETTEN

 

 

 

Speer (600gr)

3 1283 VERSCHUERE GAUTHIER 14m32 ABM Jongens Kadetten KUURNE
             
   

HEREN SENIORS 1

 

 

 

Speer (800Gr)

1 1914 DELHAYE TJORVEN 10m19 ABM Heren Seniors 1 MENEN

 

 

Nationale Special olympics 

Volledige uitslag 1500M     
RANK Naam/Name Totaal    
1 Tjorven Delhaye 5'30" Goud  
         
Volledige uitslag 5000 M     
RANK Naam/Name Totaal    
5 Tjorven Delhaye 23'14"    
         
 uitslag verspringen    
RANK Naam/Name Totaal    
6 Tjorven Delhaye 3m65    
         

 

2 juni McBride-run 

Volledige uitslag  21 KM uitslag  
RANK Naam/Name Totaal    
142 Leentje Deconinck 1u42'43" F35 2de 
         

 

2 juni Mini McBride-run 
Volledige uitslag 7 KM  uitslag  
RANK Naam/Name Totaal    
3 Bjarne Vanderbeken 24'23"    
         

 

19 Mei Dwars door Maldegem
Volledige uitslag  10KM Uitslag  
RANK Naam/Name Totaal    
1
Bjarne Vanderbeken 
35'11"    
         

  

17 Mei Grensloop Menen 

Volledige uitslag  5 KM uitslag  Cat
RANK Naam/Name Totaal    
20 Deblauwe Eveline 18'12"    2de
         
         
Volledige uitslag  10 KM uitslag  
RANK Naam/Name Totaal    
10 Robin Soenen 33'16 H-30j 3de
40 Dominique Coulon 37'05"    
84 Vermeulen Isabel 39'56"    
42 Dirk Cottignies 43'38" H+60 4de

 

 

12 Mei Great Breweries Marathon Puurs

Volledige uitslag  42,1KM  
RANK Naam/Name Totaal
2 Leentje Deconinck 03:28:06
     

 

10 Mei Dwars over de mandel

Volledige uitslag  3,5KM  Uitslag
RANK Naam/Name Totaal  
25 Eveline Deblauwe 12'53" 2D
       

 

4 Mei Houtlandcriterium Gistel

Volledige uitslag  10KM  Uitslag
RANK Naam/Name Totaal
106 Dirk Cottigies 00:46:34
     

 

22 april Prestorun Ichtegem

Volledige uitslag  10,3KM  
RANK Naam/Name Totaal
5 Bjarne Vanderbeken 35'32"
85 Cottignies Dirk 48'04"

 

20 april Ginsteloop Oostrozebeke

Volledige uitslag  10 KM  
RANK Naam/Name Totaal
37 Cottignies Dirk 47'03"

 

13 April Rudy Bekaert Run Rollegem-Kapelle

Volledige uitslag  13KM  
RANK Naam/Name Totaal
28 Ousman 49'42"
41 Coulon Dominique 51'35"
43 Eveline Deblauwe 51'45"
61 De Rynck Filip 55'02"
66 Isabel Vermeulen  55'33"
87 Dirk Cottignies 58'46"
105 Peter Deleu 1u01'37"
107 Vandenbussche Lut 1u01'47"
     
Volledige uitslag  4,5KM  
RANK Naam/Name Totaal
3 Bjarne Vanderbeken 13'50"

 

6april Houtlandcriterium Torhout

Volledige uitslag 5,9 KM  
RANK Naam/Name Totaal
29 Cottignies Dirk 28'01"

 

    SPURTNUMMERS      
           
Jongens eendjes: 200 meter    
           
1 2029 DEKEYZER LEON ABM Jongens Eendjes 41.11
4 2244 RAIA MATHIS ABM Jongens Eendjes 47.06
           
