ABM pistemeeting 27/04/2019    
           
MEISJES EENDJES 80m REEKS 1  
           
1 1434 DESCHODT AMALIA VACBL Meisjes Eendjes 14.71
2 1202 HAERINCK LENTHEL AVI Meisjes Eendjes 15.56
3 2045 DE BUE JENTE VACBL Meisjes Eendjes 17.25
4 1501 SAELENS ISMENE VAD Meisjes Kuikentjes 18.84
           
JONGENS EENDJES 80m REEKS 1  
           
1 2085 VANDECASTEELE MATHIS AVI Jongens Eendjes 15.46
2 809 DE BUE WARRE #N/B #N/B 15.65
3 2122 DESCHODT KORNEEL VACBL Jongens Kuikentjes 16.93
4 2227 DOBBELAERE JACK AVI Jongens Eendjes 18.70
           
JONGENS EENDJES 80m REEKS 2  
    80m      
1 2029 DEKEYZER LEON ABM Jongens Eendjes 14.51
2 2244 RAIA MATHIS ABM Jongens Eendjes 16.43
3 1200 BUYSE LARS AVI Jongens Eendjes 17.04
           
MEISJES BENJAMINS 80M REEKS 1  
           
1 1005 NINCLAUS LOBKE AVI Meisjes Benjamins 14.30
2 2030 RAIA ALICIA ABM Meisjes Benjamins 14.68
3 1927 DECLERCK LARA ABM Meisjes Benjamins 15.09
4 1923 CLARYSSE PHILINE ABM Meisjes Benjamins 15.61
5 1003 DEMOL OONA AVI Meisjes Benjamins 16.50
6 2279 DESMET AMBER VAD Meisjes Benjamins 16.82
           
MEISJES BENJAMINS 80M REEKS 2  
           
1 1210 MAES ILONE AVI Meisjes Benjamins 13.90
2 2260 CLAEYS IMANI VAD Meisjes Benjamins 14.19
3 1928 DEKEYZER MAELLE ABM Meisjes Benjamins 14,45
4 2120 REDDE LENA DAPALO Meisjes Benjamins 14.68
5 1000 ANRAED CAMILLE AVI Meisjes Benjamins 14.90
           
JONGENS BENJAMINS 80M REEKS 2  
           
1 1011 HAERINCK MILLAU AVI Jongens Benjamins 13.36
2 2084 VANDECASTEELE THIBEAU AVI Jongens Benjamins 16.67
3 1500 SAELENS THIBO VAD Jongens Benjamins 13.96
4 2034 DOBBELAERE VIC AVI Jongens Benjamins 15.32
           
MEISJES PUPILLEN 100M REEKS 1  
           
1 1735 TERRYN LANA A.C. STADEN Meisjes Pupillen 16.89
2 1026 CLINCKEMAILLIE NAOMI AVI Meisjes Pupillen 17.31
3 1025 BUYSE AYCO AVI Meisjes Pupillen 18.16
           
MEISJES PUPILLEN 100M REEKS 2  
           
1 811 ZAHAFI AYA #N/B #N/B 15.45
2 1219 KETELS FLORE AVI Meisjes Pupillen 16.82
3 1508 DESMET JULIE VAD Meisjes Pupillen 17.46
4 2123 DENIJS LUNA VACBL Meisjes Pupillen 18.19
           
JONGENS PUPILLEN 100M REEKS 1  
           
1 2291 DAELS RUBE RTOM Jongens Pupillen 16.25
2 1861 MAES PEPIJN AVI Jongens Pupillen 16.84
3 1510 DE SMET LUCA VAD Jongens Pupillen 17.31
4 1950 VERMOORTELE ARAN ABM Jongens Pupillen 17.71
5 1829 DECLERCK TRISTAN RTOM Jongens Pupillen 18.02
           
MEISJES MINIEMEN 100M    
           
1 1660 DECLEIR FLORENCE A.C. STADEN Meisjes Miniemen 14.71
2 1040 DEBOUVER ALISON AVI Meisjes Miniemen 15.91
3 1338 DECLERCK SHANIA VACBL Meisjes Miniemen 16.37
4 1809 LIPS RHUNE RTOM Meisjes Miniemen 16.91
           
JONGENS MINIEMEN 100M REEKS1  
           
1 1669 DUPLACIE LAURENS A.C. STADEN Jongens Miniemen 14,23
2 1734 TERRYN SANDER A.C. STADEN Jongens Miniemen 15.21
3 1844 LEBRUN LUCA RTOM Jongens Miniemen 15.53
4 1045 DEVILLERS JERO AVI Jongens Miniemen 18.93
           
JONGENS MINIEMEN 100M REEKS2  
           
1 2116 DECEUNINCK WOUT RTOM Jongens Miniemen 13.47
2 1218 KETELS STEF AVI Jongens Miniemen 14.80
3 1051 VAN MOSSELVELDE MAXIM AVI Jongens Miniemen 15.48
4 1795 VANROBAEYS RUBEN RTOM Jongens Miniemen 16.67
           
MEISJES KADETTEN 100M    
           
1 1672 BEERNAERT EMILIE A.C. STADEN Meisjes Kadetten 14.69
2 1804 VANDECANDELAERE IOWANA RTOM Meisjes Kadetten 15.41
3 1515 POLFLIET ALANA AVI Meisjes Kadetten 15.73
4 1885 TURPYN JILL ABM Meisjes Kadetten 16,95
5 2290 SEGERS LAURA RTOM Meisjes Kadetten 17.82
           
JONGENS KADETTEN 100M    
           
1 1057 BUYSE JARNE AVI Jongens kadetten 14.54
2 1059 DEBOUVER DUSTIN AVI Jongens kadetten 15.67
           
DAMES SCHOLIEREN 100M    
           
1 1449 ANNE MARGAUX GTH Meisjes scholieren 14.59
2 1677 BEERNAERT JULIE A.C. STADEN Meisjes scholieren 14.86
3 1285 DECLERCK ELKE GTH Meisjes scholieren 15.12
4 1995 DEVOS KIRSTEN AVI Meisjes scholieren 18.31
           
HEREN SCHOLIEREN 100M    
           
1 1835 VANROBAEYS TOMAS RTOM Jongens scholieren 13,90
           
DAMES JUNIORES 200M    
           
1 1496 GOUHIE LOES DAPALO Dames Juniores 31.61
2 802 MAHIUE JODY RTOM Dames Juniores 37,33
3 1810 VANROBAEYS JOKE RTOM Dames Juniores 40,21
           
HEREN JUNIORES 200M    
           
1 1223 VAN HEUVELN JORDI AVI Heren Juniors 27.70
  803 ZAJDA ALEXIS #N/B #N/B 30.81
           
DAMES SENIORES 1 200M    
           
1 1070 CALLENS JANA AVI Dames Seniores 1 31.31
2 1071 VANHEE LISA AVI Dames Seniores 1 34.60
           
DAMES SPORTIVA'S 1 200M    
           
1 1689 MUYSSEN HEIDI A.C. STADEN Dames Sportiva's 1 34,64
2 1080 DESTATSBADER VICKY AVI Dames Sportiva's 1 35.38
3 1818 DEMETS JOKE RTOM Dames Sportiva's 1 47.78
           
HEREN SENIORES 1 200M    
           
1 808 MOHAMMED BIZOURANE ABM #N/B 27.43
4 1914 DELHAYE TJORVEN ABM Heren Seniors 1 30.18
3 1706 WALLICAN SIMON A.C. STADEN Heren Seniors 1 30.53
           
HEREN VETERANEN 1 200M    
           
1 2077 FERTEIN BENNY AVI Heren Veteranen 1 29,60
2 1996 MAES WIM AVI Heren Veteranen 1 33.69
           
HEREN VETERANEN 2 & 3 200M    
  1970 DESCHACHT JAN  SODIBRUG heren Veteranen 2 30.26
1 812 VANROKEGEM LUC   Heren Veteranen 3 31.32
2 1173 DE RAMMELAERE FRANKY AVI Heren Veteranen 2 32.39
3 1222 VAN HEUVELN HENDRIK AVI Heren Veteranen 2 32.68