Meisjes Benjamins: 200 meter Reeks 1  
           
2 1948 TOYE FRAN ABM Meisjes Benjamins 36.81
4 1928 DEKEYZER MAELLE ABM Meisjes Benjamins 37.56
5 1923 CLARYSSE PHILINE ABM Meisjes Benjamins 40.46
           
Meisjes Benjamins: 200 meter Reeks 2  
           
2 2030 RAIA ALICIA ABM Meisjes Benjamins 36.52
4 807 VERCRUYSSE MARGAUX MARKE Meisjes Benjamins 42.10
           
Jongens pupillen: 200 meter Reeks 1  
           
2 1931 D'HONDT ALEX ABM Jongens Pupillen 33.98
           
Jongens pupillen: 200 meter Reeks 2  
           
3 1876 TOYE JASPER ABM Jongens Pupillen 32.95
           
           
Jongens miniemen: 200 meter    
           
5 1880 TOYE SIMON ABM Jongens Miniemen 32.02
           
Meisjes kadetten: 200 meter  
           
5 1885 TURPYN JILL ABM Meisjes Kadetten 35.02
           
           
Jongens kadetten: 200 meter    
           
2 1283 VERSCHUERE GAUTHIER ABM Jongens kadetten 28.57
           
           
Heren seniors 1: 200 meter    
           
  1914 DELHAYE TJORVEN ABM Heren Seniors 1 30.01
           
           
    AFSTANDNUMMERS      
           
           
Meisjes benjamins: 600 meter    
           
5 2030 RAIA ALICIA ABM Meisjes Benjamins 2.30.11
6 1923 CLARYSSE PHILINE ABM Meisjes Benjamins 2.35.04
7 807 VERCRUYSSE MARGAUX MARKE Meisjes Benjamins 2.39.86
8 1948 TOYE FRAN ABM Meisjes Benjamins 2.40.77
           
           
Jongens pupillen: 600 meter    
           
6 1876 TOYE JASPER ABM Jongens Pupillen 2.17.16
7 1931 D'HONDT ALEX ABM Jongens Pupillen 2.29.94
           
Meisjes en jongens miniemen: 600 meter    
           
10 1880 TOYE SIMON ABM Jongens Miniemen 2.22.70
           
           
Jongens miniemen: 600 meter    
           
6 1880 TOYE SIMON ABM Jongens Miniemen 2.22.70
           
           
Meisjes kadetten: 600 meter    
           
4 1885 TURPYN JILL ABM Meisjes Kadetten 2.05.09
           
Jongens kadetten: 600 meter    
           
1 1283 VERSCHUERE GAUTHIER ABM Jongens kadetten 1.47.04
           
           
           
Heren seniors 1: 600 meter    
           
2 1914 DELHAYE TJORVEN ABM Heren Seniors 1 1.58.76
           
Heren veteranen 1: 600 meter    
           
2 1917 DELEU PETER ABM Heren Veteranen 1 1.53.64
           
           
    KAMPNUMMERS      
           
Jongens eendjes: kogel    
           
1 2029 DEKEYZER LEON ABM Jongens Eendjes 3m75
4 2244 RAIA MATHIS ABM Jongens Eendjes 2m88
           
Meisjes benjamins: Kogel    
           
3 1928 DEKEYZER MAELLE ABM Meisjes Benjamins 4m48
4 1923 CLARYSSE PHILINE ABM Meisjes Benjamins 4m45
5 807 VERCRUYSSE MARGAUX MARKE Meisjes Benjamins 4m23
6 1948 TOYE FRAN ABM Meisjes Benjamins 4m01
9 2030 RAIA ALICIA ABM Meisjes Benjamins 3m26
           
           
Jongens miniemen: Kogel    
           
3 1880 TOYE SIMON ABM Jongens Miniemen 6m37
           
           
Heren seniors 1: Ver    
           
2 1914 DELHAYE TJORVEN ABM Heren Seniors 1 3m12
           
Jongens pupillen: Kogel    
           
6 1931 D'HONDT ALEX ABM Jongens Pupillen 4m49
8 1876 TOYE JASPER ABM Jongens Pupillen 3m59
           