 

ABM pistemeeting 27/04/2019    
           
BENJAMINS Jongens en Meisjes 800m    
           
1 1011 HAERINCK MILLAU AVI Jongens Benjamins 3.01.27
2 2084 VANDECASTEELE THIBEAU AVI Jongens Benjamins 3.06.84
3 1005 NINCLAUS LOBKE AVI Meisjes Benjamins 3.21.29
4 1210 MAES ILONE AVI Meisjes Benjamins 3.24.11
5 1000 ANRAED CAMILLE AVI Meisjes Benjamins 3.24.98
6 2034 DOBBELAERE VIC AVI Jongens Benjamins 3.28.19
7 1500 SAELENS THIBO VAD Jongens Benjamins 3.29.02
8 2260 CLAEYS IMANI VAD Meisjes Benjamins 3.31.60
9 2030 RAIA ALICIA ABM Meisjes Benjamins 3.34.82
10 1923 CLARYSSE PHILINE ABM Meisjes Benjamins 3.36.41
11 1927 DECLERCK LARA ABM Meisjes Benjamins 3.38.24
12 1003 DEMOL OONA AVI Meisjes Benjamins 4.02.01
13 2279 DESMET AMBER VAD Meisjes Benjamins 5.15.43
           
MEISJES BENJAMINS 800M    
           
1 1005 NINCLAUS LOBKE AVI Meisjes Benjamins 3.21.29
2 1210 MAES ILONE AVI Meisjes Benjamins 3.24.11
3 1000 ANRAED CAMILLE AVI Meisjes Benjamins 3.24.98
4 2260 CLAEYS IMANI VAD Meisjes Benjamins 3.31.60
5 2030 RAIA ALICIA ABM Meisjes Benjamins 3.34.82
6 1923 CLARYSSE PHILINE ABM Meisjes Benjamins 3.36.41
7 1927 DECLERCK LARA ABM Meisjes Benjamins 3.38.24
8 1003 DEMOL OONA AVI Meisjes Benjamins 4.02.01
9 2279 DESMET AMBER VAD Meisjes Benjamins 5.15.43
           
JONGENS BENJAMINS 800M    
           
1 1011 HAERINCK MILLAU AVI Jongens Benjamins 3.01.27
2 2084 VANDECASTEELE THIBEAU AVI Jongens Benjamins 3.06.84
3 2034 DOBBELAERE VIC AVI Jongens Benjamins 3.28.19
4 1500 SAELENS THIBO VAD Jongens Benjamins 3.29.02
           
PUPILLEN meisjes en jongens 800m    
           
1 1861 MAES PEPIJN AVI Jongens Pupillen 2.59.84
2 1735 TERRYN LANA A.C. STADEN Meisjes Pupillen 3.02.13
3 1026 CLINCKEMAILLIE NAOMI AVI Meisjes Pupillen 3.03.08
4 2291 DAELS RUBE RTOM Jongens Pupillen 3.07.40
5 1025 BUYSE AYCO AVI Meisjes Pupillen 3.08.93
6 1219 KETELS FLORE AVI Meisjes Pupillen 3.14.85
7 1508 DESMET JULIE VAD Meisjes Pupillen 3.33.33
8 2123 DENIJS LUNA VACBL Meisjes Pupillen 3.42.00
           
MEISJES PUPILLEN 800M    
           
1 1735 TERRYN LANA A.C. STADEN Meisjes Pupillen 3.02.13
2 1026 CLINCKEMAILLIE NAOMI AVI Meisjes Pupillen 3.03.08
3 1025 BUYSE AYCO AVI Meisjes Pupillen 3.08.93
4 1219 KETELS FLORE AVI Meisjes Pupillen 3.14.85
5 1508 DESMET JULIE VAD Meisjes Pupillen 3.33.33
6 2123 DENIJS LUNA VACBL Meisjes Pupillen 3.42.00
           
JONGENS PUPILLEN      
           
1 1861 MAES PEPIJN AVI Jongens Pupillen 2.59.84
2 2291 DAELS RUBE RTOM Jongens Pupillen 3.07.40
           
MINIEMEN Meisjes en Jongens 1Mijl    
           
1 1844 LEBRUN LUCA RTOM Jongens Miniemen 5.52.07
2 2116 DECEUNINCK WOUT RTOM Jongens Miniemen 5.55.00
3 1218 KETELS STEF AVI Jongens Miniemen 5.59.08
4 1040 DEBOUVER ALISON AVI Meisjes Miniemen 6.01.22
5 1669 DUPLACIE LAURENS A.C. STADEN Jongens Miniemen 6.06.29
6 1051 VAN MOSSELVELDE MAXIM AVI Jongens Miniemen 6.29.88
7 1795 VANROBAEYS RUBEN RTOM Jongens Miniemen 6.31.84
8 1734 TERRYN SANDER A.C. STADEN Jongens Miniemen 6.42.52
9 1660 DECLEIR FLORENCE A.C. STADEN Meisjes Miniemen 6.48.87
10 1809 LIPS RHUNE RTOM Meisjes Miniemen 6.56.63
11 1338 DECLERCK SHANIA VACBL Meisjes Miniemen 6.58.70
           
MEISJES MINIEMEN 1Mijl    
           
1 1040 DEBOUVER ALISON AVI Meisjes Miniemen 6.01.22
2 1660 DECLEIR FLORENCE A.C. STADEN Meisjes Miniemen 6.48.87
3 1809 LIPS RHUNE RTOM Meisjes Miniemen 6.56.63
4 1338 DECLERCK SHANIA VACBL Meisjes Miniemen 6.58.70
           
JONGENS MINIEMEN 1Mijl    
           
1 1844 LEBRUN LUCA RTOM Jongens Miniemen 5.52.07
2 2116 DECEUNINCK WOUT RTOM Jongens Miniemen 5.55.00
3 1218 KETELS STEF AVI Jongens Miniemen 5.59.08
4 1669 DUPLACIE LAURENS A.C. STADEN Jongens Miniemen 6.06.29
5 1051 VAN MOSSELVELDE MAXIM AVI Jongens Miniemen 6.29.88
6 1795 VANROBAEYS RUBEN RTOM Jongens Miniemen 6.31.84
7 1734 TERRYN SANDER A.C. STADEN Jongens Miniemen 6.42.52
           
KADETTEN en SCHOLIEREN  Meisjes en Jongens      
           
1 1835 VANROBAEYS TOMAS RTOM Jongens scholieren 5.49.01
2 1059 DEBOUVER DUSTIN AVI Jongens kadetten 5.49.99
3 1057 BUYSE JARNE AVI Jongens kadetten 5.59.76
4 1515 POLFLIET ALANA AVI Meisjes Kadetten 6.01.42
5 1692 BEERNAERT EMILIE A.C. STADEN Meisjes Kadetten 6.26.42
6 1677 BEERNAERT JULIE A.C. STADEN Meisjes scholieren 6.56.90
7 1885 TURPYN JILL ABM Meisjes Kadetten 7.03.77
           
MEISJES KADETTEN      
           
1 1515 POLFLIET ALANA AVI Meisjes Kadetten 6.01.42
2 1692 BEERNAERT EMILIE A.C. STADEN Meisjes Kadetten 6.26.42
3 1885 TURPYN JILL ABM Meisjes Kadetten 7.03.77
           
JONGENS KADETTEN      
           
1 1835 VANROBAEYS TOMAS RTOM Jongens scholieren 5.49.01
2 1059 DEBOUVER DUSTIN AVI Jongens kadetten 5.49.99
3 1057 BUYSE JARNE AVI Jongens kadetten 5.59.76
           