Meisjes kadetten: Ver    
           
4 1885 TURPYN JILL ABM Meisjes Kadetten 3m49
           
           
Jongens kadetten: Ver    
           
1 1283 VERSCHUERE GAUTHIER ABM Jongens kadetten 4m13

 

29 Maart Brigandloop 
Volledige uitslag  11,5KM Uitslag  
RANK Naam/Name Totaal    
40 Coulon Dominique 46'36"    
71 Isabel Vermeulen  50'31"    
82 Valerie Broeckmans 52'51"    
101 Filiep Sercu 54'28"    
113 Dirk Cottignies 55'54"    
         
Volledige uitslag  6KM  Uitslag  
RANK Naam/Name Totaal    
2 Bjarne Vanderbeken 18'53"    
23 Eveline Deblauwe 22'34"    
38 Peter Deleu 24'34"    
54 Tjorven Delhaye 27'38"    
         
Volledige uitslag  3KM  Uitslag  
RANK Naam/Name Totaal    
5 GAUTHIER VERSCHUERE 09'39"    
73 Nancy Bisschop 18'30"    

 

 

 

Zondag 3Maart 2019 Meulebeke  15° Veldloop 

 
           

Meisjes Eendjes - geboortejaar 2013 - 2012 - 270 m

           
10 2094 VANDERHAEGEN NOA ABM Meisjes Eendjes  
12 2093 VANDERHAEGEN LUCA ABM Meisjes Eendjes  
           

Jongens Eendjes - geboortejaar 2013 - 2012 - 270 m

 
           
1 2148 MALFAIT BRACEY ABM Jongens Eendjes  
3 2029 DEKEYZER LEON ABM Jongens Eendjes  
11 2244 RAIA MATHIS ABM Jongens Eendjes  
           

Meisjes Benjamins - geboortejaar 2011-10 - 700 m

 
           
5 2146 MALFAIT ELSEY ABM Meisjes Benjamins  
9 2030 RAIA ALICIA ABM Meisjes Benjamins  
10 1948 TOYE FRAN ABM Meisjes Benjamins  
           

Personen met een beperking - jongens - heren - 900 m

 
           
1   DELHAEYE TJORVEN SOMIVAL personen met bep  
           

Personen met een beperking - meisjes/dames - 900 m

 
1   LANNEAU INGE SOMIVAL personen met bep  
2   DEVOS KIRSTEN SOMIVAL personen met bep  
           

Jongens Pupillen - geboortejaar 2009-08 - 900 m

           
3 2145 MALFAIT MAURY ABM Jongens Pupillen  
5 1876 TOYE JASPER ABM Jongens Pupillen  
           

Jongens Miniemen - geboortejaar 07-06 - 1750 m

 
           
2 2239 COURTENS ROEL ABM Jongens Miniemen  
8 2147 MALFAIT STANNY ABM Jongens Miniemen  
12 1880 TOYE SIMON ABM Jongens Miniemen  
           

Meisjes Kadetten - geboortejaar 05-04 - 1750 m

           
5 1885 TURPYN JILL ABM Meisjes Kadetten  
           

Jongens Kadetten - geboortejaar 05-04 - 2600 m

 
1 1283 VERSCHUERE GAUTHIER ABM Jongens kadetten  
           
           

Dames Sportiva's 2 - geboortejaar 68-59 - 1750 m

 
           
4 1910 YSERBYT MIA ABM Dames Sportiva's 2  
           

Dames Sportiva's 3 - geboortejaar 58 en vroeger - 1750 m

 
           
5 1911 GEERAERT RIKA ABM Dames Sportiva's 3  
           

Heren Veteranen 1 - geboortejaar 78-69 - 3500 m

 
           
11 1917 DELEU PETER ABM Heren Veteranen 1  

 