MEISJES SCHOLIEREN 3000M    
           
1 1677 BEERNAERT JULIE A.C. STADEN Meisjes scholieren 6.56.90
           
HEREN SCHOLIEREN      
           
1 1835 VANROBAEYS TOMAS RTOM Jongens scholieren 5.49.01
           
DAMES  Jun - sen -spor 3000M    
           
1 1080 DESTATSBADER VICKY AVI Dames Sportiva's 1 13.21.34
2 1736 BEEUWSAERT ISABELLE A.C. STADEN Dames Sportiva's 1 13.34.52
3 1496 GOUHIE LOES DAPALO Dames Juniores 13.47.11
4 810 LAVENS ELIEN  RTOM Dames senioren 2 13.58.45
5 1070 CALLENS JANA AVI Dames Seniores 1 14.03.10
6 1071 VANHEE LISA AVI Dames Seniores 1 14.21.79
7 1384 CLOET FABIENNE VACBL Dames Sportiva's 1 14.29.63
8 1810 VANROBAEYS JOKE RTOM Dames Juniores 14.51.65
9 1818 DEMETS JOKE RTOM Dames Sportiva's 1 14.43.17
10 1911 GEERAERT RIKA ABM Dames Sportiva's 3 20.10.48
11 1531 BRULEZ SABINE AVI Dames Sportiva's 1 20.14.57
12 1535 MAHIEU MARINA   Dames Sportiva's 2 20.15.19
           
DAMES JUNIORES 3000m    
           
1 1070 CALLENS JANA AVI Dames Seniores 1 14.03.10
2 1071 VANHEE LISA AVI Dames Seniores 1 14.21.79
           
DAMES SENIORES 1      
      3000m    
1 1496 GOUHIE LOES DAPALO Dames Juniores 13.47.11
2 1810 VANROBAEYS JOKE RTOM Dames Juniores 14.51.65
           
DAMES SENIORES 2      
           
1 810 LAVENS ELIEN  RTOM Dames senioren 2 13.58.45
           
DAMES SPORTIVA'S 1      
           
1 1080 DESTATSBADER VICKY AVI Dames Sportiva's 1 13.21.34
2 1736 BEEUWSAERT ISABELLE A.C. STADEN Dames Sportiva's 1 13.34.52
3 1384 CLOET FABIENNE VACBL Dames Sportiva's 1 14.29.63
4 1818 DEMETS JOKE RTOM Dames Sportiva's 1 14.43.17
5 1531 BRULEZ SABINE AVI Dames Sportiva's 1 20.14.57
           
DAMES SPORTIVA'S 2      
           
1 1535 MAHIEU MARINA   Dames Sportiva's 2 20.15.19
           
DAMES SPORTIVA'S 3      
           
1 1911 GEERAERT RIKA ABM Dames Sportiva's 3 20.10.48
           
HEREN   Jun - sen -spor 3000M    
           
1 808 MOHAMMED BIZOURANE ABM Heren Seniors 1 10.35.94
2 2077 FERTEIN BENNY AVI Heren Veteranen 1 10.40.40
3 1917 DELEU PETER ABM Heren Veteranen 1 11.52.18
4 1173 DE RAMMELAERE FRANKY AVI Heren Veteranen 2 12.31.87
5 1706 WILLEM SIMON  A.C.staden Heren Seniors 1 12.46.01
6 1914 DELHAYE TJORVEN ABM Heren Seniors 1 13.09.95
7 1411 DECLERCK SAMMY VACBL Heren Veteranen 1 13.33.38
8 1996 MAES WIM AVI Heren Veteranen 1 15.20.71
9 1970 DESCHACHT JAN SODIBRUG Heren Veteranen 2 16.14.04
           
HEREN SENIORES 1      
           
1 808 MOHAMMED BIZOURANE ABM Heren Seniors 1 10.35.94
2 1706 WILiCM SIMON  A.C.staden Heren Seniors 1 12.46.01
3 1914 DELHAYE TJORVEN ABM Heren Seniors 1 13.09.95
           
HEREN VETERANEN 1 3000M    
           
1 2077 FERTEIN BENNY AVI Heren Veteranen 1 10.40.40
2 1917 DELEU PETER ABM Heren Veteranen 1 11.52.18
3 1411 DECLERCK SAMMY VACBL Heren Veteranen 1 13.33.38
4 1996 MAES WIM AVI Heren Veteranen 1 15.20.71
           
HEREN VETERANEN 2 3000M    
           
1 1173 DE RAMMELAERE FRANKY AVI Heren Veteranen 2 12.31.87
2 1970 DESCHACHT JAN SODIBRUG Heren Veteranen 2 16.14.04

 

 

ABM pistemeeting 27/04/2019    
           
EENDJES MEISJES VER    
           
1 1202 HAERINCK LENTHEL AVI Meisjes Eendjes 1m88
2 1501 SAELENS ISMENE VAD Meisjes Kuikentjes 1m48
           
EENDJES JONGENS  VER    
           
1 2029 DEKEYZER LEON ABM Jongens Eendjes 2m45
2 2244 RAIA MATHIS ABM Jongens Eendjes 1m98
3 2085 VANDECASTEELE MATHIS AVI Jongens Eendjes 1m89
4 2227 DOBBELAERE JACK AVI Jongens Eendjes 1m76
5 1200 BUYSE LARS AVI Jongens Eendjes 1m67
           
BENJAMINS MEISJES Kogel 1kg    
           
1 1005 NINCLAUS LOBKE AVI Meisjes Benjamins 4m78
2 1210 MAES ILONE AVI Meisjes Benjamins 4m46
3 1923 CLARYSSE PHILINE ABM Meisjes Benjamins 4m39
4 1928 DEKEYZER MAELLE ABM Meisjes Benjamins 4m30
5 2279 DESMET AMBER VAD Meisjes Benjamins 4m22
5 2030 RAIA ALICIA ABM Meisjes Benjamins 4m22
7 2260 CLAEYS IMANI VAD Meisjes Benjamins 3m84
8 1000 ANRAED CAMILLE AVI Meisjes Benjamins 3m67
9 2120 REDDE LENA DAPALO Meisjes Benjamins 3m61
10 1927 DECLERCK LARA ABM Meisjes Benjamins 2m89
11 1003 DEMOL OONA AVI Meisjes Benjamins 2m63
           
BENJAMINS JONGENS  Kogel 1kg    
           
1 1011 HAERINCK MILLAU AVI Jongens Benjamins 4m58
1 2034 DOBBELAERE VIC AVI Jongens Benjamins 4m44
3 2084 VANDECASTEELE THIBEAU AVI Jongens Benjamins 4m31
4 1500 SAELENS THIBO VAD Jongens Benjamins 4m18
           
PUPILLEN MEISJES Ver    
           
1 811 ZAHAFI AYA #N/B #N/B 3m67
2 1735 TERRYN LANA A.C. STADEN Meisjes Pupillen 3m39
3 1025 BUYSE AYCO AVI Meisjes Pupillen 2m99
4 1026 CLINCKEMAILLIE NAOMI AVI Meisjes Pupillen 2m90
5 1508 DESMET JULIE VAD Meisjes Pupillen 2m82
6 1219 KETELS FLORE AVI Meisjes Pupillen 2m80
7 2123 DENIJS LUNA VACBL Meisjes Pupillen 2m26
           
PUPILLEN JONGENS  Ver    
           
1 2291 DAELS RUBE RTOM Jongens Pupillen 3m35
2 1510 DE SMET LUCA VAD Jongens Pupillen 3m21
3 1829 DECLERCK TRISTAN RTOM Jongens Pupillen 3m20
4 1861 MAES PEPIJN AVI Jongens Pupillen 3m09
           
MINIEMEN MEISJES Kogel 2kg    
           
1 1338 DECLERCK SHANIA VACBL Meisjes Miniemen 6m41
2 1809 LIPS RHUNE RTOM Meisjes Miniemen 4m87
3 1040 DEBOUVER ALISON AVI Meisjes Miniemen 4m54
           