Trail GentBrugse Meersen

Volledige uitslag  12KM  
RANK Naam/Name Totaal  
1 Evelien Deblauwe 52'15"  

 

2 Maart  Daiselrun

Volledige uitslag  11 KM Totale uitslag
RANK Naam/Name Totaal
20 Bart Verbeke 39'59"
28 Ousman Admad 41'48"
31 Dominique Coulon 42'45"
59 Isabel Vermeulen 46'50"
79 Valerie Broeckmans 49'33"
97 Dirk Cottignies 51'20"
99 Filiep Sercu 51'23"
125 Wim Goddyn 55'10"
     
Volledige uitslag  3,6KM  
RANK Naam/Name Totaal
12 Peter Deleu  

 

23 Febr Le jogging du printemps Bury

Volledige uitslag  10,7KM  
RANK Naam/Name Totaal  
30 Dominique Coulon 41'40"  
5D Isabel Vermeulen 46'36" 1ste

 

17 Febr Dottenijs

Volledige uitslag  10KM  
  Naam/Name Totaal
2 Evelien Deblauwe 41'08"
  Dirk Cottignies 46'39"

 

 

 

45e Veldloop V.A.C. Beveren-Leie                         Zondag 17 februari 2019

Memorial Etienne Demeyer

Meisjes Eendjes - geboortejaar 2012 - 2013 (280 m)

13 2093 VANDERHAEGEN LUCA ABM Meisjes Eendjes
14 2094 VANDERHAEGEN NOA ABM Meisjes Eendjes
         

Jongens Eendjes - geboortejaar 2012 - 2013 (280 m)

3 2029 DEKEYZER LEON ABM Jongens Eendjes
10 2244 RAIA MATHIS ABM Jongens Eendjes
         

Meisjes Benjamins - geboortejaar 2010 - 2011 (550 m)

11 2030 RAIA ALICIA ABM Meisjes Benjamins
12 1948 TOYE FRAN ABM Meisjes Benjamins
19 1932 D'HONDT EMMA ABM Meisjes Eendjes
         

Jongens Benjamins - geboortejaar 2010 - 2011 (550 m)

15 2142 TAVEIRNE LEWIS ABM Jongens Benjamins
         

Meisjes Pupillen - geboortejaar 2008 - 2009 (900 m)

8 2141 TAVEIRNE ALEXX ABM Meisjes Pupillen
         

Jongens Pupillen - geboortejaar 2008 - 2009 (900 m)

6 2108 CUVELIER WOUT ABM Jongens Pupillen
11 1931 D'HONDT ALEX ABM Jongens Pupillen
         

Andersvaliden - Heren

1 440 DELHAEYE TJORVEN SOMIVAL Andersvaliden Heren
         

Meisjes Miniemen - geboortejaar 2006 - 2007 (1250 m)

8 2026 DEBLEECKER ELLEN ABM Meisjes Miniem
         

Jongens Miniemen - geboortejaar 2006 - 2007 (1480 m)

4 2239 COURTENS ROEL ABM Jongens Miniem
6 2092 BOUCIQUE WANNES ABM Jongens Miniem
13 1880 TOYE SIMON ABM Jongens Miniem
         

Jongens Kadetten - geboortejaar 2004 - 2005 (2600 m)

1 1283 VERSCHUERE GAUTHIER ABM Jongens kadet
         

Dames Sportiva's 3 - geboortejaar 1958 en vroeger (2600 m)

3 1911 GEERAERT RIKA ABM Dames Sport 3
         

Heren Veteranen 1 - geboortejaar 1969 - 1978  (3820 m)

12 1917 DELEU PETER ABM Heren Vet 1
         

Heren Seniores 2 - geboortejaar 1979 - 1988 (3820 m)

2 487 VANDERBEKEN BJARNE MARKE Heren Seniors 2

 

 

10 Jan Uitslag parkloop Dadizele2019

Meisjes Eendjes - geboortejaar 2013 - 2012 - 400 m

       
12 2094 VANDERHAEGEN NOA ABM
13 2093 VANDERHAEGEN LUCA ABM
       
       

Jongens Eendjes - geboortejaar 2013 - 2012 - 400 m

       
3 2148 MALFAIT BRACEY ABM
15 2244 RAIA MATHIS ABM

Meisjes Benjamins - geboortejaar 2011-10 - 654 m

       
5 2146 MALFAIT ELSEY ABM
10 2030 RAIA ALICIA ABM
12 1927 DECLERCK LARA ABM
15 1948 TOYE FRAN ABM
17 1923 CLARYSSE PHILINE ABM
19 1932 D'HONDT EMMA ABM
26 2149 JIRANI KAWTAR ABM
       

Personen met een beperking - jongens/heren - 654 m

       
       
1 1914 DELHAYE TJORVEN ABM

Jongens Pupillen - geboortejaar 2009-08 - 1056 m

       
7 2145 MALFAIT MAURY ABM
9 1875 BERINGHS KAMIEL ABM
19 1931 D'HONDT ALEX ABM
       

Meisjes Miniemen - geboortejaar 07-06 - 1511 m

11 1921 BEAUCARNE GRIET ABM
       

Jongens Miniemen - geboortejaar 07-06 - 1511 m

       
4 2239 COURTENS ROEL ABM
8 2147 MALFAIT STANNY ABM
14 1880 TOYE SIMON ABM
       
       

Meisjes Kadetten - geboortejaar 05-04 - 1798 m

       
4 1885 TURPYN JILL ABM
7 1881 BULS MARTHE ABM
       

Jongens Kadetten - geboortjeaar 05-04 -  2540 m

       
2 1283 VERSCHUERE GAUTHIER ABM
       

Dames Sportiva's 3 - geboortejaar 58 en vroeger - 1798 m

       
4 1911 GEERAERT RIKA ABM
       

Heren Veteranen 1 - geboortejaar 78-69 - 3737 m

       
13 1917 DELEU PETER ABM

 

10 Feb Winterloop Deinze 

Volledige uitslag  13,2KM  Uitslag
RANK Naam/Name Totaal
53 Filiep Sercu  1u05'32"

 

 

9 Feb  Trial Het Leem Eeklo

Volledige uitslag  21,1KM  
RANK Naam/Name Totaal  
28 Dominique Coulon 1u44'  
1dame  Isabel Vermeulen 1u52' 1 ste

 

3 Feb Toost Toast Run Boezinge

Volledige uitslag  4KM  
RANK Naam/Name Totaal
20 Deleu Peter 16'00"
     

 

3 Feb Toost Toast Run Boezinge

Volledige uitslag  12,4KM  Uitslag
RANK Naam/Name Totaal  Cat.
40 Coulon Dominique 48'51"  3de
63 Isabel Vermeulen  53'57"  1ste
65 Romain Ossieur 54'16"  2de
75 De Rynck filip 55'31"  3de
96 Sercu Fliep 58'44  

 

13Jan Fintro Corrida Lombardsijde

Volledige uitslag  5,5KM  Uitslag
RANK Naam/Name Totaal
2 Evelien Deblauwe 22'41"
18 Peter Deleu  24'04"
Volledige uitslag  10KM HEREN  
RANK Naam/Name Totaal
98 Filip De Rynck 46'23"
124 Siggi Remmerie 48'08"
138 Dirk Cottignies 49'31"
167 Geert Buyse 51'26"
DAMES
23 Lut Vandenbusche 53'47"
65 Mia Yserbyt 1u14'11"

 

5 Jan Filou happy new years run Zele

Volledige uitslag  5,1KM Uitslag
RANK Naam/Name Totaal  
6 Evelien Deblauwe 19'32"  1ste D

 

2 Jan Koksijde

Volledige uitslag  5,1KM  
RANK Naam/Name Totaal
14 Peter Deleu 21'10"