MINIEMEN JONGENS Kogel 3kg    
           
1 2116 DECEUNINCK WOUT RTOM Jongens Miniemen 8m57
2 1734 TERRYN SANDER A.C. STADEN Jongens Miniemen 6m67
3 1844 LEBRUN LUCA RTOM Jongens Miniemen 5m91
4 1795 VANROBAEYS RUBEN RTOM Jongens Miniemen 5m49
5 1051 VAN MOSSELVELDE MAXIM AVI Jongens Miniemen 5m42
6 1218 KETELS STEF AVI Jongens Miniemen 4m88
7 1054 DEVILLERS JERO AVI Jongens Miniemen 3m36
           
KADETTEN MEISJES Ver    
           
1 1672 BEERNAERT EMILIE A.C. STADEN Meisjes Kadetten 4m20
2 1804 VANDECANDELAERE IOWANA RTOM Meisjes Kadetten 3m92
3 1515 POLFLIET ALANA AVI Meisjes Kadetten 3m61
4 1885 TURPYN JILL ABM Meisjes Kadetten 3m25
5 2290 SEGERS LAURA RTOM Meisjes Kadetten 3m00
           
KADETTEN JONGENS  Ver    
           
1 1059 DEBOUVER DUSTIN AVI Jongens kadetten 3m99
2 1057 BUYSE JARNE AVI Jongens kadetten 3m99
           
SCHOLIEREN DAMES Kogel 3kg    
           
1 1285 DECLERCK ELKE GTH Meisjes scholieren 6m68
2 1449 ANNE MARGAUX GTH Meisjes scholieren 5m95
3 1677 BEERNAERT JULIE A.C. STADEN Meisjes scholieren 5m02
4 1995 DEVOS KIRSTEN AVI Meisjes scholieren 4m40
           
SCHOLIEREN HEREN Kogel 5kg    
           
1 1835 VANROBAEYS TOMAS RTOM Jongens scholieren 6m81
           
JUNIORES DAMES Ver    
           
1 1496 GOUHIE LOES DAPALO Dames Juniores 3m86
2 802 MAHIEU JODIE RTOM Dames juniores 3m24
3 1810 VANROBAEYS JOKE RTOM Dames Juniores 3m09
           
SENIORES 1 DAMES Ver    
           
1 1070 CALLENS JANA AVI Dames Seniores 1 3m76
           
SENIORES 2 DAMES Ver    
           
1 810 LAVENS ELIEN RTOM #N/B 3m49
           
SPORTIVA'S 1 DAMES Ver    
           
1 1689 MUYSSEN HEIDI A.C. STADEN Dames Sportiva's 1 3m67
2 1080 DESTATSBADER VICKY AVI Dames Sportiva's 1 2m98
3 1818 DEMETS JOKE RTOM Dames Sportiva's 1 2m90
4 1819 COOLS KAROLIEN RTOM Dames Sportiva's 1 2m12
           
HEREN JUNIORES Kogel 7,25kg    
           
1 803 ZAJDA ALEXIS RTOM Heren Juniors 8m12
1 1366 DECLERCK DYLAN VACBL Heren Juniors 7m01
           
SENIORS 1 HEREN Kogel 7,25kg    
           
1 1706 WALLICAN SIMON A.C. STADEN Heren Seniors 1 5m82
2 1914 DELHAYE TJORVEN ABM Heren Seniors 1 4m78
           
SENIORS 2 HEREN Kogel 7,25kg    
           
1 1821 DECLERCK KRISTOF RTOM Heren Seniors 2 8m48
           
VETERANEN 1 HEREN Kogel 5kg    
           
1 1826 GILBERT DAVE RTOM Heren Veteranen 1 12m43
2 1917 DELEU PETER ABM Heren Veteranen 1 8m66
3 1996 MAES WIM AVI Heren Veteranen 1 7m72
           
VETERANEN 2 HEREN Kogel 5kg    
           
1 1970 DESCHACHT JAN sodibrug Heren Veteranen 2 8m11
2 1173 DE RAMMELAERE FRANKY AVI Heren Veteranen 2 6m60
           
VETERANEN 3 HEREN Kogel 5kg    
           
1 1567 DE SMET MARTIN VAD Heren Veteranen 3 7m20
2 812 VANROKEGEM LUC #N/B Heren Veteranen 3 6m93